Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

gregorius    123

Na Bizonku ale Dynamicu albo BS :D

Lub Reksie na NH ;)

 

Bez kabiny tak przyjemnie już nie jest :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Miałam okazje jechać już na takim bez kabiny, i uwierz mi że nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego sprzętu typu JD NH żeby jakoś sobie radzić :)

Nie Jestem wiejską blacharą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

tak zgadzam się pomału się do czegoś dojdzie najważniejsze to chęci do pracy i dobre pomysły

 

bez kabinki przyjemnie może nie jest ale za to gorąco jest bez klimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

No i bizona to trzeba słuchać czy mu coś tam nie odwali :)

Dobrze się kosi bez kabiny jeśli odpowiedni watr jest, bo jak z d*py wieje to idzie w kość dostać :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peter855    0

 

 

 

 

Ależ jakie fochy ! Nie obrażaj mnie, nie mam 15 lat , by fochać się jak sfrustrowana nastolatka :))

 

 

nie Ty...

 

 

 

 

 

Ależ jakie fochy ! Nie obrażaj mnie, nie mam 15 lat , by fochać się jak sfrustrowana nastolatka :))

 

 

nie Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Kasiu no właśnie o to chodzi że na wsi u siebie jesteś sama sobie szefem i robisz jak Ci pasuje i nie musisz słuchać poleceń szefa, a jak masz dosyć to robisz sobie przerwę a w pracy w mieście nie powiesz że jesteś zmęczona i dzisiaj nie przyjdziesz do pracy a wiadomo każdy jest tylko człowiekiem i nie zawsze jest w formie, no i przede wszystkim nie robisz na kogoś żeby on jeździł furami za nie wiadomo jakie pieniądze tylko robisz dla siebie i dla swoich potrzeb. Takie jest moje zdanie na temat pracy w mieście, ja wole robić po całych dniach a nieraz i nocach w polu czy oborze niż robić na kogoś w mieście. A i jeszcze jaka jest satysfakcja jak się coś zrobi samemu i to jeszcze przynosi zyski.

Kasiu a pochwal się jakim kombajnem śmigasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

@biala513- pielęgniarki były młode :P

Ja miałem okazje kosić i z kabiną i bez i o wiele lepiej jest bez kabiny ;) w kabinie się ugotować można a bez przyjemnie wiaterek wieje a że kurz trudno ja swoją karierę na bizonie zaczynałem w wieku 16-17 lat więc już do kurzu się przyzwyczaiłem :D oj tak trzeba słuchać czy coś nie odwala ;) dzisiaj pękł mi pas jezdny i przy okazji rozwaliło drugi pas <_< i ponad 600 zł poszło się bawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja miałem tylko na JD i bizonek z kabiną. A w kabinie aby nie było gorąco to się wentyaltorki montuje i jest elegancko i zaś można jechać cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

U nas jest taki koleś co szyby w kabinie powybijał będąc pod wpływem alkoholu ponieważ gorąco mu było :D teraz jezdzi bez szyb sama rama kabiny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To musi być epicki widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

On to ogólnie jest kaskader ale nie będę tutaj pisał :D powiem tylko że skrzynka piwa mu na kombajn nie starcza dziennie :lol: oszpecił ten kombajn strasznie wybijając te szyby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Ahhh kolejne dziecko w moim stadzie :D

Bardziej się zmęczyłam jak Rodząca :D

Dziewczynka ''Luiza'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Kasiu no właśnie o to chodzi że na wsi u siebie jesteś sama sobie szefem i robisz jak Ci pasuje i nie musisz słuchać poleceń szefa, a jak masz dosyć to robisz sobie przerwę a w pracy w mieście nie powiesz że jesteś zmęczona i dzisiaj nie przyjdziesz do pracy a wiadomo każdy jest tylko człowiekiem i nie zawsze jest w formie, no i przede wszystkim nie robisz na kogoś żeby on jeździł furami za nie wiadomo jakie pieniądze tylko robisz dla siebie i dla swoich potrzeb. Takie jest moje zdanie na temat pracy w mieście, ja wole robić po całych dniach a nieraz i nocach w polu czy oborze niż robić na kogoś w mieście. A i jeszcze jaka jest satysfakcja jak się coś zrobi samemu i to jeszcze przynosi zyski.

 

 

NIe jest tak do końca jak piszesz, praca tu czy tu ma swoje zalety jak i wady, To że ktoś pracuje u kogoś w firmie to nie znaczy że jest jakimś niewolnikiem, pracuje na swoje pieniądze tak? myślisz że ludzie przerw nie mają w pracy ? :D czy nie mogą nie przyjść do pracy jak mają zły dzień? tu się mylisz ;) Satysfakcja też jest gdy się rozwijasz zawodowo, dostajesz awans czy większą kase.


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek8903    0

 

NIe jest tak do końca jak piszesz, praca tu czy tu ma swoje zalety jak i wady, To że ktoś pracuje u kogoś w firmie to nie znaczy że jest jakimś niewolnikiem, pracuje na swoje pieniądze tak? myślisz że ludzie przerw nie mają w pracy ? :D czy nie mogą nie przyjść do pracy jak mają zły dzień? tu się mylisz ;) Satysfakcja też jest gdy się rozwijasz zawodowo, dostajesz awans czy większą kase.

 

 

ofszem ze ma wady i zalety każdy rodzaj pracy to sie zgadza :) z tym ze nie zgadza sie to ze możesz sobie nie przyjsc do pracy jak ci sie nie chce czy masz zły dzien ,pracowałem troche i wiem cos na ten temat ,tu jest polska tutaj w pacy masz byc i zap8ierdalac i to jeszcze bez upominania o pieniądze bo jak cos nie tak to szukaj se pracy w innym miejscu a dzis o prace trudno, takie jest moje zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katryn    88

@Darek3: Dziewczyny się słabo udzielają bo na polu pracują pewnie ;) U mnie żniwa w pełni można powiedzieć :) , dzisiaj 6 ha wymłóciłam, dodatkowo jeszcze na usłudze byłam także cała niedziela jakoś szybko mineła ;) ,( co prawda z małą awarią ale jakoś poszło) :)

@Kasia22 : dobrze mówisz ,zgadzam się z tobą w 1000%% że - "My kobiety nie boimy się żadnej pracy;) "

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

u mnie też 2,2 ha mieszanki poszło dziś pod cepy (dość wcześnie jak na podlasiu)

a na złom w zaściankach ktoś przed wczowaj ifę forszaja z 6CT107 przyprowadził (aż mi się łezka w oku zakręciła na tak smutny widok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

Katryn bo tak jakoś się robi że coraz mniej kobiet boi się pracy, a coraz więcej chłopaków to lalusie.... Dobrze że chociaż na AF są prawdziwi mężczyżni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

u mnie też 2,2 ha mieszanki poszło dziś pod cepy (dość wcześnie jak na podlasiu)

a na złom w zaściankach ktoś przed wczowaj ifę forszaja z 6CT107 przyprowadził (aż mi się łezka w oku zakręciła na tak smutny widok)

ja też z podlasia i u mnie jeszcze nikt mieszanki nie ruszył, za to jak jechałem do ełku wczoraj (łomża, szczuczyn, grajewo) to już kosili w najlepsze mieszanki. u mnie to dopiero w sobotę pierwsze żyta poszły pod kosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

ofszem ze ma wady i zalety każdy rodzaj pracy to sie zgadza :) z tym ze nie zgadza sie to ze możesz sobie nie przyjsc do pracy jak ci sie nie chce czy masz zły dzien ,pracowałem troche i wiem cos na ten temat ,tu jest polska tutaj w pacy masz byc i zap8ierdalac i to jeszcze bez upominania o pieniądze bo jak cos nie tak to szukaj se pracy w innym miejscu a dzis o prace trudno, takie jest moje zdanie .

 

No nie dokońca tak jest, zależy na jaką firme trafisz, bo są różne. Ty widocznie trafiłeś na jaką gorszą niestety.


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Tum Turumtum Tum :D

Misie Moje Kochane :)

Alesz mnie dziś energia rozwala od środka :D

Będzie dziś pracowity dzień :)

 

Miłego Słonecznego Dnia :P

Bez awaryjnego przede wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

I Deszcz rozgonił wszystkie Pracusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

U mnie zero deszczu w około widać jak się błyska ale u mnie ani kropli :P przed chwilą wróciłem z koszenia żyta a teraz ruszam prasować słomę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a ja sadze pekina i po całym dniu na sadzarce pora na miły relaks przy piwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj