Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Przemek0podlaskie

Fendt 312 Vario TMS

Polecane posty

Janosik82    0

kolego wiesz co jak masz kase to tak, ale tak naprawde to za drogi troche jest ten ciągniczek. ja bym kupił Valtre 103.4 ciągnik cięższy i mocniejszy

Wiadomość z agroFakt.pl

center    9

Zależy do czego potrzebujesz tego ciągnika i czy jako przejściówkę czy na lata. Bo jeśli chcesz ciągnik wielozadaniowy i przede wszystkim na lata to kupuj Fendta. To jakość sama w sobie co tu dużo mówi i na pewno nie pożałujesz zakupu. Przekładnia bezstopniowa 125KM amortyzacja osi, klima, przedni tuz, marka, wykonanie, solidność nie wiem jaką kwotę Ci proponują za niego ale dla mnie osobiście jest wart. Choć kubota wygląda ładniej :D hehe

Za 312 dali mi cenę standard 330 ale jeszcze się nic nie targowalem. Brałbym resorowana oś, szerokie koła, obciazniki na koła i zamiast przednich wolałbym tuza bo zrobiłbym sam obciażnik. Jak bym się podarował to by mi myślę że w nie dużo większej cenie. A miałby to być ciągnik główny, ponieważ prowadzę gospodarstwo mleczne no i chodził by przy wszystkim, bo mam też 1224 z turem ale on to do tura i gniecenia pryzm ;p

Tylko jeszcze czy 312 ma ramę? Bo jeśli nie to zastanawiałbym się także nad 412, tylko ta cena.

Edytowano przez Przemek0podlaskie

kris14    261

Nie wyolbrzymiaj, 3/4 ciągników jest bez 'ramy' i żyją. Piszę w cudzysłowiu, ponieważ w tym ciągniku elementem nośnym jest silnik i skrzynia, które są odpowiednio przystosowane do tego. Tu się nie ma czego bać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Mycek5120
      Panowie kto mi wyjasni do czego służą te dwa klawisze w załączniku pomarańczowy i niebieski ani jednego jeszcze nie wciskałem

• Przez Misiaczek57
      witam podczas zmiany kierunku jazdy zamiast pokazywać się strzałka do przodu na panelu u góry to wyświetla się na wyświetlaczu środkowym strzałka jazdy do przodu a tamta nic nie świeci
    • Przez Krystian6677
      Witam chciałbym aby ktoś z posiadających ten model się wypowiedział jak ogólnie mu się spisuje i czy jest zadowolony i kluczowe pytanie którego nie mogłem znalezc to czy Fendt 
      tej serii był wyposażony w amortyzacje przedniej osi.
      Jak sie sprawuje sprzegło czy również tak dobre jak turbo ?
      Co ze skrzynia chyba najlepiej wersja z rewersem tak?
    • Przez kamil_z88
      Panowie mam problem. Ciągnik się mocno grzeje wymieniona pompa wodna, termostat oraz pompa oleju. Chociaż ciągnik jest bardzo gorący to woda w chłodnicy jest zimna. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania Fendów ? 
      Ciągnik miał mierzone ciśnienie oleju. Na zimnym ma ponad 4 a na gorącym 1.
      Jak się rozgrzeje mocno to zapala się kontrolka od ciśnienia oleju. ( czujnik został wymieniony).

Pomocy !!
    • Przez Krystian6677
      Czy w tej serii występowała amortyzacja przedniej osi ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.