everto

nowy ursus 2812 lub 3512

Polecane posty

everto    58

Witam,

 

Znalazłem na allegro takie ogłoszenie http://otomoto.pl/ur...ty-A234399.html

 

Mam pewne wątpliwości co do tego czy to są TE ursusy. Ciągniki z ogłoszenia mają silniki ursusa a przecież miały one Perkinsa. Z tego co mi wiadomo ursus chyba nie produkuje już tych modeli więc ciekawe skąd oni je biorą.

 

Ciekaw jestem też waszych opinii.

 

 

 

p.s. jutro tam zadzwonie i sie popytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemoj1    3

Dosyć dziwne wydaje mi się, że to jakaś ściema w obecnej ofercie ursusa nie ma takiego ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everto    58

a no właśnie. Tak myślałem że kupują używane "robią " jakiś remont, malują picują itd. wbijają w papier że nowy i dalej jazda, ale ten silnik nie daje mi spokoju.

 

musze zadzwonić tam jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemoj1    3

Chociaż do 2009 roku produkowano tego typu ciągniki i były w nich silniki perkinsa tylko, że pod nazwą ursus. Może i nowy on jest ale ten rok produkcji 2013 nie zgadza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Niewiem czy to niejest jakas indyjska składanka na licencji ursusa ,też miałem ochote na takiego dwa lata temu ale kupiłem zetora 5211 i nieżałowałem, teraz zetor sprzedany i czekam na nh t4.65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Lepiej kupić sprawdzony z lat 90


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabaluga797    1

Witam co sadzicie o ursusach 2812 i 3512 z tej strony polskietraktory.pl?? Wiem o nich tyle co mi powiedzial dealer ze sa produkowane w turcji i pakistanie i ze czesci sa dostepne na polski rynku. Moze ktos ma i sie wypowie na ten temat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max696    9

A co tu trzeba pisać, stara konstrukcja na nowych nie wiadomo jakiej jakości częściach. W tej cenie jest szeroki wybór ciągników używanych a przede wszystkim z napędem, jeśli boisz się kosztownych napraw zachodnich ciągników, to możesz brać np. Zetora.

Sam jestem ciekaw czy ktoś porwie się na taki traktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabaluga797    1

No tak ale mi chodzi konkretnie o dwa modele 3512 i 2812 bo do malej gospodarki do pracy z turem zetora nie chce bo jest za wysoki. I teraz zastanawiam sie nad nowym 2812 za 47 czy kupic uzywke za 32 z 1997 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udzio    4

Tęż oglądałem takiego tylko 2812, Moim zdaniem robiony młotkiem i przecinakiem. Zero jakości.


URSUS 2812 AgroBis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

w ubiegłym roku nabyłem nowego ursusa 3512 2013r. ciągnik bardzo dobrze się sprawuje. Mam już zrobione nim 110 mtg  ciągnik pracuje z rotacyjną, turem, pługiem i agregatem  wykonuje różne prace. Ciągnik jest prosty ale zarazem dobry. Wymieniłem tylko w nim uszczelkę pod filtrem hydraulicznym. Polecam ciągnik na gospodarstwo do 15 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbycho77    11

Ciągniki te są sprowadzane z Indii .Zastanawiam się nad kupnem samego silnika do 2812 ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jakieś 12tys kosztuje, w Ursusie jak by miał dojścia to pewnie by taniej kupił bo hurtem na Afrykę idą  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym się na to nie zdecydował jak wiadomo Firma URSUS już nie produkuje tych ciągników już więc są to jak dla mnie jakieś składaki ja bym wolał kupić ciągnik używany niż takiego tam przynajmniej jestem pewien że to jest Ursus a nie podróbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj