Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

banan575    104

Takie pod koscilem mozna znalezc. ale nie w samym kolsciele tylko przed pod akacjami. :D

 

 

Szpilki, spodniczka przed kolanko, bluzka swoje robi. I tak powstaje goraca dzaga 30stka. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

no jak się jest młodym to się wszystkiego chce spróbować ale szacun dla tych co unikają różnych używek do fajek bo sam jarałem nic nie mam ale inne używki nie wchodzą w grę jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

oj banan błąd takie to przy samym ołtarzu siedzą bo cicha woda brzegi rwie. Dziś facet sie szanuje bardziej niż kobieta. normalnie szał obyczajów. To w tedy nie jest gorąca 30 tylko rycząca 30 :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Izolda, to okrutne. Jak ja mam teraz zasnąć? Nie dość, że się o córkę martwię, to jeszcze Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Te co przy oltarzu siedza to sa te co lody w ostatnia noc robily. :D

 

 

Ja tam wole pod choinkami przed kosciolem. Mam w meza wiosce pelno kolezanek co tez pod choinkami stoja. :D

 

A tak jak sie ubieram to nie dla siebie, tylko dla mojego Tomeczka. :rolleyes:

 

 

 

 

 

Zapytaj inne dziwochy jak poznaly swoich mezow, Moze jak beda szczere to sie dowiesz co nie co.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Banan dobrze mówi pod dzwonnicą siedzą na murku i gadają o sobotniej imprezie :D:D:D przy ołtarzu to babcie słuchające radia Maryja siedzą :D chodzę do kościoła raz na ruski rok ale swoje wiem :D


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niech sobie robią co chcą. Mnie tam pasuje sanująca sie dziewczyna nie ukrywam ;) . Koleżankę mam taką bardzo ładna że jak facet chciał loda to dostał takiego że śliwa pod okiem miesiąc, no ma power w łapie trza przyznać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

zetor i takie kobiety się ceni a nie takie co daja na każdej imprezie co weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Banan, gdzie Ty mieszkasz? Pytam, żeby się na rodzinną wycieczkę tam nie wybrać... Zwłaszcza w niedzielę :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Na drzewie :D :D :D


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

eryk takie kobiety trzeba na rękach nosić i cenić, zwoja droga ona jest normalna tylko czsy są nie ale walczy z nimi na całego, nieraz widzę na zabawie głośny trzask w ryja, jednemu podobno ząb wyleciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Świat schodzi na psy niestety ludzie razem z nim ;(


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Sebo!!! Ale czekaj, na Ciebie też przyjdzie czas. Będziesz chuchał, dmuchał, karmił, przewijał i pielęgnował, aż przyjdzie taki jeden, który będzie chciał zrobić to, co Ty robiłeś z jej matką... Niby nic złego, ale z takim?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

no wiadomo że takie się ceni :) sam też wbijałem na miasto na imprezy więc znam możliwości niektórych " lasek" teraz jak się przypomina co wyrabiały to patrzy się na takie z obrzydzeniem teraz to małe domówki ze swoim gronem znam na wszystkich i wiem na co ich stać więc się niczego nie obawiam a tym bardziej głupich numerów szacunek do siebie i drugiej osoby number one :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Banan, gdzie Ty mieszkasz? Pytam, żeby się na rodzinną wycieczkę tam nie wybrać... Zwłaszcza w niedzielę :o.

 

 

Czlowieku lepiej siedz w tej swojej wiosce. :D W niedziele to sie idzie do kosciola, i z calego tygodnia meldunek sklada. :rolleyes:

 

 

Ecopiotr lepiej siedz w swojej miejscowosci i nie zapuszczaj sie w teren. :D bo moze Ci sie to spodoba :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

a sebo to co wcześniej o świecie stwierdziłeś ja uważam inaczej miałem w przeszłości koszulkę z nadrukiem Świat jest piękny tylko ludzie to ku**y nie obrażając nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Kościół, to ja omijam szerokim łukiem. Nawet u komunii nie byłem, bo mnie ksiądz na religii po pysku wytrzaskał. Hardy jakiś taki byłem... Ale dzieciaki ochrzczone, komunia, bierzmowanie, jak dorosną, same wybiorą. Ja nie namawiam, ani nie odwodzę. Szczęście, że u nas choinek nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Ecopiotr wiem co masz na myśli ale co mamy zrobić? świat i ludzie nie będzie coraz lepszy tylko odwrotnie i nie mamy na to wpływu, wychowanie wychowaniem ale towarzystwo towarzystwem i na to wpływu nie mamy dzieci na łańcuchu nie będziemy trzymać :)


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

bo dziś telewizja i inne rzeczy uczą facetów że kobieta to towar 15 minut i następna, wieć dziewczyny aby cos było przystają na to. Taka jest prawda światem rządzi seks i pieniądz, a zasady moralne poszły się dawno jeb.ć w ch.j ale trzeba łamać dziadostwo i się nie poddawać rzeczywistosci. Sebo byle nie był tak jak mój starszy mówi w białych adidaskach bo na takich to mu sie coś dzieje automatycznie baseboll wpada w ręce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Czasem żałuję, że nie jestem kobietą, - one patrzą na to inaczej (tak jak my na synów?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Z czasem to wszyscy zrozumieja.

 

Ze miosci juz nie bedzie. bedzie tylko milosc do pieniedzy i wolna amerykanka.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

banan powiem tak trzeba być ubranym za dziada i udawać. Pewien facet w obterganych spodniach i koszuli z wygladu menel przyszedł z reklamówką do salonu merca w krakowie, i pyta ile najdroższy merc a obsługa tak spadaj dziadu biedaków nie obsługujemy, pan na to wyciąga ileś plików z gotówką i mówi tak skoro wam moja kasa śmierdzi to idę do Bmw. Widać dzis trzeba posłużyć się postępem aby było dobrze ;)

Miejmy nadzieję ze ta miłość jeszcze jest gdzieś bez pieniędzy i nie za nie ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

nie no banan są jeszcze prawdziwe kobiety które kochają za nic i warto o takie walczyć tylko że nie każdą jest zdobyć łatwo bo myśli że każdy chce ja zaliczyć i porzucić a nie kochać do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Banan, nie sądzę. Kiedyś była taka głośna dyskusja - "być czy mieć". Być zakrzyknęli, ci co mieli. Mieć odkrzyknęli ci, co tylko byli... Gdzieś na początku tematu, któraś z dziewczyn napisała, że wolałaby być sama niż pójść za kasą. Też bym tak nie zrobił. Jeśli nie masz nic i utracisz godność, to już naprawdę nie masz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj