Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kufcio

MTZ 1221.3 Instalacja elektryczna

Polecane posty

kufcio    2

Witam

Poszukuje polskiego opisu ruskiego schematu instalacji do ciągnika mtz 1221.3

Ciągnik z 2011r , 384 motogodziny na liczniku i nagle awaria świateł:) kierunkowskaz lewy świeci światłem stopu, postój pojawił sie na kierunku itp.

Przy takich awariach to zapewne gdzieś jest problem z masą ale gdzie szukać punktów masy? jeden widoczny w kabinie jest ok.

Posiadam ruską książkę obsługi w której jest schemat elektryczny jednak brakuje opisu położenia elementów, jak i samych elementów. Na wiązkach, kostkach zupełny brak oznaczeń.

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

kufcio    2

No właśnie nie znalazłem, przy zakupie dostałem polską wersje instrukcji obsługi ale zupełnie bez schematów. Na stronie Pronara są instrukcje dla 2 wersji i też bez schematów.

Wiadomość z agroFakt.pl

jahooo    263

Już było, że masa przednich świateł jest na zawiasie maski w nowszych konstrukcjach. Nie podałeś, gdzie ci się tak dzieje, z przodu, czy z tyłu ?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pojemnościowy szukacz przewodów w rękę i do dzieła. Usterka do opanowania w maksymalnie 2 godziny, z dwiema przerwami na piwo.

kufcio    2

Naprawione w 1godzinę. Metodą prób i błędów podałem masę do każdej lampy osobno, był problem z masą w lewym pozycyjnym (przy kabinie) reflektorze przednim a choinka była z tyłu w prawym świetle, na przemian z lewym które gasło po naciśnieciu hamulca:) kałabania.

Legendę do schematu znalazłem po angielsku, całkiem całkiem .

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      W tym temacie proszę specjalistów w dziedzinie elektromechaniki o dodawanie informacji i schematów połączeń najczęściej występujących urządzeń elektrycznych w ciagnikach i maszynach. Jest to temat wyłącznie dla użytkowników posiadających dużą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego proszę nie zadawać tutaj pytań. Wszystkie tego typu posty będą usuwane. Chcemy tutaj zgromadzić podstawowe informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
    • Przez madcap
      Witam potrzebuję schematu elektrycznego do dominatora 76 głównie chodzi mi o schemat podłączenia czujników indukcyjnych obrotu wałów.

za pomoc z góry dziękuję
    • Przez pawex132
      Witam! potrzebuje schemat skrzyni biegów do ciągnika Renault 145.54 pilne
    • Przez RobciO1
      Witam pilnie potrzebuję schemat tej oto stacyjki:

http://allegro.pl/case-ih-stacyjka-50988-i3046604093.html

Chodzi mi dokładnie który pin jest od czego. Pilnie proszę o pomoc.
    • Przez DamianTrojaski
      Witam tak jak w temacie potrzebuje schemat pompy owej dojarki , jeśli by ktoś miał i mógł by mi to podrzucić na pw to byłbym bardzo wdzięczny .