Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Witam mam 1ha ziemi ile mogę hodować świń

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak jak w temacie mam 1ha ziemi chciałbym zasiać zboże ile mugłbym hodować świń

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ok dzięki za odpowiedz

Wiadomość z agroFakt.pl

vbox33    33

Kilka tysiecy sztuk w cyklu otwartym lub zamknietym.

Jak masz tylko ha ziemi to zamiast siac zboze zbuduj na tym ha chlewnie i kupuj zboze.

Edytowano przez vbox33

matava    19

Kolego z czym do ludzi :D . Gość nie wie ile świnia je i na jakie plony może liczyć, a Ty doradzasz mu inwestycje na kilka milionów. Czyżbyś liczył na tanie zakupy od komornika?

Samo pytanie jest po prostu beznadzieje, jak większość na Agrofoto, w czym też mampewien swój udział :P . Równie dobrze może dla 1 zabraknąć(ku czemu się skłaniam), jak i wystarczyć na sztuk 80.

donweter1989    189

@karol zakładasz 2 tematy w jednym pytasz - ile zje świnia, ktoś Ci odpowiada, że 300 kg. W drugim temacie pytasz ile sztuk utrzymasz z jednego hektara (pytanie równie bezsensowne jak i w pierwszym temacie) otrzymujesz odpowiedź, że 5 tuczników. Jednej i drugiej osobie dziękujesz i łykasz wszystko jak bocian żaby. Pomyśl logicznie i sam powiedz jakie są rozbieżności i jaki plon został Ci wywróżony:-/ pozdrawiam Slawek:-D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wszystko już wiem temat zamknięty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Remek55
      Witam mam 15ha 3 i 4a klasy ziemi jakie zioła mogę na niej hodować i jakie się teraz opłacają ? woj. wielkopolskie więc klimat nie jest zły czy mogę umówić z jakąś firmą na kontrakt np. Herbapol bez jakiegokolwiek jeszcze posadzenia ?
    • Przez AgroMajsterTeam
      chodzi o to żeby starczyło zboża do następnego zbioru ile się utrzyma świń ? ps. pyta mój wujek xd
    • Przez DamianKrawczyk
      Witam
      Mam problem w moim belarusie otóż nie mogę przerzucić wajchy na biegi polowe drogowe wchodzą ładnie ale gdy próbuje przełączyć na polowe nic tak jak by coś blokowało wajchę . Grzebałem przy tym troche i jak się śrubokrętem trochę ponagina to czasem wpadnie na polowe ale robię powrót na drogowe i to samo się dzieje wajcha stawia opór i nie daje się przerzucić .
      Spotkał się ktoś już z takim problemem ?bardzo prosił bym o pomoc pozdrawiam .
    • Przez kubatedi
      Cześć mianowicie mam żyto dankowskie diament jest niestety rzadkie i chciałbym jeszcze zaplikować na druga dawkę ok 200kg/h saletry amonowej 34N co da w przeliczeniu około 70N w czystym składniku i teraz moje zapytanie czy przed podaniem tej dawki mogę zastosować taki oprysk (tzn taką mieszaninę ) Creone 480sl+Jakiś nawóz makroelementowy  +karate zeon 100 cs ?
      Dzięki za odpowiedzi
    • Przez Tomasz2000
      Witam, 33 lata mieszkałem w gospodarstwie z rodzicami. Po ślubie w 2009 tescie przepisali nam 1.5h ziemi. Miesiac temu przemeldowałem sie do zony gdzie na działce przepisanej przez tesciow wybudowalismy dom. Chciałem przejsc do krus-u z racji ze mam odpowiednia ilosc ziemi przeliczeniowego 1.34h. I tutaj pytanie czy bedą kary za niezgłoszenie do krus ziemi??. Zadnie dotacje z krus nie były brane . Ziemia nie była uprawiana.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.