Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Gość konteno   
Gość konteno

No właśnie temat o poznawaniu żony, męża a tu o pogodzie pogawędki :( Może jednak są osoby z danych woj. co chcą założyć rodzinę???. Panie i Panowie śmiało określcie się. Ja szukam na wschodzie Polski a i tu pogoda nadal

coś kolega z grubej rury ciśnie, mało kto tu się widział w cztery oczy i się zna a ty już dużo poważniejszym poziomie

a co tu się określać . chciałbym aby umiała traktorem dobrze jeździć (prasować w kostki z drabinką tak by jedna osoba (ja) nadążała z ułożeniem kostek )

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Bo niby każdy chce poznać a wszyscy odwracają się plecami i zmieniają temat o naturze lub rzeczach martwych. A konkretów brak. Co to za podejście jak by to było jakieś zakazane tabu albo choroba zakaźna. Chyba czas się ujawnić, kto szuka niech pyta. A może sąsiada czy sąsiadkę ktoś ma w okolicy to i zapoznać może i spytać czy chce poznać na żonę czy męża daną osobę, bo chyba nie będziemy się ograniczać do forum?. Kolega konteno widzę z niedalekich stron wschodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No takie forum,że się temat jakoś samoczynnie zmienia :D Ale powiedziane dobrze. A szuka pewnie wielu :D (nie mówię nawet o sobie już :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Dzisiaj się przekonałem że niektórzy faceci to świnie... na moich oczach facet pobił swoją dziewczynę ( przyjechał z tą dziewczyną po zboże na pole ) nie jestem za przemocą ale koleś dostał ode mnie raz tak mocno jak ją uderzył po czym uciekł z ciągnikiem oraz przyczepą zostawiając dziewczynę na polu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Toś się zachował jak rycerz,jak ja bym był świadkiem czegoś takiego to koleś by uciekł ale karetką do szpitala, bo w życiu bym go tego pola o własnych nogach nie puścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

@maniek212213- nie trawie takiego zachowania jak ten koleś dzisiaj się zachował. Tak jej przypierniczył że dziewczyna miała przecięte czoło więc on miał zęba wybitego nie ma szczęście że nie miałem pod ręką jakiegoś klucza bo by było nie ciekawie...

@robo1980- jakoś nie mam ochoty na związki już.... A dziewczyna bardzo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

@robo1980- numer telefonu mam bo dzwoniłem do niej kiedy mam do jej ojca przyjechać kosić ;) ale dzisiaj już nie miałem siły z księdzem dożynki zrobiliśmy ( bo ma trochę hektarów i mu to skosiłem ) przyniósł wino :D

 

Ale żeby nie było że pracowałem pod wpływem alkoholu o nie ;) przyniósł winko ale ja go nie piłem, ja piłem dożynkowy sok heh ;) ( za dużo wypadków po alkoholu na drogach ) :( pił koleś co wiózł te zboże do skupu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Bum Robaczki :D

No tak, tak Sami Rycerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

@Piotr3p możesz zadzwonić do dziewczyny i polecić sie na przyszłość jak by gościu coś jeszcze sapał :D po takiej akcji ojciec dziewczyny zrobi mu zakaz zbliżania do niej .

 

Ten gość jakiś nienormalny musiał być jak dziewczyne uderzył , nie jestem zwolennikiem jakiejkolwiek przemocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

@Mironeks- ojciec dziewczyny już dawno dał zakaz tylko że spotykali się :D no ale teraz dziewczyna przejrzała na oczy i powiedziała że tego d*pka nie chce na oczy widzieć no i się nie dziwie ;)

@Bogdan-BP- koleś pier*** ety jest kiedyś z 4 lata temu na dyskotece z kolegą też w obronie jakiejś dziewczyny postawiliśmy się to ten koleś z kolegami tak nam dał czadu że nas z placu pogotowie zbierało :D ale dzisiaj się role obróciły... żeby na kobietę rękę podnieść to trzeba być chamem <_< ja nie wiem jak ta dziewczyna mogła się z takim człowiekiem zadawać. Jak to mówią '' jedni chcą kochać ale nie są kochani a drudzy nie kochają a są kochani '' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale trzeba szukać dobrych rzeczy w tym. Uratowałeś ją to teraz powinieneś się do niej uśmiechnąć. No wiadomo Kasiu ,ze tu sami porządni chłopcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Nie śmię wątpić by byli tu inni niż porządni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No wiem dokładnie o co ci chodzi. Ale wiesz spróbować zawsze możesz ,raz się żyje :D jak to mówię zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Niby mogę ;) ale jakoś nie mam ochoty przynajmniej nie teraz ;) jadę prasować słomę dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

Piotr3p mój mąz też u nas zborze kosił :) a teraz kosimy razem :) i obyło się bez romansow ;) życie samo pokaże ;)

 

Na mnie kiedyś też koleś łapę podniosł i mu oddałam to się bardzo zdziwil.....ale akurat nie bylo w pobliżu żadnego rycerza ;) i to już na 2 randce to co to by dalej było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj