Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Arto96

Zakup przyczepy 8 TON do zboża/belek/piachu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arto96    0

Witam. Stoję przed zakupem przyczepy multifunkcyjnej pojemności 8 ton. Ma być szerokość paletowa i najlepiej żeby się mieściło 4 baloty na dole :) Jakie firmy polecacie. Cena do 60 tys brutto.

maniekt174    9

Pronar T608, Metaltech DBL 8, Unia Brzeg P 8 Long, Zasław, chyba najlepsze marki, wzioł bym z Uni lub Pronara, ale trzeba by porównać je między sobą, ich wykonanie, materiał z jakiego zostały zrobione, grubość itd.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez szybki00
      Jak już wspomniałem w temacie potrzebuje informacji jak i czym wyciszyć kabine w Ursusie 1002. Piszcie co wiecie w tej sprawie, a może ktoś juz robił coś takiego
      Pozdrawiam
    • Przez 18mateo18
      witam
      Mam problem ponieważ mój ferguson nie puszcza powietrza z pneumatyki tylko nabije na maxa i ślizga się pasek od sprężarki co jest popsute ????
    • Przez Ursusik
      Czy nowy Ursus 3512 Bedzie się dobrze sprawował w obrotowym pługu 2-skibowym ???
    • Przez damian7789
      Witam
      Dziś na allegro znalzałem przyczepę skorupową firmy F.P.U Marpol Marcin Kubik o ładowniści 8 ton. http://allegro.pl/przyczepa-skorupowa-tandem-8t-i5240317972.html
      Pierwszy raz słyszę  o tej firmie i sąd moje pytanie czy ktos użytkuje przyczepe tej firmy? jak sie ona sprawuje?
    • Przez BIZONURSUS
      planuje zakup opryskiwacza jakie polecacie co powiecie na temat opryskiwaczów marki Krukowiak słyszalem że dobre z rozkłądaną i skladaną hydraulicznie lancą