Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Tomek90wlkp    18

Mnie natomiast deszcz przepędził z pola. Zostało 6 hektarów do końca i trzeba czekać aż obeschnie. Koniec był blisko :) To jak to jest z tytułowymi dziewczynami, które chcą pójść na gospodarstwo? Są tu takie, czy temat się wyczerpał i zszedł na sprawy związane z pogodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Tomaszu tu jest kilka kobiet które chętnie pójdą na gospodarstwo ;)

Temat jak najbardziej aktualny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian86    16

Kasia 22 mogę wiedzieć skąd dokładnie jesteś???? Bo granica wielkopolskiego i dolnoślaskiego to moje okolice.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szkoda ,że nie ma takich ,które mają gospodarstwo a brak im chłopaka tam :D

No ale widzisz tu tematy różne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90wlkp    18

Zauważyłem przeglądając te ileś stron wątku :) Tematów bez liku, a jakoś mało ujawniło się dziewczyn, którym tematy z gospodarstwem nie są obce i chciałyby poznać kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bo trafienie Dziewczyny ,która ma gospodarstwo i szuka chłopaka jest trudniejsze niż 6 w lotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Ok Góry Śląskiej :D

100 km od Poznania :D

18 km do Leszna :D

 

Mateusz :D Alesz ja mam swoje gospodarstwo co Ty tu bajerujesz :D że to trudniejsze niż trafienie w totka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To zabrzmiało jak zaproszenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

No właśnie temat o poznawaniu żony, męża a tu o pogodzie pogawędki :( Może jednak są osoby z danych woj. co chcą założyć rodzinę???. Panie i Panowie śmiało określcie się. Ja szukam na wschodzie Polski a i tu pogoda nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katryn    88

am1609: Dokładnie tak jak mówisz, zgadzam się z tobą w 100000 %%%% :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jedno mnie nachodzi tak każdy szuka w swoim województwie blisko siebie ja wiem że tak jest cudownie można sie widywać codziennie ok fajnie ale czy któryś z panów byłby z miłości targać na przykład przez 4 wojewdztwa do swojej ukochanej, wypowiedzcie się jak myślicie. A i nie mówcie że nieraz szuka się daleko bo jest blisko bo to działa również w drugą stronę panowie szukasz blisko a jest daleko. Powiem tak nieraz się opłaci przejechać ileś tam km bo może się trafić niewiasta co ma w głowie jak trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

no właśnie my jesteśmy "dinozaurami" Tomku :) obaj do innych województw a inni nie zdają sobie sprawy co (kogo) mogą przegapić przez kilometry, ale to już nie nasz problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

Ostatnio sprzedawałam jałówki do chowu fajnemu małżeństwu (inaczej bym nie sprzedała w złe ręce) i on był z moich okolic a żona z Lublina. A do Lublina jechać to trzeba 6 województw przejechać i ponad 800km. Więc jak ktoś kocha to można :) Sama się śmiała że "pani z miasta" i na wieś poszła i lekko przestawić się nie miała bo to inny świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

dzisiaj mam wszystkiego dosyć!!!!! teściów, męża...... masakra.....!!!!! drugi raz za mąż bym już nie szła..... ile mniej nerwów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

jedno mnie nachodzi tak każdy szuka w swoim województwie blisko siebie ja wiem że tak jest cudownie można sie widywać codziennie ok fajnie ale czy któryś z panów byłby z miłości targać na przykład przez 4 wojewdztwa do swojej ukochanej, wypowiedzcie się jak myślicie. A i nie mówcie że nieraz szuka się daleko bo jest blisko bo to działa również w drugą stronę panowie szukasz blisko a jest daleko. Powiem tak nieraz się opłaci przejechać ileś tam km bo może się trafić niewiasta co ma w głowie jak trzeba ;)

Ja szukałem zawsze blisko a swoje szczęście znalazłem też w swoim województwie tylko że na 2gim końcu prawie 200km ale dla chcących nic trudnego i jak się spotykamy to dopiero jest radocha ;):P ale jeszcze troszkę i nie będzie trzeba jeździć czy przyjeżdzać do mnie , czasami jest że ten co ma pod nosem drugą osobę się potrafi szybko nią znudzić


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

dzisiaj mam wszystkiego dosyć!!!!! teściów, męża...... masakra.....!!!!! drugi raz za mąż bym już nie szła..... ile mniej nerwów....

 

Hmm....

To może jeszcze zrezygnuję :P Mam na to jeszcze 3 tygodnie, a widzę że Tobie małżeństwo nie służy :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

może lepiej nie rezygnuj ;)

bo ja to nerwowa jestem :P i mój mąż do końca nie był pewny czy mu nie ucieknę :P a ze wszyscy blisko siebie mieszkamy (za blisko!) to mi na nerwy działają....

 

i nie lubię jak ktoś nie mający bladego pojęcia o gospodarce mi się w życie wtrąca bo ma być tak jak on chce (teść)..... no kurde nie w moim gospodarstwie i nie w moim domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Wiadomo, że jak jest do 30km to co dzień się widuje i kiedy chce a jak dalej to i koszta i czasu trzeba dużo a nie zawsze jest kto nas zastąpić na roli. Ale jak spotka się dwoje i zgrają to myślę, że małorealne ale są szanse na miłość ponad 100km

Edytowano przez Risto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Ja mam dość niech te cholerne żniwa się skończą... pechowy dzień ;[ 5 godzin wyciągania kombajnu z rowu ( przez piękną Panią w mercedesie ) po czym skosiłem może z 0,5 ha czekałem na kogoś by przyjechał po zboże ( na usłudze kosiłem ) 1 godzinę z pełnym zbiornikiem i oczywiście z moim pechem coś się musiało stać... przebite przednie opony w bizonie ( najechałem na pułapkę z deski i gwozdzi na gówniarzy na Quadach ) aż mi nerwy nie wytrzymały i sama łacina z moich ust leciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to współczuć ci tylko piotrek... ja 3.5 ha pszenicy sprzątłem dzisiaj i miałem 18 t jak na piachach to szok no i oczywiście wtopa też była ale reksio dał rade ;p ... a co do tematu to nie koniecznie musi być w moim województwie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

To u mnie zniwa narazie ida bez problemów. Jeszcze kosimy. Dzis tylko musielismy pola zmienic bo na grochu popadalo. Ale juz 6 km dalej nie. A jedyny problem jaki mamy to taki ze zamiast sypać do nowiutkich BINow to czekamy jeszcze na ich montaż a w stodole to jeszcze nigdy tyle zboża nie było. Oj będzie tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj