Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Lesowik    1
Napisano (edytowany)

 nie wiem czy swoje mam dorzucać ...

Edytowano przez Lesowik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Może wrzuć wzór CV. Bardzo wiele osób ma problem z poprawnym jego napisaniem więc może dlatego masz pustą skrzynkę. Głowią się jak to rozgryźć.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Otóż to... jak kiedyś próbowałem startować do urzędu to widocznie coś im sie nie spodobało w moim cv i mnie olali choć pierwszy po testach byłem :P (chyba potrzebowali kogoś do parzenia kawy). Do drugiej roboty już cv nie pisałem a starczyło 15min, żeby już godziny leciały na traktorze... a teraz to sam sobie cv pokazywać nie będe.... tak wiec mysle że przereklamowany papier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

taki byle papierek,a problem z napisaniem ma większośc z nas. Widzisz Yvonne jaką barierę postawiłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a nie prościej aby dziewczyna wysłała panom nie wiem ulotke informacyjno- zapoznawczą z wymienionymi danymi charakteru z pełnym opisem wielkości fizyczno intelektualnych, i oczywiście co pani ta gwarantuje i jakie ma wymogi , jak ogłoszenie o pracę, a prawo jazdy wymagane b czy też inna kategoria, i jak z dyspozycją całodobowo czy tylko od święta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Gorzej jak kto jest pułapka i ów pani nie będzie miała co wpisać w ulotkę...


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a tam najwyżej podkoloryzuje troszkę i będzie robić dobra minę cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale żeby tak robić to twarz do miny musi być ładna. Inaczej zostanie silną niezależną kobietą z koniem i kotami.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Nie wiem, bo nic nie widzę hehehe :lol:

 

Nic nie widzisz bo ja jako Twój manager przejmuje te wszystkie CV i od razu je odrzucam, mówiłem że ja takiej szansy nie mogę zmarnować, już połowę CV napisałem, jeszcze trochę i będziesz mogła przeczytać ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

@darek3 - pokaż klasę.. i udowodnij, że nic trudnego w pisaniu CV :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMB    0

Myślę, że zainteresowanie programem "Rolniczka szuka męża" byłoby duże tylko czy facet nie mający pojęcia o pracy na wsi byłby dobry? Dla mojego życie wiejskie było zbyt trudne :( . Hodowla niesie ze sobą sporo obowiązków także w dni nazwijmy je ustawowo wolne od pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_shadow    51
Napisano (edytowany)

Nie polecam nie umieją sprzątać  ;)

   :D  @zetorlublin7341 sprawdzałeś :rolleyes:  :D? ale Ty masz wymagania chłopie ...chciałeś aby Ci jeszcze chatę posprzątała  :P    :D

 

 

Krassus- fakt, kochanka mam,ale bardziej pojętnego i piękniejszego niż Ty  :P  Jest maści izabelowatej, nawet ma 4 nogi! 

 

  @Yvonne  nie ściemniaj bo tu ani nie chodzi ani o jego nogi ani o maść :P  :D

Edytowano przez black_shadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

a tam najwyżej podkoloryzuje troszkę i będzie robić dobra minę cały czas ;)

 

Czyżby zetorlublin7341 śmiesz twierdzić,że cały czas podkoloryzuję ?  <_< ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Yvonne nie ma sprawy, jeszcze chwila cierpliwości i CV będzie gotowe :D

 

IMB na wsi nie ma dni ustawowo wolnych od pracy, jedynie jak ktoś sobie dobrze pracę zorganizuje to wtedy może sobie zrobić jakieś wolne, no chyba że ma tylko produkcję roślinną to inna sprawa ale przy zwierzętach trzeba co dzień pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Black shadow ja nie mam wymagań to o tym sprzataniu nie moje słowa :)

Ivonne no wiesz hm każdy dobry akwizytor, reklamuje się i swój towar bardzo dobrze w samych superlatywach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMB    0

@darek3 nie musisz mnie przekonywać, całe życie mieszkam na wsi (inaczej było tylko podczas studiów). Kocham tę moją wieś bo to właśnie jest moje miejsce na ziemi, przestrzeń i niesamowite widoki. Niestety mój mąż nie podzielał mojej pasji, on był z tych co uważają, że samo urośnie a gdy przekonał się, że tak nie jest spakował manatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

to fajny burak z tego Twojego męża :D no ale wychodzi na to,że przyszedł na wieś nie dla Ciebie tylko dla dochodów z pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMB    0

@artur125 było minęło, trudno ale przyznam, że pozbierać mi się było trudno.

