Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Oj ciocia unia da, a wujek rusek zabierze. Co z tego że da jak embargo jest i się nie zapowiada na warzywa w tym roku wesoło, zresztą na owoce też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

No ja akurat warzyw ani owoców nie mam ale teraz to na wszystko ceny spadły ale co zrobić, nie ma co się załamywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Tomku, moje podlasie też przez embargo po tyłku dostanie na mleku (podobno podlasie ma to najbardziej odczuć) także nie tylko warzywa i owoce, jedyna recepta to zwiększać produkcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ceny spadają bo jest nadprodukcja a wy chcecie produkcję zwiększać? Trochę nielogiczne. Jedyny sposób to obniżanie kosztów a nie dostawianie krów czy dosadzanie drzew.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

hmmm... tylko że to jest jedyny sposób na utrzymanie dochodów na dotychczasowym poziomie. teoretycznie tworzy się błędne koło ale to tylko teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Darek o mleko się nie przejmuj ja tygodniowo wciągam około 10litrów to te 10 więcej dam radę. Ale o mleko to białoruś ma od nas brać a sprzedawać ruskim jako swoje, metoda posrana ale pewnie przejdzie :blink:

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Co by się nie działo to i tak rolnik odczuje to na własnej d*pie najbardziej


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

na razie jeszcze tego tak nie odczuwamy. mlekovita to jednak potentat na rynku mleka i rynki zbytu znajdzie, cena jest jeszcze dobra i nie mam co narzekać.

Tomek ale dziennie tyle? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie dziennie około 2 litry spokojnie, rano do płatków do obiadu i do kolacji mleko musi być ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

zetorlublin-bardziej Ciebie bym pomowił ze jesteś największym :) cukrownikiem na tym portalu,a Ty chłopaku płatki wcinasz.Gdy mi płatkow czasem braknie,lece do okolicznych(wiejskich-naszych :) )sklepikow.I co dziwne w mojej okolicy w wioskowych sklepach płatkow-nima.MImo ze są sklepy ze cenami biją markety.Nooo ale rozumiem,rolnikowi trza siły,wiec lubimy swojskie wyroby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Glicer to cię zaskoczę w ogóle białego cukru nie urzywam, może cos od czasu do czasu słodkiego tak ale nie przepadam. A płatki owsiane oczywiscie na śniadanie muszą być codziennie innej opcji nie ma, no może z 5 razy do roku inne a tak to płatki codzienne na śniadanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeżeli by chciała to dlaczego miałbym jej nie dać, do tego jeszcze jakieś owocki wkrajane łyzka miodu i śniadanie że mmmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Śniadanie jedz jak król obiad jak ksiądz a kolację jak żebrak :lol: :D

Edytowano przez Landfarmer

Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a ja większość zycia na śniadanie schabowego jadłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mięsko na obiad koniecznie. Zapraszam na degustację wędlinki dzisiaj było świnko bicie, wszystko naturalne wędzone na nielegalnym dymku z drzewa ziarnkowego z dodatkiem jałowca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

echhh że ja musze być na diecie...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja też jestem na diecie, trzeba w końcu popracować nad sylwetką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

echhh że ja musze być na diecie...... :(

chcesz to musisz, odechce się to nie będziesz musiała być na diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@daremw tylko że ja nie chcę mieć diety... ja muszę z przyczyn zdrowotnych, ale już niedługo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj