Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
farmervip    78

sąsiad skosił wczoraj plon około 11 ton z ha jęczmień ozimy odmiana nieznana

chyba troszeczke cie poniosło :D

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

lysyrolnik    14

Żeby zaniżyć średnią a tym samym uratować siebie przed wizją 200zl/t napisze plon swojego jęczmienia, uwaga...: tadammmm 2t/ha, i kto teraz podskoczy? :D

• Like 1

antoni1    12

no bo sąsiad ma pola bardzo dobre i jęczmień ozimy a ja pola słabszej jakości i pszenice jarą

Andr3w    48

człowieku wracaj do szkoły na lekcje matematyki. I jakies korepetycje z logiki tez by sie przydały. Pzdr i nie zrażaj sie ale zejdz bo jest z czego ;)

antoni1    12

chceta to wierzcie a chceta to nie wierzcie ale to jest fakt nie teoria a fakty są nie do podważenia

renovoltage    72

Rekordowe plony :rolleyes: metr szescienny jęczmienia jarego wacha się w granicach 620-670 kg a ozimy jeszcze lżejszy .

Niekótryz moze mają dobre plony ale reszta plecie głupoty według zebranych przyczep na których g...o wielkie jest

• Like 1

kiepur78    6

Ja w środę skosiłem jęczmień hybrydowy hobbit i całość sprzedałem. Plon w całości zważony. 8t mi oddał.

kiepur78    6

Jutro będę wiedział ile było bo klient dopiero sobie prasuje. Po ile jest u was słoma?

PawelWlkp    326

Ja w tamtym roku ważyłem to wychodziło średnio 1300 kg zbiornik od bizona. W tym troche skubnąłem w piątek to plon rewelacja ale jeszcze mokry. Sąsiedzi juz słome zwieźli.

mp255    7

Ja sprzedawałem wczoraj słomę jęczmienną z 1 ha było 10.5 beli tylko że taka zbita że igły nie włożysz.7 zł za sztukę.Beluje kupujący.

ovi    34

opłaca się sprzedać słome- belka 180cm po nowej prasie claas za 15zł/szt, kupujcy sam prasuje i zabiera warunek to pokosy z dużego kombajnu lub zgrabione 2 do 1.

Cihu    123

pszenica wcale nie musi sypac lepiej niz jęczmien zimowy. Ale te 11t/ha to przesada chyba

Famer21    6

11ton/ha jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś taki plon zebrał, jeśli to nie ściema i pisze prawdę to musiał solidnie nawozami sypnąć i pryskać na wszystko w terminach..

My zwykłą dawkę nowozów podstawowe opryski i..jutro się dowiem ile na tych dwóch przyczepach mam :) strzelam 6,5 tony.

Edytowano przez Famer21

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się