Skocz do zawartości
martin_3512

Pomocy! Woda poszła do oleju - Ursus 3512

Polecane posty

Sokol2    25

Witam, dzisiaj wycinałem kiszonke qq ursusem 2812, w sumie może 30min i coś mi zasmierdziało spalenizną i wyszedłem z traktora a tam wkoło na ziemi pełno gęstego szarego oleju... miarke od oleju wypłuł, silnik cały w tym oleju, pluł nawet korkiem od wlewu oleju wody w chłodnicy brakuje bardzo duzo, ciągnik sie nie przegzał.  a teraz jak włoże miarke w blok to jest 10cm wiecej niż max tego gęstego szarego swiństwa. Traktor od dawna nie widziłał płytu tylko zawsze woda. Dzisiaj sprawdze ten korek pod obudową rozrządu mam nadzieje że to to a nie np pękniety blok. A czy mogło sie coś stac z pierscieniami wałem tulejami jak ciągnik chodził 30 min na wysokich obrotach z tym tym dziadostwem zamiast pożadnego oleju??  Dodam że traktor chodzi normalnie bez żadnych dziwnych odgłosów i moc też miał taką jak zawsze...

Sokol2    25

dzieki za pomoc hehe winna ta blacha oddzielajaca pompe od bloku silnika (przerdzewiała) ufff juz naprawione

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piekło
      Witam forumowiczów! Ostatnio miałem dość poważny wypadek drogowy i znajomy wspomniał mi o firmie która za niewielką prowizję pomaga uzyskać odszkodowanie od ubezpieczalni. Macie jakieś doświadczenia z takimi firmami? Faktycznie robią prawie wszystko za klienta i oprócz lekarza nie trzeba za bardzo ruszać się z domu?
    • Przez koziol09
      Witam serdecznie interesuje mnie jonizator do wody.Cos jak tu https://natura-zdrowie.pl Chodzi mi o wytwarzanie w domu zdowszej wody alkaicznej.Polecacie coś?
    • Przez MatiTM
      Witam!
      Myślę nad modernizacją wspomagania w ursusie 912. Wiadomo, orbitrol to najlepsze rozwiązanie lecz bardo drogie. Zastanawiam się czy maglownica od np golfa 4 po podłączeniu do układu w ciągniku zdało by egzamin. Czekam na sugestie.
    • Przez ponti321
      Witam.. Czy miał ktoś może styczność z nową serią Ursusa 5314.. Przyglądając o l x natrafiłem na ten model w odświeżone wersji.. Z tego co zauważyłem to są dostępne 4512,5314 i 6014.. Wiecie coś na ten temat?
    • Przez Piters182
      Witam. W jakich cenach od was skupują olej przepracowany ??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.