Skocz do zawartości
konrad97

Class Arion 620 -Opinie

Polecane posty

konrad97    0

Witam, chciał bym się dowiedzieć co nie co o tym ciągniku. A wiec jak możecie odpowiedzcie na kilka pytań . :)
1) Jak się ten ciągnik sprawuje ? Jak awaryjność itp .
2) Jakie spalanie, duże małe ?
3) Jaka może być przybliżona cena w podstawowej wersji . + ile kosztuje dodatkowo założenie przedniego TUZ i WOM

A i dodam, że prosił bym o wypowiadanie się ludzi którzy testowali te ciągniki i mieli z nimi jakąś styczność . :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dołączam się do pytania

Ile kosztuje w podstawie w wersji cis i w wersji cebis również z przednim wom i tuz

Tetsuya    7

Ja obecnie zastanawiam się nad arionem 620 cebis a case cvx 145. Na claasa arion 620 cebis tuz, wom, szerokie opony, klimatronic, przedni ehr,podgrzewany blok , resorowana os,kabina,dodatkowe oswietlenie i mase innych dodatkow dostałem oferte na 360 netto ( do negocjacji)

Wiadomość z agroFakt.pl

arturs860    0

Podobno klimatronik jest nie potrzebny , ja mam (w Arionie 650 )bez i nie ma problemu z ustawianiem klimatyzacji. Weź sobie najlepsze siedzenie z oferty, jest bardzo wygodne i używasz go zawsze.

spooks1    0

Kupiłem nowego arion 630 cebis,nie polecam nikomu,pali bardzo dużo,ma problemy z uciągiem i podnoszeniem kvernelanda z pacomatem 4 skibowego,a pozatym

awarie z którymi serwis sobie nie radzi!

Edytowano przez spooks1

agrofan98    3

Posiadam Ariona 620 rok 2012 
Awaryjność oprócz wymiany w pierwszym miesiącu modułów to jest 0% awarii
Ciągnik nie jest tani, części też nie ;) ale jakość niezła 
Spalanie przy orce cztero skibowym pługiem - ok 15 - 14 l na ha
Spalanie przy kultywatorze bezorkowym mashio gaspardo 3m na głębokości 40 cm - 11l. 
Ciągniczek radzi sobie z trudnymi zadaniami ;) ciągną dwie przyczepy 12t każda, szedł jak trzeba ;)
Lecz wybacz kolego, nowych arionów, nowej serii nie polecam :( niestety 

zf11441    2

We wrześniu miałem na testach Ariona 630 CIS, oś proactiv bajka ,spalanie wyszło mi ok 16l/ha w orce z kvernelandem em 85 miał dosyć lekko co widać było po szybkości jazdy ok 10-12 km/h .Teraz się dowiadywałem 620 CIS na sztywnej osi klimatronik bez tuza -270 netto do negocjacji.

Edytowano przez SZYMANOX

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się