Zaloguj się, aby obserwować  
PaweBokiniec

ustawienie claasa mercatora protectora do zbioru rzepaku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

witam chodzi mi dokładnie o wysokośc klepiska sit na kturej dziurce powinien być wiater i czy można go kosić na sicie do zborza mam taki problem bo strączki a raczej kawałki stronczków wpadają do zbiornika z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

jak miałem mercatora, to do rzepaku było sito bodajże fi5 albo fi6 (juz nie pamietam). było nieco duze (tak, ze dawałos ie na nim młocic nawetpszenice i zyto), ale problemów z czystością nie miałem.

 

klepisko prawie na samym dole (jedna dziurke sobie zostawaiłem w razie gdyby sie zapchał, żeby łątwiej było cofnąc), obroty najmniejsze jakie dało sie ustawić tak, zęby pasy jeszcze nie szarpały i sie nie slizgały (u mnie 750)

wiatr otwarty do tego stopnia, ze te blaszki, które otwierają otwór do wialni akurat razem sie stykały (jak popatrzysz to bedziesz wiedział o co mi chodzi)

 

sito górne to pierwsze prawie całkiem zamknięte (2 ząbek od końca), tylne otwarte nieco bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez stanrol
      Witam. Panowie potrzebuje pomocy. Fendt 930 Vario TMS 2007 rok silnik Man D0836 LE510. Padła pompa wtryskowa. Zakupiłem drugą po regeneracji. Pytanie Jak po kolei ustawić zapłon. Na kole zamachowym na ile powinno być stopni?
    • Przez dawidursus323
      Witajcie. W tym roku pierwszy raz posiałem życice wielokwiatową. Jak ustawić bizona super do młócenia takiej trawy bez znaczących strat? Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
      Ps. Zbiór jednofazowy.
    • Przez DANDYS
      jako młody jeszcze nie doświadczony mechanik mam problem , bo się nie spotkałem jeszcze z takim czymś, pacjent Vectra b 2.2 16v wymieniłem napinacz zewnętrzny łańcuszka rozrządu. przed odpaleniem spraedzilem dla pewności czy wszystko ok , odpalam kręci ale jakby nie było kompresji, pokrywa ściągniętą wałki ustawiły się na punkty , na jednym wydechowym przestawiony o 1zab, tylko tłok 1 powinien być w GMP a jest DMP,czy kręcąc dalej ustawiając tlok w GMP to znaki zgraja się tak samo jak w dmp ,bo dziwi mnie to że teoretycznie przestawiony rozrząd o jeden ząb to powinna być kompresja i odpalić kulawo,a nie aż tak ,
    • Przez Luki1988
      Czy ktoś posiada taki rozsiewacz na cztery łopatki na talerzu (dwie długie, dwie krótkie) i wie jak je ustawić żeby wysiew saletry był równy na 12 m ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj