Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek6630

Przewracarka Deutz Fahr [rzuca na boki]

Polecane posty

Piotrek6630    0

Witam, mam pewiem problem, otóż przed rozpoczęciem tegorocznych sianokosów kupiłem przewracarkę Deutz Farh kh 2.64 (6,40m - 6 gwiazd), maszyna przewraca świetnie lecz jest pewien problem - po chwili jazdy maszyna zaczyna skręcać w prawo i lewo i tak na okrągło, z początku mi się tak nie działo, a nawet jeśli to nie w takim stopniu, na ramionach od ciągnika mam ustawiony minimalny luz. Załączam zdjęcie może to Wam trochę rozjaśni sytuację --- http://www25.zippysh...00124/file.html . Dodam, że im szybciej jadę tym szybciej maszyna skręca, a uderzenia są mocniejsze. Może ktoś miał z takim czymś do czynienia, więc czekam na Wasze sugestie ;)

Piotrek6630    0

Tu możesz mieć rację kolego, ponieważ mocowania są już lekko wyrobione, dzięki za pomoc.

Edytowano przez Piotrek6630

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcelix    52

Mam taki sam problem jak kolega Piotrek 6630 Kupiliśmy przetrządsarkę DF czterogwiazdową i sytuacja jest taka sama jak opisał wyżej kolega. Sprawdzaliśmy wszystkie luzy, testowaliśmy wszelkie możliwe ustawienia i nic to nie dało. Jeden człowiek z sąsiedniej wioski ma taką samą, ale z młodszego rocznika i u niego są zastosowane takie amortyzatory po obu stronach od wieżyczki do ramy głównej i u niego nie ma takiej sytuacji jaka ma miejsce u nas.

hodowcamlody    31

Ja wiem co to może być, ramiona od podnośnika ustaw równiutko, tj żeby odległość lewego koła do ramienia była taka sama jak prawego do prawego koła. I napnij stabilizatory na sztywno. U mnie z fellą występował taki problem a teraz znikł.

witam mam problem z przetrzasaczem deutz fahr KH 3.76 hydrosuper otóż na dwóch wirnikach robi kolizje i dziwnie sa poluzowane ... :( co moze byc przyczyna ?? prosilbym o pomoc jak to szybko rozebrać i ewentualnie części gdzie szybko dostac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez FENDTFARMER309LSA
      Witam,
      Mam pytanie odnośnie ciągników Deutz Fahr Agrotron M

Jak włączać biegi ? Ze sprzęgłem czy bez ? Którego sprzęgła używać, nożnego czy na wajsze od biegów ?
      Czy na każdym biegu trzeba używać sprzęgła ? 

Jeśli włączy się bieg np. 1 a potem na 2,3,4,5,6 to od której połowki bieg zaczyna ? 

• Przez casemaxxummx135
      witam wszystkich formowiczów  mam problem z siedzeniem grammer a mianowicie gdy napompuję siedzenie to  po jakimś czasie ( zależy od wstrząsó) powietrze schodzi z siedzenia, i gdy ciagfnik jest nieuruchomiony  to powietrze też schodzi z siedzenia > chciałbym się dowiedzieć co było by przyczyną ? proszę o pomoc .
    • Przez wojtek8244
      Witam wszystkich forumowiczów.
      Mam problem z Farmerem 8244 zakupiłem agregat uprawowo siewny 2,5m firmy awemak z wałem packera i do tego zestawu mam siewnik Nordsten 2,5m waga zestawu to około agregat 800kg, siewnik 450kg i skrzynia zasypu 250kg. Bardzo nisko podnosi agregat ze złożonym siewnikiem i piszczy zawór pod siedzeniem gdy podnoszę. W czym może być problem? Czy zwiększenie ciśnienia na rozdzielaczu by coś dało? Czy zamontowanie siłownika wspomagającego by pomogło? Bo też mam mały stan oleju w hydraulice i nie wiem czy to też ma jakiś wpływ na to że źle podnosi? Dodam że siłowniki od hydropacka siewnik bez żadnego problemu podnoszą pomimo niskiego poziomu oleju. Proszę o pomoc bo ciężko tak siać.
    • Przez FENDTFARMER309LSA
      Witam,
      pilnie potrzebuje instrukcji obslugi do DF 5120 , obojetnie czy c , p , ttv
      Z gory dzieki pozdrawiam