Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek5314

kombajn grimme lk 650 wasze opinie

Polecane posty

witam zastanawiam sie nad kupnem kombajnu grimme lk 650 jakie sa wady i zalety tego kombajnu, jak radzi sobie z większym chwastem,dodam ze użytkuje teraz Anne

Bogdan-BP    0

ma duzy kosz okolo 2t, oś i dyszel skretny, rolki na tasmach ułatwiajace odpad brył, pełna hyraulika ogolnie to wydajny wady to nie wiem

Vitasem    17

największa zaleta tego kombajnu w porównaniu do Anny zdecydowanie mniej obija ziemniaki ,inne to hydrauliczny kosz mozna załadować na wysokie przyczepy,a w wersji z największym zbiornikiem(2,5 tony) to nawet na naczepę ,kolejna zaleta to brak tzw. totolotka ,największa wada to ceny oryginalnych części zamiennych,taśma odsiewająca mogła by być szersza

Edytowano przez Vitasem

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Krystian93r
      Witam.Na początek może Co sądzicie o tym kombajnie?

• Przez pawelus
      Witam . W weekend mam jechać oglądnąć ciagnik case cs 94  z 2002 roku . 
      Mam kilka pytań do Was dotyczących tego ciągnika . 
      -Jak się sprawuje ten model ?
      -Co się często w nim psuje ?
      -Jak z cześciami zamiennymi ?
      -Na co zwracac uwagę przy zakupie ? 
      -Strasznie mało ofert tego modelu na ogloszeniach . dlaczego ?

Czekam na odpowiedzi  , Pozdrawiam 

• Przez Bitels96
      Witam , chciałbym się spytać czy ktoś z was posiada kosiarkę dyskową Feraboli 2.0m. 
    • Przez PK007
      Mam do sprzedania kombajn ziemniaczany HASSIA, stan techniczny dobry, cały czas garażowany. Sprzedają ponieważ likwiduję produkcję ziemniaków. Cena 3500 zł (do negocjacji). Tel. kontaktowy 507 344 980 (m. Pilica, gm. Pilica. pow. zawierciański, woj. śląskie)

• Przez CaseBizon
      Witam szukam opinii na temat Valtry t120 2005 rok produkcji, skrzynia mechaniczna bez rewersu przy kierownicy. Jak z awaryjnością i częściami. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.