Skocz do zawartości
radeek

Fiatagri F100 WOM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radeek    0

Fiat f100 DT (1996r) Czy da się w nim ustawić jakoś prędkość startową WOM. ??(zmniejszyć) Bo przy uruchamianiu kosiarki (POTTINGER CAT 230) występuje problem, po naciśnięciu przycisku od włączania wałka wali od razu taka prędkością jaka jest ustawiona i jak nie rozwali jakiegoś wałka w kosiarce to ciągnik gaśnie... Czy jest jakaś regulacja tego ? żeby stopniowo się rozpędzał ??

Edytowano przez radeek

sebe1033    65

nie da masz prędkość jaką se ustawisz

posiadam f 110 to i ty masz tak samo tzn prędkości WOM 540 , 540E/750 i 1000 . Osobiście używam tylko 540E/750 przy wszystkich maszynach (pewnie przy małe -_- )

Posiadam też kosiarkę pottinger coś tam disc 265 (cm) dyskową i nie ma problemu z rozruchem tylko że ja zawsze załączam WOM na podniesionej listwie (kosiarki)

PS Wiesz gdzie masz hamulec WOM

radeek    0

moja jest rotacyjna 2 bębny a to rozruszać to trochę trzeba..

hamulec wiem gdzie jest.. używany często

Wiadomość z agroFakt.pl

sebe1033    65

na jakiej prędkości kosisz , kiedyś miałem samasza 2,1 m bębnowa to chyba na małych obr silnika załączałem ją i problemów nie było, ale na opuszczonej nie dawało się jej podnieść w pozycji roboczej taka konstrukcja. Wałek też wysiadał rozszeżały się widlaki ale to za to że za duży kąt był

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Blusik
      Witam 
      Mam pytanie chce powoli docierać silnik w traktorze do wiosny traktor nie jest zarejestrowany. Odbył się w nim remont generalny czyli tulejka, tłok, panewki, pierścienie. 
      Czy warto odpalić traktor i zostawić go na kilka godzin aby chodzi sobie na luzie nie na jakis najmniejszych obrotach tylko trochę wyższe. Aby już coś się do wiosny dotarło. Czy może całe 50h niech chodzi sobie na luzie czy może naprzemiennie na luzie i podpiąć przyczepe i jeździć po polu na pusto z 2 kółka czy tam ile. 
      W instrukcji pisze aby nie przekraczać 2/3 mocy przez 50h
      Pozdrawiam
    • Przez Bogdan675
      sąsiad chce go kupić dla mnie to porażka
    • Przez ydkmvie
      Witam, szykuje się na oględziny fiata agri, co o nim sądzicie? Warto w to inwestować?
    • Przez benek1752
      Witam. 
      Mam problem z sprzęgłem w fendzie 309, Blokada sprzęgła Mruga trójkąt jak przy przycisku awaryjnych.
    • Przez majak
      Mam pytanie do posiadaczy ciagników Fiatagri, na co zwrócić uwagę przy zakupie ciągnika tej marki, jak wam się sprawują?
      Chcę kupić coś z serii 70-90, 80-90 lub 90-90 i z tego co się orientuję to wszystkie mają silnik Iveco.