Teraz mam nieco inny problem. Ponieważ prowadziliśmy gospodarstwo trzodowe a ja nie do końca sobie sama ze wszystkim radzę (po prostu pracy jest za dużo) zmienić produkcję na zwierzęta mniejsze czyli ptaki. Wiem, że to nie miejsce ale jeśli ktoś z Was ma kurniki z brojlerami chętnie przyjmę praktyczne rady w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

imb i to jest straszne w sensie tym że mówi kocham cię i w ogóle a jak z tobą żyje tu na wsi to po pewnym czasie hm zmienia zdanie, pakuje walizki i ucieka, w każdym razie jak moja przyjeżdża to w domu nie siedzimy tylko do pracy pokazuje jej co i jak i w ogóle po minie widze że jej sie podoba, ale na jak długo tego nie wiem, wczoraj pierwszy raz w życiu trzymała prosiaka jak weterynarz obcinał im pewne częsći, i sam był w szoku jak się dowiedział że ona jest z miasta i lubi takie klimaty, a dziś idziemy na góry pozjeżdżać z górki zima jak znalazł to się pojeździ trochę :) Imb a morze hodowla szynszyli na futerko podobno dochodowa, gdzieś czytałem też że facet hoduje pawie na mięso do europy, trochę zachodu z tym ale ceny przyzwoite są

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

IMB hodowla ptaszków wymaga jednak troszeczkę wiedzy i na starcie było by ci ciężko no ale to moja opinia tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMB    0

@daremw zdaję sobie z tego sprawę dlatego proszę o podpowiedzi ;)  Z drugiej strony początki zawsze są najtrudniejsze.

 


@zetorlublin7341 gratuluję Ci wyboru dziewczyny i życzę miłego spędzenia dzisiejszego popołudnia ;)  i przytulaj tę swoją dziewczynę często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wl_master    9

początki są trudne a czas na zmiany na tą chwile jest średnio korzystny... ptaki jeśli masz na myśli kurczaki to też loteria chociaz mam znajomego co płacze co rzut że dołożył do intersu ale od kilku lat przerw jeszcze nie robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
Napisano (edytowany)

@artur125 było minęło, trudno ale przyznam, że pozbierać mi się było trudno.

Teraz mam nieco inny problem. Ponieważ prowadziliśmy gospodarstwo trzodowe a ja nie do końca sobie sama ze wszystkim radzę (po prostu pracy jest za dużo) zmienić produkcję na zwierzęta mniejsze czyli ptaki. Wiem, że to nie miejsce ale jeśli ktoś z Was ma kurniki z brojlerami chętnie przyjmę praktyczne rady w tej kwestii.

Nie chciałbym studzic Twojego zapału,ale tak kosztowna zmiana profilu produkcji na chwilę obecną to ogromne ryzyko.

minister powiedział do jednego z rolników "jak wam się nic nie opłaca, to żyjcie z dopłat"  a patrząc jak sukcesywnie niszczą wszystkie gałęzie gospodarki ............. :lol: Na dzień dzisiejszy chyba dążą do tego żeby Polska stała się łubinolandią bo u mnie w okolicy wszyscy teraz tylko o łubinie myślą(co po niektórzy chcą nawet pszenżyto gruberowac) :lol:

jak chcesz robic za gotówkę to śmiało, ale jak za kredyty, to radził bym to jeszcze przemyślec

Edytowano przez artur125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj