News
krzysiek5314

kombajn grimme lk 650 wasze opinie

Polecane posty

witam zastanawiam sie nad kupnem kombajnu grimme lk 650 jakie sa wady i zalety tego kombajnu, jak radzi sobie z większym chwastem,dodam ze użytkuje teraz Anne

Bogdan-BP    0

ma duzy kosz okolo 2t, oś i dyszel skretny, rolki na tasmach ułatwiajace odpad brył, pełna hyraulika ogolnie to wydajny wady to nie wiem

Vitasem    18

największa zaleta tego kombajnu w porównaniu do Anny zdecydowanie mniej obija ziemniaki ,inne to hydrauliczny kosz mozna załadować na wysokie przyczepy,a w wersji z największym zbiornikiem(2,5 tony) to nawet na naczepę ,kolejna zaleta to brak tzw. totolotka ,największa wada to ceny oryginalnych części zamiennych,taśma odsiewająca mogła by być szersza

Edytowano przez Vitasem

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys

• Przez przemob1234
      Zastanawiam się nad kupnem kombajnu Sampo. Czy są tu jacyś użytkownicy tych kombajnów?
    • Przez gipek69
      Witam wszystkich
      Szukam osób które posiadają ciągnik BELARUS ze skrzynią 24/12. Zależy mi na opisie przełożeń. Dostępności u dealerów. I opinie z użytkownia. Pozdrawiam
    • Przez paulek81
      Witam. Jestem zainteresowany zakupem Ciągnika Landini lub Mf około 100 koni z silnikiem 6 cylindrów. Kwota około 60tyś. I przeglądając ogłoszenia natrafiłem na owego Landiniego mythos 110 i chciałbym poznać opinie użytkowników na jego temat. Najlepiej jakby ktoś kto posiada taki ciągnik dałby kontakt do siebie. Z góry dziękuję.
    • Przez czmochu97
      Witam, szukam kombajnu do kapusty, bardziej w sumie producenta. Mieszka gdzieś niedaleko Charsznicy i produkuje kombajny takowe. Potrzebowałbym jakieś namiary, cokolwiek..

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.