Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sokol2

demontaż odrzutnika fortschritt e-514

Polecane posty

Sokol2    15

witam, musze wymontować oś tą co jest na niej wariator i odrzutnik słomy, koła napędzające cały kombajn. Jak to zrobić krok po kroku?? nigdzie nic nie znalazłem na temat tej osi... nikt tego nie robił?? ja musze wymontować i zawieźć do tokarza bo mam bardzo duży luz na klinie i wogóle trochę jest podjechana bo wariator się kołysze jak sprawdzam luzy... bęben mam wymontowany i od środka jest w miare dobre dojście. Sam odrzutnik przykrecony jest tylko na 2 srubach ?? proszę o szybka odpowiedz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez PIOTREK86
      Witam ;D. Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa 914? Dokładnie chodzi mi o plugi, szerokość agregatu uprawowego oraz liczbe łap i szerokość agregatu ścierniskowego. dodam że mam ziemie 1-3 klasy. Z góry dziękuje ;D
    • Przez slider
      Witam. Mam prośbę do posiadaczy tych Fortschrittów jeśli w instrukcji są rysunki wymiarowe tego kombajnu to czy mógłby ktoś to zeskanować. Jeżeli nie ma obrazków to przynajmniej jeśli ktoś podał by wymiary byłbym wdzięczny.
    • Przez slawus
      Czeka mnie remont silnika w Bizonie, czy ktoś ma namiary na dobrego i sprawdzonego fachowca z woj. mazowieckiego, no i może zna ktoś orientacyjną cenę tego "zabiegu" bo może lepiej kupić drugi silnik np. po remoncie. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez pi0tr
      Witam. Mam w swoim gospodarstwie kombajn MDW 525H, kombajn ogólnie spisuje się nieźle poza jedną dość uciążliwą dolegliwością. W trakcie omłotu zboża trochę słomy przedostaje się na sita i dostaje się ona między żaluzje. Po około godzinie przednia część górnych sit zabita jest słomą i należy je oczyścić, Dzieje się tak tylko z przodu sit, nawet przy dosyć silnym wietrze. Ponieważ słoma spada też na sita dolne jej część przedostaje się do zbiornika na zboże. Jakieś pomysły co z tym fanem można zrobić?
    • Przez tlewandowski
      Sprzedam kombajn Case 527 1998r ,silnik 2343mth , młocarnia 1446mth, 3814ha, silnik volvo 270KM, heder 6,15m z wózkiem,
      rozrzutnik plew, sieczkarnia, sprawna klimatyzacja, instrukcja obsługi w języku polskim, katalog części.
      Stan kombajnu określam jako bardzo dobry. Kombajn doinwestowany garażowany od rolnika z prawdziwym przebiegiem.
      Sprzedaj tylko i wyłącznie z powodu zakupu nowego kombajnu.
      Kombajn do obejrzenia w miejscowości Grabowo Powiat Szczecinecki Województwo Zachodniopomorskie
      Cena 126.000,00zł podlega oczywiście negocjacji. Odbiór wyłącznie osobisty, nie posiadam transportu.
      tel. 600312433, email: tlewandowski@vp.pl