Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

cinek1808    1746

Takiego czy taką :)

Aby poznać potrzebne są chęci przede wszystkim i poza tym zero obaw.

 

Ja już pół roku staram się jedną poznać, i nawet ona pisze że chce się spotkać ale znowu wymyśliła kolejną entą...wymówkę że tym razem się tego obawia....

A kiedy mówię po raz już drugi czy trzeci że masz 2 tygodnie na wyznaczenie czasu i miejsca (bo ona musi mieć co robić i gdzie pójść, a w okolicy gdzie mieszka to nie ma nic...) inaczej koniec kontaktu to odpowiada... jak tak możesz.

Już kilka razy załamywałem ręce bo to jest tylko strata czasu.

:o

Sorki że się żalę, niektórych kobiet niebiańsko nie ogarniam.

z doświadczenia wiem że jak dziewczyna się nie chcę spotkać to ty musisz wziąźć sprawy w swoje ręce

po 1 to ty masz wyznaczyć termin spotkania a nie ona nie daj sobą manipulować musisz do niej zadzwonić ( nie pisać sms) bo inaczej będzie miała czas na zastanowienie się nad kolejna wymówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Jeju,co tuuu!?Pustaki biorą gore?TRza obory budowac,się pustak przyda.Fajne są te fora,mozna sobie minimalizować odwage,W zyciu pies mu buta opsika i but przez tydz smierdzi a tuuu?Tuuuuu poligloci,najlepsze partie do wzięcia w kraju,hehe.a może tak pochwalicie się co macie do zaoferowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ostatni raz trzeci tlumacze. Co to ten avtar. Ale ilez to mozna tlumaczyc.

 

Na podstawie tego zdjecia na sylwestra 2013-2014 robilam metamorfoze w zakladzie kosmetycznym. Robilam tez pod ta fotke fryzure zeby wystrzalowo wygladac na sylwestra To zdjecie znajdziecie w FRYZURY WLOSY POLDLUGIE

 

Zrobili mo korekte oczu dokleili brwi i rzesy potem lekki makijaz i podkreslili usta.

 

Efekt byl niesamowity, Koszt to ........zl na tylko 12godzin zabawy sylwestrowej.

 

Reszte dopelnila krotka czarna sukienka w cekiny z golymi placami, do tego czarne szpilki, pod sukienka mialam to co kazdy facet by chcial zobaczyc, Czyli czarne ponczochy ze wzorkiem zakonczone koronka :rolleyes: ponczochy na szelkach :rolleyes: i czarne stringi koronkowe.

 

 

 

Jaka jest moja pasja???? Ja pracuje jak wol tak jak i Wy. Ale to nie moja pasja.

 

Ale takiej jak ja nie szukajcie bo takie ciezko znalezc. Moja pasja jest taka ze Ja wszystko co robie to robie dla mojego.

 

 

Jakà on chce mnie miec takà jestem. Jestem jego zona, kochanka, nawet i prostytutka :D a nawet i francà z ktora musi sie podrzec czasami :rolleyes: Ma wszystko to co by chcial a nawet mu sie nie marzylo :D

 

 

Ale jak pisalam nie szukajcie takiej.Bo takich prawie nie ma. A dlaczego nie ma?????.

 

Bo to moj mnie napoczol ja z nim stracilam dziewictwo (bylam dziewica w wieku 23lat) bo ja tego chcialam po roku spotykania sie I to sie stalo przed slubem.

 

I nigdy mnie wiecej nie zostawil. A ktos kto stracil dziewictwo z chlopakiem ktorego kocha a potem koles jà rzucil, to ONA wie jak wtedy sie czuje.

 

A taki koles to kawal h............. ;[

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Może lepiej byłoby zaoszczędzić tą kasę i pójść na bal przebierańców? Twoja "pasja" - to ten sam kolo, który miał do 4 dziewczyn na raz? Ile z nich miało z nim swój pierwszy raz? Ile go kochało i zostało na lodzie? Dobrze to określiłaś w ostatnim zdaniu (chociaż pisze się przez "ch"). Fajnie, że takich ja Ty prawie nie ma (nie w związku z dziewictwem, bo to wbrew pozorom, ani sporadyczne, ani największy atut kobiety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie i panie spokojnie widzę że zaczynają wychodzić bardzo szczere wyznania o sobie. Co do Basi powiem krótko i otwarcie dziewczyno udało ci się znaleźć miłość na całe życie coś bardzo rzadko dziś spotykanego jednak nie normalnego miłość dzięki której zestarzejecie się razem a nie byle gówniany problem i już lecą po papierek bo rozwód i jest wygodniej, żyjemy w czasach gdzie bardziej jak to mówią się opłaca sorry za słowa iść po ala nowe niż naprawić stare, bo tak mówią jest wygodniej. A co do dziewictwa powiem tak każda szanująca dziewczyna je ma wiem można zrobić błąd błędy młodości były są i będą ale dziewictwo w wieku 23 lata jak to basia napisała to nie jest utopia i mit tylko coś jeszcze realistycznego, a jeszcze jak obydwoje będą mieć razem pierwszy raz a się kochają to taki związek jest spojony bardzo bo jednemu i drugiemu zależy bardzo na sobie. Co do metamorfozy to jestem za wiadomo nic tak nie podoba się facetowi jak zadbana żona i piękna a jeszcze jak odstrzeli się tak to wiecie w facecie rodzi się na nowo zazdrosć bo na nią patrzą inni mężczyźni barzdziej niż zwykle, bo on zawsze miał ją normalną i wiedział że mu nie zwieje a teraz jak ją zobaczył taką to na nowo musi się starać o nią takie na nowo mega zakochanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

banan575 to się teraz otworzyłaś emocjonalnie jak mało która tu i masz dar wysłowienia się by u mężczyzny zadziałała fantazja i wyobrażnia jak to mogłaśwyglądać owej nocy na balu. I to już Cię czyni wyjątkową kobietą. A to, że masz dobry charakter, ugodowy i rozumiesz co znaczy być z mężczyzną/partnerem i jak to mówisz być i żoną i matką i kochanką bezpruderyjną/eksperymentować we dwoje a i żyć wspólnie z gospodarstwa a nie jedno pracuje drugie obija się i kase trwoni to fak faktem jesteś unikat. Czuć od ciebie czułość i dobro a to, że od początku znajomosći byłaś dla niego pierwsza a on to docenił to dobry znak. Bo wdzisiejszych czasach mało kto angażuje się głębokim uczuciem i chce się poświęcać dla ukochanej osoby emocjonalnie i skupiać tylko na niej. Tak jak często czy mężowie czy żony wizualnie bardzo śliczni porzucają się po wielu latach małżeństwa bo np. ktoś zaczoł ciężko chorować lub urodziło się chore dziecko. Powinnaś być autorytetem dla Pań tu to może by wreszcie samotni zaczeli się łaczyć w pary na AF a nie atakować lub wywyższać co to nie ja. O ile Panie pojmą co mówisz w postach a nie tylko literki będą widzieć. Bo mamy 21wiek tyle mozliwosći kontaktów i poznwania się a mimo to coraz trudniej nawiązać znajomosć, kontakt bliski/emocjonalny z osobami czy to ogólnie czy samotnymi płci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Mam prośbe.Moze ktoś poleci rejon Bieszczad,tak żeby połazikować ccały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Dobry Wieczór Misiaczki ;)

Troszeczkę sobię wypoczełam w Karpaczu :rolleyes: Boże jak tam cudownie :D Naładowana górskim powietrzem mogę brać się za robotę, po żniwach powtórka :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Banan wali prosto z mostu bez niedomówień in to jest za***iste :D


