Zaloguj się, aby obserwować  
sebek1981

Nie równe belki w prasach pasowych

Polecane posty

sebek1981    9

Czy macie problemy z nierównymi belkami w prasach pasowych?

Bo ja taki mam ,czy macie jakieś pomysły by ten problem wyeliminować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fircyk81    18

zapewne dotyczy siana,równo podawaj materiał...

Edytowano przez Fircyk81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Musisz równo podawać materiał więc albo grabić wałek na szerokość podbieraka albo jeździć slalomem by po całej beli materiał się rozkładał. Masz pewnie wąski podbierak tak?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebek1981    9

Podbieracz 2,2 no wiem ze musze grabic szeroko ale czasme jest tak ze na walku jest malo materialu ,a jak jezdze zakosami to jest jeszcze gorzej :( podobno czujniki napelniania komory pomagaja ,ale to koszt ponad 3tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr820    43

To jest niemożliwe że gdy jeździsz "pijakiem" belka jest nie równa, tylko musisz jeździć mniej więcej po równo po każdej stronie... To zrób nie "dograbiony" do końca wałek, taki żeby miał z 1,5 m szerokości, i powinno być dobrze... Ja robię tak jak napisałem, albo jeżdżę "pijakiem" albo nie "dograbiam" wałka i belki proste i ubite jak kamienie...


KPK Kumurun Team


Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Jaka to prasa? W większości pras pasowych jest jakiś system (naprowadzający) pokazujący wyrównanie belki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez karik333
      ma ktoś może wymiary i zdjęcia przyczp long uni brzeg Najlepiej 8t long lub 6t long
    • Przez Obikey
      Witam,
      zastanawiam się, czy ktoś próbował już stworzyć na własną rękę sterowanie poziomowaniem belki opryskiwacza za pomocą czujników ultradźwiękowych? Prawdopodobnie jest to dosyć skomplikowane, ale pewnie są tu na forum miłośnicy elektroniki, którzy byli by w stanie wykonać takie sterowanie. Ciekawe, czy była by możliwość podania sygnału korekcji z takiego czujnika do komputera sterującego wyposażonego w poziomowanie potencjometrem?
    • Przez robertrolnik27
      Witam,
      interesuje mnie jak długo wozy paszowe mieszają jedną mocno zbitą belkę. Z góry dziekuje za odpowiedz
    • Przez marcin5812
      Robie opryskiwacz ciągniety 18m poszczególne długości ramion (od srodka) 1,40m , 3,20m, 5m. Kupiłem stałociśnieniowy zawór 5sekcyjny jak najlepiej teraz podzielić taką belke?
    • Przez JanGal
      Jak w temacie szukam zamiennika sprężyn gazowych pchających występujących w mechanizmie amortyzacji 20to metrowej belki polowej opryskiwacza RAU 2500L.
      Na sprężynach które posiadam nie ma żadnej informacji na temat siły tych części a tylko wartość siły jest mi potrzebna do doboru zamiennika.
      Nowa oryginalna sprężyna u dilera kosztuje 1100 pln za szt. Jej nr seryjny to 1-0576-46-016-1.
       
      Sprężyna zaznaczona na zdjęciu

      Wymiary sprężyny

       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj