News
krzysiek5314

kombajn grimme lk 650 wasze opinie

Polecane posty

witam zastanawiam sie nad kupnem kombajnu grimme lk 650 jakie sa wady i zalety tego kombajnu, jak radzi sobie z większym chwastem,dodam ze użytkuje teraz Anne

Bogdan-BP    0

ma duzy kosz okolo 2t, oś i dyszel skretny, rolki na tasmach ułatwiajace odpad brył, pełna hyraulika ogolnie to wydajny wady to nie wiem

Vitasem    18

największa zaleta tego kombajnu w porównaniu do Anny zdecydowanie mniej obija ziemniaki ,inne to hydrauliczny kosz mozna załadować na wysokie przyczepy,a w wersji z największym zbiornikiem(2,5 tony) to nawet na naczepę ,kolejna zaleta to brak tzw. totolotka ,największa wada to ceny oryginalnych części zamiennych,taśma odsiewająca mogła by być szersza

Edytowano przez Vitasem

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Witam wszystkich Agrofotowiczów, moderatorów i Admina, i mam propozycję do was forumowicze i pytanie do Admina i moderatorów, czy istnieje możliwość założenia tematu w którym każdy z nas może dodać zdjęcie lub zrzut ekranu ukazujący dana maszynę, ewentualnie miejsce gdzie dana maszyna była wystawiona  ( bo linku chyba nie można dodawać i opisać maszynę). Było by to pomocne bo dużo maszyn jest fajne na  foto i przez telefon a na miejscu klapa, i mogło by to pomóc zaoszczędzić czas i paliwo, jadąc oglądając coś co nie jest takie jak twierdzi właściciel. Tyle że To muszą być rzetelne opinie, i prawdziwe a nie psucie komuś opinii i interesu. Czekam na wasze opinie co wy na to, dodałem w tym dziale no to w sumie pomoc w wyborze ciągnika. Pozdrawiam
    • Przez zet9540
      Witam interesuje mnie ciągnik Valtra N114 , zna ktoś może opinie na temat tego ciągnika ( Awaryjność , komfort itp ).
    • Przez aress
      Witam
      posiadam kombajny Claas dominator 85 i chcę zakupić do niego heder i mam do was takie pytanie czy wiecie może czy pasuje do 85 heder  z 105 lub z 80?  są to te same hedery?
      Wiecie może jaka jest waga hedera 4.5m tak orientacyjnie przyda mi się to gdy będę organizował transport
      Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam
    • Przez Kryston
      WItam. Jak w temacie. Miał ktoś do czynienia z tą firmą? Jakieś opinie? 
      Planuje zakupić u nich Jd 7530.
    • Przez ROBERTINHO
      Witam. Jaki kombajn zbożowy byłby dobry i sprawdził sie przy zbiorze suchego bobu?
      Kombajn najlepiej żeby miał heder w całośći 3m  a roboczej2.60-2.70 bo mam wąskie drogi dojazdowe na pole i taki byłby na styk dla mnie.
      kombajn kosiłby również kilka ha zbóż rocznie. Najlepiej gdyby to był kombajn sprawdzony już przez kogoś z was do celu omłotu suchego bobu.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.