Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
YTheFreeDead

Zablokowana dźwignia John Deere 300

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomek2201
      Witam. Jakie oleje silnikowe lejecie do swoich dość młodych modeli JD? Ja do mojego 5075E do tej pory lałem dedykowany fabryczny olej silnikowy John Deere Plus-50 II 15W40. Teraz zastanawiam się czy nie można byłoby zalać jakimś tańszym olejem o tych samych parametrach np. Turdus 15W40 lub jakiś FUCHS? Jakimi olejami wy zalewacie swoje ciągniki John Deere i jakie jest Wasze zdanie na temat oleju Turdus, bo słyszałem że jest to tańszy ale jeden z lepszych olejów. Przykładowo mam też Renault Ares 610 z silnikiem JD i mechanik doradził mi żeby zalać go właśnie Turdusem, tylko że to już jest dość stary silnik i dlatego waham sie czy lać ten olej do JD5075E.
    • Przez rolnikk70
      Witam wszystkich planuję kupić nadbudowany zestaw uprawowo-siewny.
      Mój dylemat to unia plus 700/3 a agro-masz sn 300.
      Redlice talerzowe z kołami dociskowymi, wał pacera.
      Proszę o opinie użytkowników tych siewników.
      pozdrawiam
    • Przez qlawyufok
      Witam,
      sprzedam oponę Firestone 600/65 R38.
      80 % bieżnika stan idealny nie popękana oryginał z 1 montażu John Deere  Więcej info pod numerem telefonu 607 441187
      Cena: 4200 zł

• Przez gatrem
      Witam wszystkich:) 

Posiadam MF 6160, pewna firma zamontowała mi do niego tura, hydraulika została podłączona w dwa tylne zewnętrzne wyjścia hydrauliczne. 
      Problem w tym że przy obciążeniu tura wyskakuje cały czas dźwignia hydrauliki i hydraulika tura się wyłącza.
      Czy coś w ciągniku jest nie tak czy hydraulika tura została źle podłączona?  
      Może powinno to być podłączone bezpośrednio w hydraulikę ciągnika a nie poprzez tylne gniazda? 
      Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc:) 
      Pozdrawiam. 

• Przez Cichows06
      Witam,
      Zamierzam wybudować chlewnie na 175 macior w cyklu otwartym. 25 macior w cyklu, czyli 300 warchlaków co 3 tygodnie. Genetyka duńska.
      Zastanawia mnie jak organizować sprzedaż warchlaków, jak znaleźć odbiorców. 
      Czy jest możliwość sprzedaży warchlaków po przez firmy paszowe, zakłady mięsne albo dostawców loszek?
      Czy partie po 300 sztuk są na tyle chodliwe ze nie będzie problemy ze zbytem.
      Prosze o wskazówki.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.