Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Gość   
Gość

Ale jak się facet chce zaangażować bardziej to kto mu skrzydła podcina kobieta, bo ona sama nie wie czego tak naprawdę szuka. Ale listy miłosne i wszystko bardzo fajne można powiedzieć, tylko długo czeka się na odpowiedź. wysyłasz a dziewczyna ci odpisuje ze już nie chce a ty czekasz dalej, w skowronkach przychodzi listonosz i otwierasz i łup kubeł zimnej wody na głowę. A co do nieśmiałości nieraz taki facet ma takie pomysły i w ogóle że tego co jest otwarty bije na głowę w przekazywaniu i okazywaniu uczuć. Czasem drogie panie jest dobrze dac szansę takiemu facetowi bo możecie się poczuć bardzo zaskoczone jaki on jest naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Wysyłanie listów/kartek zawsze było romantyczne i pokazywało klasę osoby. Może teraz dla przedszkolaków wysłanie smsa jest romantyczne ale nietrwałe bo co roku dostają to coraz nowszego smartfona.
Listów się nie wyrzuca, a przynajmniej nie robią to osoby które potrafią to uszanować.
Gdzieś u mnie w starej szufladzie leży stary list który jedna dziewczyna do mnie napisała, i mimo że miłosny to nie był i się nie znamy już to był takim ładnym charakterem pisma napisany że aż szkoda wyrzucać ;)

I weź po latach odkryj ten stary list :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no i lepiej pózniej wszystko mieć na piśmie :D jak po latach mąż będzie zrzędził to mu można pokazać co obiecywałeś heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

hehe m.in. dlatego nie należę do tych co obiecują :D wręcz unikam tego słowa, oj bo jak dam słowo to już nie ma zmiłuj :P

 

Jest takie przysłowie które warto znać: "nie decyduj w złości i nie obiecuj w szczęściu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Tez uważam ze lepiej walentynke wysłać i wkaiaty:) Ja jak miał bym adres to konia bym kupił białego i pojechał:)


Wybaczcie błąd *Kwiaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fajna jest technika, net, sms itp ale przez to zamierają naprawde fajne zwyzaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko nieraz jak zakochani żyją 500km od siebie to aby się widzieć codziennie to przez internet mogą się widzieć  śmiać, płakać, moze nie przytulać ale mają jakąś namiastkę prawdziwego szczęścia więc nie myślę też że technologia coś zabija, a dostać smsa z rana od ukochanego ukochanej Kocham cię i życzę ci bardzo miłego dnia, to sami powiedzcie czy dzień nie robi się piękniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Lubisz siedzieć w oknie i patrzeć czy listonosz idzie:)

nie wypatruję listonosza bo nikt do mnie nie pisze, a tak wogóle to teraz listonosz jedzie a nie idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

oj robiło sie akcje z listami posłuchajcie.

Spodobała mi sie dziewczyna, miałem do niek kontakt mailowy ale mysle zaszaleje od kolezanki zdobyłem date jej urodziń i adres. uskrobalem liścik pełen komplementów do koperty dodałem kilka płatkow róży i wysłałem. zrobiło to na niej wrazenie, ale koniec końców nie zeszlismy sie i troche sie zraziłem do akcji romantico.

Lina to ze ludzie nie wykazują sie inwencją to nie niesmiałośc a atrach przed byciem wysmianym. koledze spodobała sie dziewczyna umówił sie z nia dał jej kwiaty, a ona go wysmiała więc...


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Jak listonosz jedzie to może być bardziej awaryjny :) Zapodzieje list w samochodzie, przebije się koło, silnik wystawi kopyto:) Lepiej jak chodził pieszo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a jak chodzi pieszo to pies mu nie rozszarpie torby, bądź list nie wyleci w błoto ? Dla mnie to moze i helikopterem latać, czasy się zmieniły i nawet do kościoła już w konia się nie jeździ... przynajmniej w  mojej okolicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzie wy jeszcze jakie konie macie normalnie, teraz w modzie z buta pogoda piękna i wio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

U mnie też w okolicy jest stadnina, około 100 koni ale sportowych a przez wioskę to przejeżdża czasami prawdziwa dama na koniu że jest na czym oko nacieszyć, jednak to już rekreacyjnie z sąsiedniej wioski. Poza tym jeszcze kilka jest osób, ale głównie rekreacja, w końcu pikne tereny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Stronka stronką ale jakoś cisza w rzeczywistości ;) dosłownie całe zero nowych kontaktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Apista kto szuka ten znajdzie być może i guza ale  coś znajdzie na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja nie chcę na wieś.... bo ja już jestem na wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie ciekawe i romantyczne rozmowy są, listy miłosne i kartki walentynkowe :D 
A mam coś ciekawego, powiedzcie jak się Wasi rodzice poznali? może będzie z tego jakaś romantyczna opowieść a zarazem ciekawa rozmowa :P 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

najlepsze było jak ja kiedyś poznałem dziewczynę na dyskotece super nam sie bawiło miała czerwony sweterek i wpadła mi w oko ale pod koniec dyskoteki mi zagineła gdzieś no trudno zagineła to zagineła przecież głowy sobie za to nie urwe dobre było rok po tym jestem na innej dyskotece kolega tańczy z dziewczyną i chcieliśmy juz jechac podchodzę do niego i mówie co i jak a do mnie podchodzi tamtej dziewczyny koleżanka i do mnie że mnie zna ja sie na nią patrze i mówię że dziewczynko pomyliłas ludzi i spierniczaj bo ja cie nie znam i ta stoi koło mnie i ze ona mnie zna i mówi gdzie mnie poznała i mówię ze ja wiele dziewczyn tam poznałem i mówi mi jak była ubrana i że miała czerwony sweterek i wlaśnie ten czerwony sweterek mi wpadł wtedy u niej w oko i zapamietałem ją po tym sweterku i nagle słowo od słowa i juz ze mna ona jest kilka lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

zalozycielka tematu miala na celu znalezienie chlopaka ze wsi i chzba Jej sie udalo.Wiec niema z kim randkowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

najlepsze było jak ja kiedyś poznałem dziewczynę na dyskotece super nam sie bawiło miała czerwony sweterek i wpadła mi w oko ale pod koniec dyskoteki mi zagineła gdzieś no trudno zagineła to zagineła przecież głowy sobie za to nie urwe dobre było rok po tym jestem na innej dyskotece kolega tańczy z dziewczyną i chcieliśmy juz jechac podchodzę do niego i mówie co i jak a do mnie podchodzi tamtej dziewczyny koleżanka i do mnie że mnie zna ja sie na nią patrze i mówię że dziewczynko pomyliłas ludzi i spierniczaj bo ja cie nie znam i ta stoi koło mnie i ze ona mnie zna i mówi gdzie mnie poznała i mówię ze ja wiele dziewczyn tam poznałem i mówi mi jak była ubrana i że miała czerwony sweterek i wlaśnie ten czerwony sweterek mi wpadł wtedy u niej w oko i zapamietałem ją po tym sweterku i nagle słowo od słowa i juz ze mna ona jest kilka lat :D

sweterek mogłeś sobie kupić jak tak ci się podobał, nie musiałeś brać w komplecie z dziewczyną :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj