Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

banan575    104

No to Wam powiem ale nie smiejcie sie. :rolleyes: Mysmy sie smiali przy grilu.

 

 

A Ty EKOPIOTR czytaj zebys tez takim gnojem jak moj nie byl i uczuc nie zranil tej dziewczynie

 

Poznaje moj dziewczyne przyjezdza raz drugi do dziewczyny jak dziewczyna ma czas.

 

Kolejne spotkanie trzecie. Chlopak zjezdza. rozmawia z dziewczyna nagle dziewczyna rozbiera sie do naga kladzie na dywanie zupelnie naga i mowi

 

Wiem ze tego chcesz zrob to. Ostatnio jak sie kochalam to pobilam rekord bo szczytowalam az 5razy.

 

Moj wstal i wyszedl z tego domu i to co jej powiedzial to (JA NIEWIERZE)

 

 

A Tobie EKOPIOTR powiem tak, jak taka poznasz i sie przed toba na trzecim spotkaniu rozlozy naga na dywanie i powie ze z innym szczytowala 5razy, to ty nie ran Jej uczuc tylko sciagaj pory wlaz na nia i powiedz KOCHANIE ZE MNA BEDZIESZ SZCZYTOWAC 6razy. :D I jechaj z nià

 

Ale Ci powiem tak zabieraj sie szybko do roboty bo noc jest krotka. A szczytowac u panny to nie tak chop siup :rolleyes:

 

 

Ja wam powiem od siebie. Jaka ma sie swoja wartosc, jaki ma sie szacunek do swojego ciala zeby tak rozkladac sie.

 

A dziewuchy powiem tak, jak tak zaprosicie chlopa na kawe i seks to chalpe na 4zamki zamknijcie zeby Wam chlop nie uciekl. :rolleyes:

 

 

 

A Wam chlpoaki powiem tak otworzcie oczy i nie wierzcie we wszystko w to co panny Wam pisza.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to Wam powiem ale nie smiejcie sie. :rolleyes: Mysmy sie smiali przy grilu.

 

 

A Ty EKOPIOTR czytaj zebys tez takim gnojem jak moj nie byl i uczuc nie zranil tej dziewczynie

 

Poznaje moj dziewczyne przyjezdza raz drugi do dziewczyny jak dziewczyna ma czas.

 

Kolejne spotkanie trzecie. Chlopak zjezdza. rozmawia z dziewczyna nagle dziewczyna rozbiera sie do naga kladzie na dywanie zupelnie naga i mowi

 

Wiem ze tego chcesz zrob to. Ostatnio jak sie kochalam to pobilam rekord bo szczytowalam az 5razy.

 

Moj wstal i wyszedl z tego domu i to co jej powiedzial to (JA NIEWIERZE)

 

 

A Tobie EKOPIOTR powiem tak, jak taka poznasz i sie przed toba na trzecim spotkaniu rozlozy naga na dywanie i powie ze z innym szczytowala 5razy, to ty nie ran Jej uczuc tylko sciagaj pory wlaz na nia i powiedz KOCHANIE ZE MNA BEDZIESZ SZCZYTOWAC 6razy. :D I jechaj z nià

 

Ale Ci powiem tak zabieraj sie szybko do roboty bo noc jest krotka. A szczytowac u panny to nie tak chop siup :rolleyes:

 

 

 

 

Ja wam powiem od siebie. Jaka ma sie swoja wartosc, jaki ma sie szacunek do swojego ciala zeby tak rozkladac sie.

 

A dziewuchy powiem tak, jak tak zaprosicie chlopa na kawe i seks to chalpe na 4zamki zamknijcie zeby Wam chlop nie uciekl. :rolleyes:

 

 

 

A Wam chlpoaki powiem tak otworzcie oczy i nie wierzcie we wszystko w to co panny Wam pisza.

Prędzej cię głowa bolała 5 razy, niż szczytowałaś, weź nie wciskaj już tu kitu. ;[ Jak swojego męża nazywasz gnojem, to ja jak bym miał taką żonę jak ty, to już pewnie dawno bym siedział za jej zabójstwo.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan-BP    0

dlaczego nie mozliwe? sa teraz rozne wspomagacze tylko zapomnialem nazwy ;)

i piosenka ladna jest 4x po 2x itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

biedny to ty jesteś, CO WY MYŚLICIE ŻE DZIEWCZYNY TO POTRZEBUJĄ TAKICH MAMAŁYGÓW, owszem trzeba kochać, ale ona musi czuć oparcie w małżonku, i wiedzieć że zawsze może na nim polegać, a ty myślsz że jak na forum zaczniesz udawać ciapciaka, to zaraz zaczną pisać do ciebie? akurat. Mężata udaje żę pozjadała wszystkie rozumy i jaka to ona och i ach, a szukający panien takie ciepłe kluchy i się nie zdrowo podniecają jej zmyślonymi wywodami.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ta co chce ciapciaka, to potem nazwie go gnojem, bo ta druga nigdy tego nie powie na swojego męża i to bynajmniej nie ze strachu, tylko z szacunku dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

akurat ja tutaj jestem oszczędny w słowach,Jeszcze raz napisze,Twoje doświadczenie jest biedne,dlatego obojętnie co napiszesz trochę mi Cie szkoda chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ty się nie martw raczej moim doświadczeniem, tylko tym co tu piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Czytajcie uwaznie moj post co napisalam , a przeczytajcie uwaznie ten sam post zacytowany. Jest roznica :rolleyes: Korsarz byla jakas modyfikacja

 

 

Jak to zrobiles? ze dopisales.

 

 

 

Prędzej cię głowa bolała 5 razy, niż szczytowałaś, WEŹ NIE LEJ JUŻ WODY.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

Czytajcie uwaznie moj post co napisalam , a przeczytajcie uwaznie ten sam post zacytowany. Jest roznica :rolleyes: Korsarz byla jakas modyfikacja

 

Jak to zrobiles? ze dopisales.

 

zacytował i dopisał zamiast na dole to w środku tak ja ja teraz

 

 

 

Prędzej cię głowa bolała 5 razy, niż szczytowałaś, WEŹ NIE LEJ JUŻ WODY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fakt, post nie tam znalazł się gdzie powinien. Już poprawoine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja Wam kochani nie zycze zle bo to Wasze zycie, to Wy sobie sami ukladacie zycie

 

 

Ale jest takie cos ze nie z kazdym porozmawiasz o problemie tylko dusisz go w sobie i zyjesz z nim bo sie ozeniles i jak to inni ci powiedza widzialy galy co braly.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Napisany Dzisiaj, 22:25

Ja Wam kochani nie zycze zle bo to Wasze zycie, to Wy sobie sami ukladacie zycie

 

 

Ale jest takie cos ze nie z kazdym porozmawiasz o problemie tylko dusisz go w sobie i zyjesz z nim bo sie ozeniles i jak to inni ci powiedza widzialy galy co braly.

chyba sama masz jakies dylematy czy aby dobrze wybrałas, czasami piszesz jedno, a za troche odwracasz kota ogonem.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Fakt, post nie tam znalazł się gdzie powinien. Już poprawoine

 

 

No widzisz kochany najpierw dopisales post do mojego, (i zbesztales mnie) potem Twoj post skasowales, a teraz udajesz wariata i co innego piszesz???. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nic podobnego, mój post jest nadal, tylko w miejscu gdzie powinien być i nie mam zamiaru nic udawać.

No widzisz kochany

no i sami widzicie, trochę może ją zbeształem i już się zakochała. :P działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja w Tobie??? W czym(nie bede pisac w kim) ??? W tym ze zwykly oszust jestes???? najpierw dopisujesz post, potem go kasujesz a potem wariata udajesz i twierdzisz ze sie ktos zakochal??? Wiec pytam w czym????

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

czy z tobą jest cos nie tak? nie dociera do ciebie że wpisanie posta w cytat to była pomyłka której nie neguję, zostało poprawione jak należy, a ty jak zwykle odwracasz kota ogonem. ;[ jak dalej będzisz to ciągnąć, to jeszcze pomyslę że nie ktos, ale cos się zakochało. :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Dobra juz nie kłócić się tu

Fakty sa takie

Facet powinien byc facet a nue ciapa

Kobieta poeinna być kobieta

 

Wiadomo wyjatki potwierdzajs reguly ze takbpowinno być.

 

Ja tylko się zastanawiam co porabiaja teraz wszystkie dziewczyny które w ostatnim pół roku udzielaly sie w tym temacie zwłaszcza z lutym?. Czy aby niektore osoby, które się tu non stap udzielają ich nie wystraszyły? Pytanie retoryczne oczywiscie. A te dziewczyny zapraszam do postowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

czy z tobą jest cos nie tak? nie dociera do ciebie że wpisanie posta w cytat to była pomyłka której nie neguję, zostało poprawione jak należy, a ty jak zwykle odwracasz kota ogonem. ;[

 

 

O jakiej ty pomylce mowisz???? Co odwracam ogona??? Ze wpisalesw moj post, i potem zacytowales a potem wpis z posta usunoles????

 

Wariatow z ludzi tu na forum robisz???? ;[

 

 

Rolstudencik tu jest tak ze dziwochy czasami uciekaja


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no to gdzie te chentne panie moge znaleść ktore chentne na gospodarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
O jakiej ty pomylce mowisz???? Co odwracam ogona??? Ze wpisalesw moj post, i potem zacytowales a potem wpis z posta usunoles????

ludzie wytłumaczcie jej po ludzku, bo ja już nie mam nerwów, {chroń mnie Panie przed taką żoną} no to już się chyba domyslam czemu fajne dziewczyny pouciekały, bynajmniej nie z mojego powodu, bo mnie tu nie było.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj