Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Sokol2

demontaż odrzutnika fortschritt e-514

Polecane posty

Sokol2    20

witam, musze wymontować oś tą co jest na niej wariator i odrzutnik słomy, koła napędzające cały kombajn. Jak to zrobić krok po kroku?? nigdzie nic nie znalazłem na temat tej osi... nikt tego nie robił?? ja musze wymontować i zawieźć do tokarza bo mam bardzo duży luz na klinie i wogóle trochę jest podjechana bo wariator się kołysze jak sprawdzam luzy... bęben mam wymontowany i od środka jest w miare dobre dojście. Sam odrzutnik przykrecony jest tylko na 2 srubach ?? proszę o szybka odpowiedz

Sokol2    20

koledzy naprawdę nikt tego nie robił jeszcze ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez fortschritt323
      witam mam broblem z instalacją w fortschritt zt 323 a dokładnie z deską rozdzielczą czy mógłby ktoś mi wysłać kolor kabla zasilającego deskę rozdzielczą i zdięcie  gdzie on wchodzi
    • Przez ursus1991
      Cześc poszukuje fortschritta zt 323 sprawnego technicznie w zachodniej Polsce. Jeśli ktoś ma na sprzedaż, albo wie kto ma to proszę o informację
      Pozdrawiam
      Ursus1991
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam, potrzebuję schemat hydrauliki Fortschritt zt303 D. Z góry dzięki za odp 
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam, posiadam ciągnik ZT 303, ma on 4 wyjścia i posiada chyba domontowany silnik hydrauliczny, problem tkwi w tym że ten cały układ nie chce zbytnio działać. Jest do tego jakiś schemat albo ma ktoś to tak podłączone? Dodaję zdj jak to wygląda

• Przez Krzysztof_kc
      Pomocy. Jak wymontować pompę wtryskową w ciągniku Renaulr 145-14TX

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.