Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Witam mam 1ha ziemi ile mogę hodować świń

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak jak w temacie mam 1ha ziemi chciałbym zasiać zboże ile mugłbym hodować świń

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ok dzięki za odpowiedz

Wiadomość z agroFakt.pl

vbox33    33

Kilka tysiecy sztuk w cyklu otwartym lub zamknietym.

Jak masz tylko ha ziemi to zamiast siac zboze zbuduj na tym ha chlewnie i kupuj zboze.

Edytowano przez vbox33

matava    19

Kolego z czym do ludzi :D . Gość nie wie ile świnia je i na jakie plony może liczyć, a Ty doradzasz mu inwestycje na kilka milionów. Czyżbyś liczył na tanie zakupy od komornika?

Samo pytanie jest po prostu beznadzieje, jak większość na Agrofoto, w czym też mampewien swój udział :P . Równie dobrze może dla 1 zabraknąć(ku czemu się skłaniam), jak i wystarczyć na sztuk 80.

donweter1989    189

@karol zakładasz 2 tematy w jednym pytasz - ile zje świnia, ktoś Ci odpowiada, że 300 kg. W drugim temacie pytasz ile sztuk utrzymasz z jednego hektara (pytanie równie bezsensowne jak i w pierwszym temacie) otrzymujesz odpowiedź, że 5 tuczników. Jednej i drugiej osobie dziękujesz i łykasz wszystko jak bocian żaby. Pomyśl logicznie i sam powiedz jakie są rozbieżności i jaki plon został Ci wywróżony:-/ pozdrawiam Slawek:-D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wszystko już wiem temat zamknięty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez TheMariko12
      Witam
      Gmina wystawiła na sprzedaż działkę o powierzchni poniżej 30 ar, która mnie interesuje, tylko mam pytanie . Czy jeśli nie mam na sobie gospodarstwa ani żadnej innej ziemi, to czy mogę taką ziemię na siebie kupić od gminy ? Czy jest wymagane posiadanie  gospodarstwa lub ziemi ? jak to wygląda z podatkami i od strony prawnej ?? Dodam, że moje gospodarstwo jest w tej chwili na mojego tatę.
    • Przez Gospodar55
      Witam mam na oku 2 chlewnie do dzierżawy jedna 500 m2 a druga 1900m2 i mam pytanie jak wygląda kontrakt na świnie z różnych firm.Mogł by ktoś opisać jak to wygląda,ile dostajecie za sztuke i czy można wziąć kontrakt że oni dają paszę i weterynarza,jaki rodzaj podłoża czy można wziąc głęboką ściółke?
    • Przez thor1984
      Chcę kupić 2 ha ziemi tylko jest mały problem. Opiszę sytuację. Rok temu umarł właściciel gospodarstwa który był jedynym właścicielem. Odbyła się sprawą spadkowa w wyniku której żona i syn zostali współwłaścicielami gospodarstwa. Jak wygląda sprawa ze sprzedażą przed upływem 5 lat od daty przejęcia gospodarstwa? Płaci się jakiś podatek? Dodatkowo ziemia jest zadłużoną w KRUS. Jeśli ktoś miał podobną sytuację lub wie jak ugryźć sprawę proszę o odpowiedź. 
    • Przez Remek55
      Witam wiecie może kto zabiera świnki z powiatu konińskiego i daję dobrą cenę pozdrawiam