Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Bogdan-BP    0

jeszcze nie bylem na weselu na ktorym byly nudy

zabawa do bialego rana ;)

 

a kogo sie bac na weselu jak same swojaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a kogo sie bac na weselu jak same swojaki ?

 

 

oj co do swojakow to niby tak ma byc ze swojaki a roznie to bywa.

 

 

Niby wesela piekne fajne ale nie powiedza jak jest w regionach.

 

 

bylam na weselu co wodki braklo

bylam na weselu co mojego wyprowadzili z wesela bo z dobrze sie bawilismy a zabawy byly poustawiane

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

Raz byłam na weselu na którym wódki było pełno ale jedzenia mało,moja rodzinka lubi się bawić do białego rana ale na tym weselu większość ulotniła się po "oczepinach".

No i orkiestra do d...y grali jak na stypie:( od orkiestry dużo zależy:)

Edytowano przez Malgo35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan-BP    0

tak czasem jest ''czym chata bogata tym rada'' nie tak to jest?

sa zamozniejsi ktorych stac na wszystko a innych juz nie

doceniam starania i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Bylam na weselu i nie wiem czy to bylo chamskie zachowanie obslugi wesela czy poprostu uklady czy niewiem jak to nazwac, druzbowie i najblizsi koledzy pana mlodego mieli stoly pozastawiane i tam kelnerki donosily co chwile.

 

Na naszym stoliku kolo 18 wodki braklo, prawie przez 3godziny wodki nie mielismy, a z zakasek co sie konczyly to juz nikt nie donosil.

 

Tak i mysmy sie ulotnili po oczepinach na dwa auta pojechalo sie na dyskoteke.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan-BP    0

nie, to nie bylo celowe, tylko brak osoby ktora patrzylaby na to co robia kelnerzy

mogli to byc po prostu uczniowie albo nie obrazajac nikogo ''tania sila robocza''

wpadki sa niestety tylko trzeba do tego podejsc z dystansem

wieczny optymista??? :D

 

mykam cos pokomarowac

do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

w przysiędze małżeńskiej była formuła że : będe posłuszna aż do śmierci: i takie zachowanie było normą

 

 

 

To jest przysiega.

 

 

Ja (imie panny mlodej) biorę ciebie (imie pana mlodego) za meza i ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże wszechmogący w Trójcy Jedyny i wszyscy święci.

 

 

No ale nie ma nic napisane ze NIE BEDE ZDRADZAC ze pojde sie BZYKAC. Jest tylko mowa o wiernosci i ze nie opuszcze az do smiercie. :rolleyes:

 

Czyli lody mozna krecic. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

Jestem rozczarowana:( spodziewałam się ,że wrócę z pracy i sobie troszkę poczytam, a tu cisza:(

 

wszyscy śpią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Malgos ta ja sie zapytam. Odezwal sie jakis chetny na wesele?????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

BAnan to się odpowiednio zmodyfikuje przysięgę wraz ze szczegółowymi podpunktami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

To jest przysiega.

 

 

Ja (imie panny mlodej) biorę ciebie (imie pana mlodego) za meza i ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże wszechmogący w Trójcy Jedyny i wszyscy święci.

 

 

No ale nie ma nic napisane ze NIE BEDE ZDRADZAC ze pojde sie BZYKAC. Jest tylko mowa o wiernosci i ze nie opuszcze az do smiercie. :rolleyes:

 

Czyli lody mozna krecic. :D

Jak macie opacznie przeinaczać przysięgę małżeńską tak żeby pomimo posiadania wiernego męża pozwalać sobie na jakiegokolwiek rodzaju skok w bok to to całe ta poszukiwania dziewczyn na żony dla farmerów tracą sens. Chyba lepiej przebiedować samemu to życie na wsi w oczekiwaniu na dobrą posadkę na tamtym świecie niż trafić na jakąś szmatę na której można tylko się zawieź pomimo że jest prawą ręką gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No ja juz pare rzeczy zmodyfikowalam. Przysiegi nie bede, bo mnie nie dotyczy. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

Malgos ta ja sie zapytam. Odezwal sie jakis chetny na wesele?????

 

powiem tak mam jeszcze 2 miesiące ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Kochana. Nawet nie wiesz kiedy to szybko minie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

spoko dam radę grunt to się nie załamywać...jak mawiał Shrek "idź do przodu i nie patrz w dół"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Banan, jesteś horrorem (co więcej - szkodliwa) dla każdego normalnego chłopaka, który ma nadzieję na znalezienie dziewczyny. Pocieszające jest jedynie to, że jesteś ewenementem. Uroda przemija, charakter nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ecopiotr moze troszke wyjasnie.

 

 

 

Co pocieszajace jest???? Uroda przeminie ale wlasnie ten moj charakter nie. Kto mnie osobiscie zna to wie jaka jestem. i nie jeden z Was taka malzonke by chcial jakà jestem ja. :rolleyes:

 

 

Ale takiej jak ja, to ani karta bankomatowa nie zdobedziesz, ani samochodem, ani hektarami, ani kasa. :D To jest wlasnie ten horror miec wszystkie atuty a nie miec dziwochy.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Ponieważ Twoje wyjaśnienia stoją w jawnej sprzeczności z Twoimi postami, zdradź jak (lub czym) można zdobyć taką dziwochę (SIC!) jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

twierdza nie do zdobycia ;) , pozostaje tylko próbować przez gadkę do serca , najdłużej "rozgrywający" chyba są najbliżej obrania banana ze "skórki" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

BAnana intelektem można zdobyć i pomysłowoscią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

a może to Banan zdobywała?

 

Kochani a co to za atuty mieć kasę, złotą kartę, auto, hektary? Jak się jest chamem i zarozumialcem i innych ma się za nic. U nas dużo takich i jak znależli żony to dlugo z nimi nie wytrzymały.

Mi największą radość sprawia jak razem z mężem pracujemy, odkładamy na coś, kupujemy i wiemy że to nasze, nie że jego albo moje tylko wlaśnie nasze.Teść tylko czasem tak wyskoczy z tekstem że to mojego męża albo tamto to mąż go zaraz poprawia że nasze bo razem się dorabiamy. I nawet jezeli tylko on na to zarobil to i tak nasze. A jak brakuje to razem bide klepiemy jak to w zyciu.

A co warta kobieta ktora poszla za kasę to chyba nie musze wam mówić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9191

Ja znam tylko jedną , często stosowaną modyfikację przysięgi małżeńskiej :

 

"I że cię nie dopuszczę aż do śmierci" - dość często niestety spotykane w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj