Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek6630

Przewracarka Deutz Fahr [rzuca na boki]

Polecane posty

Piotrek6630    0

Witam, mam pewiem problem, otóż przed rozpoczęciem tegorocznych sianokosów kupiłem przewracarkę Deutz Farh kh 2.64 (6,40m - 6 gwiazd), maszyna przewraca świetnie lecz jest pewien problem - po chwili jazdy maszyna zaczyna skręcać w prawo i lewo i tak na okrągło, z początku mi się tak nie działo, a nawet jeśli to nie w takim stopniu, na ramionach od ciągnika mam ustawiony minimalny luz. Załączam zdjęcie może to Wam trochę rozjaśni sytuację --- http://www25.zippysh...00124/file.html . Dodam, że im szybciej jadę tym szybciej maszyna skręca, a uderzenia są mocniejsze. Może ktoś miał z takim czymś do czynienia, więc czekam na Wasze sugestie ;)

corrado    341

Przypuszczam że luzy na kółkach znajomy tak miał. Identycznie się działo.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Piotrek6630    0

Tu możesz mieć rację kolego, ponieważ mocowania są już lekko wyrobione, dzięki za pomoc.

Edytowano przez Piotrek6630

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    341

Nie ma za co. Postaraj się zlikwidować luzy i problem powinien zniknąć.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Marcelix    55

Mam taki sam problem jak kolega Piotrek 6630 Kupiliśmy przetrządsarkę DF czterogwiazdową i sytuacja jest taka sama jak opisał wyżej kolega. Sprawdzaliśmy wszystkie luzy, testowaliśmy wszelkie możliwe ustawienia i nic to nie dało. Jeden człowiek z sąsiedniej wioski ma taką samą, ale z młodszego rocznika i u niego są zastosowane takie amortyzatory po obu stronach od wieżyczki do ramy głównej i u niego nie ma takiej sytuacji jaka ma miejsce u nas.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

hodowcamlody    34

Ja wiem co to może być, ramiona od podnośnika ustaw równiutko, tj żeby odległość lewego koła do ramienia była taka sama jak prawego do prawego koła. I napnij stabilizatory na sztywno. U mnie z fellą występował taki problem a teraz znikł.

witam mam problem z przetrzasaczem deutz fahr KH 3.76 hydrosuper otóż na dwóch wirnikach robi kolizje i dziwnie sa poluzowane ... :( co moze byc przyczyna ?? prosilbym o pomoc jak to szybko rozebrać i ewentualnie części gdzie szybko dostac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez Terlik1994
      Witam,
      Posiadam Deutz Fahr Agrofarm 410 inwersor mechaniczny. Mam problem. Rano przed odpaleniem 3X nagrzewałem świece żarowe. Ciągnik odpalił bez problemu. Chodził z 10 minut i go wyłączyłem. Za 2 min chciałem odpalić go ponownie, lecz tylko kręcił (kontrolka od nagrzewania świec się nie świeciła). Zdjąłem filtr powietrza i przy rozruchu wtryskiwałem PLAK. To pomogło, ciągnik odpalił. Po 5 minutach ciągnik zaczął nie równo chodzić, z rury wydechowej raz na jakiś czas wylatywał biały dymek. Po paru minutach ciągnik zgasł.  Znowu odpaliłem go przy użyciu PLAKA (inaczej nie dało rady), ustawiłem ciągnik na obroty 1400 i sytuacja się powtórzyła. Pozdrawiam
    • Przez mar156
      Witam
      Zastanawiam się nad zakupem ciągnika Renault model 106.14/103.14/95.14/85.14 lub jakimś Landini bądź deutz fahr(do 100km) . Chciałbym się dowiedzieć coś więcej o tych ciągnikach (szczególności o Renault 106.14) jak jest z spalaniem u tych ciągników awaryjnością dostępem do części na co zwrócić uwagę przy zakupie i czy się opłaca kupić.Dodam że będzie używany do ciężkich robót

• Przez Kafior
      Sprzedam* 

Witam  

Posiadam na sprzedaż ciągnik Deutz Fahr Agrotron 85 z turem Mailleux 100. 
      85km
      2000r. 
      Więcej informacji w linku poniżej: 
      https://sprzedajemy.pl/deutz-fahr-agrotron-85,36673957

Posiadam również na sprzedaż pług RabeWerk 5 skibowy obracany vario, link:
      https://sprzedajemy.pl/plug-rabewerk-5-skibowy-obrotowy-vario,36674527?_rp_RP=_rp_list_account_user_offers&offset=0
    • Przez MF675ursus
      Posiadam sipmę Z224/1, pracuje ona z podajnikiem na przyczepę przez co prędkość pracy nie jest oszałamiająca, co powoduje "wypluwanie" materiału z podbieraka. Z tego co wiem Sipma jest wzorowana na prasach Deutz Fahr serii HD, które wyposażone są w "blachę", przytrzymującą materiał na podbieraku- film poniżej, nagrywane kalkulatorem:

Sprawdzi się takie rozwiązanie w rodzimej konstrukcji, czy to pic na wodę, i tak materiał z podbieraka przy wolnej jeździe będzie uciekał?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.