Skocz do zawartości
News
michalzetor93

Claas Jaguar 690 SL- dorobienie wyjść hydraulicznych

Polecane posty

Witam! Tak jak w temacie, muszę zrobić wyjścia hydrauliczne do składania/rozkładania kempera. W które miejsce w instalacji hydraulicznej się podpiąć? Piszcie wszelkie uwagi dotyczące dorobienia wyjść hydraulicznych.

emilian2014    0

Robiłem takie coś i działa mi już parę sezonów. Podpiołem dodatkowy 1sekcyjny rozdzielacz na przewodzie zasilającym rozdzielacz od unoszenia przystawki.

Wiadomość z agroFakt.pl

lukasz2014    0

Kup taki dzielnik sekcji i podłącz się pod podnoszenie rury wyrzutowej. Tez to przerabiałem i działało dobrze, jakby składało lub rozkładało za szybko to wrzuć w przewody dławiki i będzie wszystko ładnie pracowało. Dodam tak jeszcze od siebie jak masz kemperka 4500 to wstaw też dławik na siłowniku załączającym heder (przekładnie) gdyż przy startowaniu hedera jest naprawdę duże obciążenie. W okolicy kilku znajomych rozwaliło przekładnie dzięki temu.

siwy1988    0

Witam,przepraszam jeśli kogoś tu wkurzę al;e jestem nowy na forum i nie znam wszystkich zasad . Mam pytanie jak w tytule kupiłem claas 695 mega z 1992 roku i dokupiłem do niej przystawkę ru450 tylko że mam jeden problem w mojej sieczkarni jest tylko jedno wyjście hydrauliczne na przystawkę i stąd moje pytanie jak albo gdzie się wpiąć żeby przystawka się rozkładała i składała bo sa przy niej siłowniku dwustronnego działania. Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi. Dodam że posiadam tą sieczkarnie od około 2 miesięcy i jestem dość zielony dlatego proszę o dość szczegółowe opisy pozdrawiam  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek9411
      Witam, sprzedam fabryczny heder do rzepaku, szerokość 3,6m pasuje do claas merkator
      https://www.olx.pl/oferta/heder-stol-przystawka-do-rzepaku-claas-merkator-CID757-IDtVVel.html

Pozdrawiam
    • Przez Myszyniec
      Witam. Przy załączeniu się siatki owijania spada ciśnienie na zegarze. Pomoże ktoś ?
    • Przez Mati_claas86
      Witam. Koledzy mam pytanie zdemątowałem sprzęgło i wyjołem tarczę  i czy teraz trzeba je regulować czy można złożyć tak jak było?
    • Przez Mati2812820
      Witam. Jak w temacie, prasa nie trzyma ciśnienia, gdy zamykam dobija do 200 bar a potem podczas kręcenia balota stopniowo ciśnienie spada zazwyczaj do 100 bar, potem balot zaczyna rosnąć dojdzie wskazówka do 200 i nie można dobić balota bo klapa się otwiera. Czy to wina zaworu? Proszę o pomoc. 
    • Przez Kuba84241
      Witam mam pytanie co do panela sterowania w Claas Variant 280 rc.            Kiedy włączę komputerek to wszystko działa po około 30 sekundach panel gaśnie i prąd w prasie się odłącza.
      Czy tak powinno być czy nie. A jak nie to jaka może być przyczyna.
      Z góry dzięki.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.