Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Risto    62

No właśnie o to chodzi by poznać dziewczynę i wspólnie sobie pomagać poznając się i by to radość sprawiało a nie niewole. A potem tylko ślub :) Lecz cały w tym ambaras żeby dwoje chciało na raz. By się tu znaleźć móc. Może więcej Pań ujawni się po obejrzeniu filmu instruktażowego jak zrobić pierwszy krok. https://www.youtube.com/watch?v=7qcg6cLkfzY Drogie Panie śmiało bo mężczyzna nie taki straszny jak o nim mówią i śpiewają.

Edytowano przez Risto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

slub wesele a potem inne przyjemności nie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No więc zacznijmy od nowa... rolnicy gdzie jesteście? panna się Was pyta :D

W polu. Kawaler odpowiada :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

rolnicy są wolni i obserwują temat,tylko że dziewczyny daleko..i jak dla mnie to trochę nieodpowiednie bo jeżeli dziewczyny tylko o polu ,ciągnikach kombajnach i krowach piszą....a kto dzieci będzie rodził wychowywał......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Świetna filozofia ,tylko ,że w dzisiejszych czasach już się tak nie da . :D Jest coś takiego jak niebieska karta ,na przemoc w rodzinie . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agricole    0

rolnicy są wolni i obserwują temat,tylko że dziewczyny daleko..i jak dla mnie to trochę nieodpowiednie bo jeżeli dziewczyny tylko o polu ,ciągnikach kombajnach i krowach piszą....a kto dzieci będzie rodził wychowywał......

 

Spokojnie. Weźmy nas facetów pod uwagę, też niby ciągniki, maszyny, zwierzęta, a jednak w takim temacie się udzielamy :) Dobrze, że nic nie jest takie czarno-białe. A z drugiej strony to jak dziewczyna się interesuje tymi tematami, to później przy wychowaniu tę wiedzę może przekazać dzieciom, więc kolejna korzyść ;)

Edytowano przez Agricole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Lina wystarczy przejrzeć ten temat i wszyscy tu jesteśmy :D No ja na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To co koniec rozmawiania o polu, ciągnikach i ziemi :D ok to jakie ciasto pieczemy na niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Sernika bym zjadł :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Piernik, albo serniczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jaki sernik jaka karpatka obowiązkowo szarlotka z dużą iloscią jabłek trzeba ratować polskiego sadownika, i placek ruszany ze śliwami dobrze mówię Linka, i do tego duza szklanka mleka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga01011992    0

witam w nowym temacie (przynajmniej nowym jak dla mnie bo długi czas mnie nie było na AF :) ) są tu jacyś Panowie ze świętokrzyskiego lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

czyli sernik przegłosowany ;) jeszcze z rodzynkami i brzoskwiniami..... kto ma drzewa brzoskwiniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gochmil    0

Witam wszystkich! na wszystko jest w życiu pora teraz dziewczyny piszą o polu i ciągnikach a jak znajdzie się odpowiedni kandydat na męża i ojca to wtedy i priorytety szybko się zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

witam w nowym temacie (przynajmniej nowym jak dla mnie bo długi czas mnie nie było na AF :) ) są tu jacyś Panowie ze świętokrzyskiego lub okolic?

Ja jestem z okolic świętokrzyskiego a konkretnie północna małopolska, na pograniczu województw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dobra kto piecze ten sernik, ja mogę ser przecierać nie ma sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi76    5

Ja również jestem ze świętokrzyskiego :) witam, skoro już Panowie ze świętokrzyskiego się ujawnili to może Panie też, najlepiej w wieku 30+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optimus    71

Ta wszystkie piekne a przede wszystkim mądre z mazowsza niech zabieraja głos z mazowsza bo daleko nie bede ruszał bo z roweru powierze uchodzi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj