aras888

Siłowniki pomocnicze w C-360

Polecane posty

seweryn20    825

A co ma pompa o większym wydatku do zwiększenia udźwigu czy odciążenia pompy przez dołożenie dodatkowego siłownika? Nic.

A po co ci w 30-ce dodatkowy siłownik?


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

do ładowacza na tył siłownik by zwiększył udźwig i to sporo bo zwiększanie ciśnienia podobno skraca żywotność pompy jak by podłączenie nie było zbyt skomplikowane to bym pomyślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

Jak chłopaki orientuje się ktoś ? Czy jak bym przeciął którąś z tych rurek co wychodzi z rozdzielacza i wstawił trójnik zdało by to egzamin? dobrze myślę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TomaszNowak
      Witam Koledzy tak jak w tytule tematu może ktoś wie jak założyć siłowniki w drzwiach w Zetorze 7211. Dziś założyłem siłowniki w tylnej szybie ale jak zrobić w drzwiach nie mam pomysłu może ktoś podpowie albo najlepiej prześle fotkę. Pozdrawiam
    • Przez SIVY20
      Witam! Czy ktoś już zakładał siłowniki szyberdachu w Zetorze 7211 z dużą kabiną? Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat. Ponieważ ciągnik jest z 85r to nie miał żadnych fabrycznych siłowników, ani do szyberdachu, czy do tylnej szyby... Z góry pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
    • Przez michal7536
      Witam, ciągnik ten mam juz od roku i kupiłem go bez tylnej szyby, bo była pęknięta. zakupiłem więc nową szybę i ciągle była zamknięta bo nie miałem silowników i teraz chciałbym dokupić te siłowniki, tylko mam problem bo do jednego sa dwie dziurki w szybie zeby go przymocować, a z drugiej strony szyby jest tylko jedna dziurka i to chyba na uchwyt. I czy na jednym siłowniku by sie trzymała, czy potrzebne są dwa??
    • Przez NewHolland6090
      Witam
       
      Szukałem podobnego tematu ale nie mogłem znaleść. Sprawa wygląda tak. Znajomy kupił 7711 sprowadzonego z Holandii i miał oryginalnie założone 2 siłowniki pomocnicze podnośnika. Szukałem wszedzie i nie moge znalesc nigdzie tego górnego ramienia pod 2 siłownik bo reszta jest do zrobiemia bez problemu. Zależy mi bardzo na tym bo mój zetor ma co dźwigać i rozchodzi się tez o czas podnoszenia. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez jedrus2020
      Witam jestem w trakcie budowy tura do 60. Tzn kompletowania części. Rzecz stanęła na siłownikach. Na allegro jest dość duża rozpiętośc cenowa. Od 200 zł produkcji polskiej do praktycznie 500 za sztukę. Tur byłby używany głownie do wożenia podłoża popieczarkowego czyli swojego rodzaju torfu. Więc nie miałby zbyt ciężko. Z tego co się orientowałem jeśli chodzi o seryjne sprzedawane tury to mają one siłowniki skraw-met ale nie mogłem znaleźć żadnej oferty cenowej tej firmy. Może polecicie coś za przystępną cenę?
      Jaką dużą łyżkę można zrobić do tura żeby zbytnio nie obciążać przedniej osi? Jakie ona powinna mieć wymiary?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj