Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

banan575    104

Ponieważ Twoje wyjaśnienia stoją w jawnej sprzeczności z Twoimi postami, zdradź jak (lub czym) można zdobyć taką dziwochę (SIC!) jak Ty?

 

Odpowiedz sobie sam. Zdobywal bys dziewczyne przez 18miesiecy ktora jest mozliwie zajeta????? Powiem tak. Po miesiacu pewnie dalbys sobie spokoj.

 

a może to Banan zdobywała?

 

Kochani a co to za atuty mieć kasę, złotą kartę, auto, hektary? Jak się jest chamem i zarozumialcem i innych ma się za nic.

 

Kochana ja nikogo nie zdobywalam, ja po czasie ulegalam :D Bylam perfidnie robiona w balona przez mojego, :D ale ja tego nie wiedzialam, po czasie sie dowiedzialam ;)

 

 

Radosc tez mi sprawia jak sie czegos razem dorobimy i to nasze jest , ale tez szlak mnie trafia jak moj to cos zepsuje co pracowalismy na to kilka miechow

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Banan, co to znaczy "jest możliwie zajęta"? Albo jest, albo nie. Jeśli jest, to nie starałbym się ani dnia, tak samo jak o mężatkę. Rozbijać jakiś związek - "bo JA jestem lepszy" wymaga charakteru (a raczej jego braku) - nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A co myslisz ze pana albo chlopak maja na czole napisane ze zajete sa???? :D

 

 

Obudz sie czlowieku to nie lata 70siate. :D

 

 

Myslisz ze jak ktos ma gospodarke i nie moze znalezc i wine zwala ze gospodarka to to prawda????

 

Przyczyny trzeba szukac w tym czlowieku a nie w gospodarce.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

No tak, w latach 70-tych mieli napisane, ale nie zwracałem uwagi - dzieckiem byłem... :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A ja sie urodzilam w latach 80tych i w tych latach uczyli

 

CO JEST TRUDNE DO ZDOBYCIA TO TRZEBA WALCZYC O TO, A SATYSFAKCJA GWARANTOWANA Z OSIAGNIECIA SUKCESU :rolleyes:

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Widzisz, mi nikt nic nie dał, wszystko do czego doszedłem (łącznie z kłopotami), mam sobie do zawdzięczenia. Z perspektywy czasu widać bitwy, których lepiej było nie toczyć. Na czasy "Old and wise" przyjdzie jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan-BP    0

trudne do zdobycia dlatego, ze jest to test na zaangazowanie w ten sposob panie sprawdzaja czy nie staly sie obiektem chwilowej fascynacji czy tez strazla amora utkwila w nas na dobre oraz swego rodzaju mechanizmem obronnym przed mezczyznami, ktorzy chcieliby je w latwy sposob wykorzystac

jest kilka taktyk takiego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

jak dla mnie co łatwo przychodzi niema smaku ani satysfakcji ... ;)


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Pam Parampam Pam Dobry Wieczór MisiaCZKI Moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

jak dla mnie co łatwo przychodzi niema smaku ani satysfakcji ... ;)

 

Smak poczuje sie potem jak juz sie zdobedzie. :D

 

 

Malgosiu mezczyzni nie kochaja zolzy, to te zolzy do facetow sie przyczepily,

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mówicie łatwo przychgodzi i bee ciekawe czy nie chcielibyście miliona z lotto wygrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

hehe dobre:) Zetorlublin a popatrz artykuly ile zbankrutowalo po wygraniu w lotto, tzw, szczesliwcow. Osobiscie znam z Miedzylesia w Warszawie pare malzenska,stoi chata taka na poziomie...ale mieli i maja prace nadal pracuja i nigdy bys nie powiedzial ze wygrali cos kolo miliona,wiem ze nie wiecej dostali na reke bo gadali ze cwierc musieli panstwu oddac, he a jakie zdziwienie moje bylo zobaczyc wygranych szczesliwcow i zyja jak Bog przykazal ale zobacz byl artykul ze 3/4 szaleje a pozniej zyja ponizej stanu jak byli. To byl artykul lotto co ludzie robia z wygrana

Edytowano przez karol210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a mnie sie raz 500zł walnęło siadła mi czwóreczka więc od czasu do czasu coś tam puszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

A ja nie mam szczęścia ani w grach ani w miłości:( za to praca sama mnie znajduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Ogólnie też za bardzo szczęścia nie miałem a na pewno nie do wygranych :)

Praca to tesz mnie sama szuka he he

Trzeba po prostu docenić to co się ma i to traktować jako szczęście. Jak to ksiądz na kazaniu raz mówił... nie patrzcie na tych którzy mają dużo tylko na tych którzy mają mniej a wtedy to docenicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj