Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kamiloooo
      Witam , chciałbym się zapytać , jak dobrać przełożenie do przyczepy jednoosiowej do lasu do ciągnika MF 255.Most w przyczepie stara 66.
    • Przez Dawko1995
      Witam , z  jakiej firmy  polecacie kupno cielaków w wadze 70 -100 kg ,chodzi mi głownie o zdrowotność i współpracę  z firmą . Myślałem o ZMBM Kobylin kupował ktoś od nich ?
    • Przez barszczyk
      Witam.

W tym roku kończę liceum i wybieram się na studia rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć ile otrzymam wiedzy praktycznej na SGGW - kierunek rolnictwo, UP w Poznaniu - rolnictwo i UP we Wrocławiu - rolnictwo lub technika rolnicza i leśna. Będę miał po tych studiach uprawnienia rolnicze?
      Druga sprawa - po studiach chciałbym zakupić gospodarstwo rolne. Prawdopodobnie w innym województwie. Jak wygląda sprawa z możliwością takiego zakupu i kredytem na młodego rolnika?
    • Przez gumis428
      Witam wszystkich,
      Mam w domu jakąś starą przyczepę, w której niestety nienaprawialnej awarii uległo koło. Od kilku miesięcy przeglądam internet w poszukiwaniu takiego koła jednak nie mogę znaleźć wersji z odpowiednią ilością otworów mocujących itp. Pomyślałem, że może gdyby udało się zidentyfikować model to byłoby łatwiej. Jest to stara przyczepa i podobno mój dziadek kupił ją jeszcze w latach 80, od kogoś kto kupił z Czech lub Słowacji a patrząc na czasy to prawdopodobnie z Czechosłowacji. Przeglądałem różne fora, ogłoszenia jednak nie natrafiłem na taki model... Jedna z tabliczek z jakiegoś zbiornika (systemu hamulcowego?) wskazuje na produkcje końca lat 60 a może początek 70.
      Dyszel prawdopodobnie nie był fabrycznie zagięty.
      Ewentualnie może ktoś wie gdzie można dostać koło 8.25  R20 z pięcioma otworami mocującymi? rozstaw pomiędzy środkami sąsiednich otworów 9,5cm a otworu środkowego ~11cm. 
      Z góry dziękuje za pomoc

• Przez kurtz
      Czołem!!!
      Mieszkam i jestem zameldowany na wsi w domu rodziców który kiedyś prawdopodobnie odziedziczę. Nie jestem rolnikiem i raczej  na pewno nigdy nie będę. Jesienią tego roku zakupiłem od niespokrewnionych znajomych kawałek lasu na opał w mojej miejscowości(ok 35arów) ale jeszcze go nie przepisałem na siebie gdyż planuję to zrobić jak będzie cieplej a do tego czasu chciałem jeszcze dokupić u kogoś ok pół hektara lasu (gruntu rolnego zalesionego). Ponoć zmieniły się jakoś przepisy w obrocie gruntami i ktoś mi mówił że żebym mógł nabyć taki grunt musiałbym być rolnikiem. Powiedzcie mi jak to wygląda prawnie? Gdyż chciałbym ten grunt wziąć na siebie a nie na rodziców żeby nie okazało się kiedyś że będę musiał spłacać rodzeństwo za grunty które sam zakupiłem albo że państwo sobie kiedyś umyśli jakiś ciekawy podatek przy dziedziczeniu.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.