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobra    17

Cześć ;-) Może jest tutaj singielka z okolic Koźmina Wlkp .Bardzo chętnie poznam bo przez tą samotność można oszaleć.Pozdrawiam was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Kiedys cos Wam powiem tylko nie smiejcie sie jak bedziecie sie wiazac uczuciowo. Bo tu nie ma sie z czego smiac tylko zaplakac.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Z pewnych spraw i rzeczy śmieją się tylko osoby niedojrzałe emocjonalnie i nienadające się do znajomości jakichkolwiek a tym bardziej związku i dlatego potem są nieporozumienia i człowiekowi z człowiekiem trudno się dogadać a tym bardziej otworzyć przed kimś bo wychodzi na durnia w jego oczach lub czuje się gorszy czy dziwny. A bez otwartości niema znajomości, namiętności i miłości a sztywna monotonia, która otwartego człowieka zacznie dusić i przytłaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

taaa,otwartość prowokuje zaufanie,czesto nie mamy zaufania i się nie otwieramy itd. itd. i tak się zamyka koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    180

Ostatni raz trzeci tlumacze. Co to ten avtar. Ale ilez to mozna tlumaczyc.

 

Na podstawie tego zdjecia na sylwestra 2013-2014 robilam metamorfoze w zakladzie kosmetycznym. Robilam tez pod ta fotke fryzure zeby wystrzalowo wygladac na sylwestra To zdjecie znajdziecie w FRYZURY WLOSY POLDLUGIE

 

Zrobili mo korekte oczu dokleili brwi i rzesy potem lekki makijaz i podkreslili usta.

 

Efekt byl niesamowity, Koszt to ........zl na tylko 12godzin zabawy sylwestrowej.

 

Reszte dopelnila krotka czarna sukienka w cekiny z golymi placami, do tego czarne szpilki, pod sukienka mialam to co kazdy facet by chcial zobaczyc, Czyli czarne ponczochy ze wzorkiem zakonczone koronka :rolleyes: ponczochy na szelkach :rolleyes: i czarne stringi koronkowe.

 

 

 

Jaka jest moja pasja???? Ja pracuje jak wol tak jak i Wy. Ale to nie moja pasja.

 

Ale takiej jak ja nie szukajcie bo takie ciezko znalezc. Moja pasja jest taka ze Ja wszystko co robie to robie dla mojego.

 

 

Jakà on chce mnie miec takà jestem. Jestem jego zona, kochanka, nawet i prostytutka :D a nawet i francà z ktora musi sie podrzec czasami :rolleyes: Ma wszystko to co by chcial a nawet mu sie nie marzylo :D

 

 

Ale jak pisalam nie szukajcie takiej.Bo takich prawie nie ma. A dlaczego nie ma?????.

 

Bo to moj mnie napoczol ja z nim stracilam dziewictwo (bylam dziewica w wieku 23lat) bo ja tego chcialam po roku spotykania sie I to sie stalo przed slubem.

 

I nigdy mnie wiecej nie zostawil. A ktos kto stracil dziewictwo z chlopakiem ktorego kocha a potem koles jà rzucil, to ONA wie jak wtedy sie czuje.

 

A taki koles to kawal h............. ;[

 

Takiej kobiecie świat u stóp bym położył ,, jestem jego żona , kochanka , nawet i prostytutka,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Baśka no to napisz coś więcej o tej nocy(??) :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan-BP    0

dlatego sie nie otwieramy bo ktos moze nam zrobic ''kuku'' nawet jak cos kupujesz to wtedy jest lepsze jak nowe ''panie tylko brac'' a pozniej wychodzi wszystko co ukryte i bujasz sie z tym bo jakie wtedy jest wyjscie?

to chyba zbyt intymne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

nie tanczylas w deszczu? wszystko przed Toba ;)

taniec...mmm

 

 

Nie ,nie tańczyłam w deszczu...jeszcze:P

 

Chciałam was trochę rozruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha    0

moze mnie jakas znajdzie hehe

 

wojti121 to zależy czy chcesz się dac znaleźć :) ja pochodze z okolic Gryfic ale od kilku lat mieszkam w Gdyni a moim marzeniem było zostanie zona rolnika i nawet skonczyam technikum rolnicze w korym uczyli nas na zony dla rolnikow . niesety nie spotkałam na swojej drodze zadnego rolnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36
tak na zachęte tak się bawią kaszubi :D

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj