Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

am1609    0

Daremw mnie nie trzeba się bać tylko nie wkurzać :)

 

eh a kiedyś chlopak dostal kosza, narobil na mój temat plotek dostal w rylko aż spadl z ławki, a potem przysłał swoją kumpelkę żeby się ze mną biła :) a my sie dogadalyśmy jak to babki a on mial wstyd na całą szkołę że dostal i że kazal się dziewczynie bić....

a mógl mnie nie wkurzać :P

 

a tak zmieniając temat sprzed epoki kamienia łupanego to jak tam dzisiejszy dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Dzień Dobry Misie :D

A Dzień bardzo udany, troszeczkę popadało, teraz pięknie słoneczko świeci :D

Przy takiej pogodzie to aż robić się chce :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

A dla mnie piękny dzień zacznie się przed 17..,, na razie tylko praca i bieganina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

żebyś tylko sobie nie wykrakał ;) , a ja popiepszyłem wszystko leżę na trawie i się opalam a kto mi zabroni ech życie rolnika jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

Tomek aż ci zazdroszczę bo ja żeby wyjśc na dwor to najlepiej zeby slońca nie było (trochę nie było to poszlam na spacer z psem po polach) albo jak celebrytka kapelusz i okulary przeciwsloneczne :)

 

i ludziska troszkę dziwnie się patrzą :P

 

mam pytanie : jaki glos ma rolniczka?

dzwonie do faceta po części do zetorka a on żeby męza dać a ja mówię że nie dam bo to do mojego ciągnika a on zdziwony: to pani rolniczka?! a glos taki mily jak nie rolniczki.

kurde aż mnie zatkało :) i sie nie spytalam jaki wedlug niego mialam mieć głos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Am ja mam podobnie, jak dzwoni np jakiś Pan z ofertą jakiejś maszyny, to zawsze mówi do Mnie'' Może Pani dać kogoś dorosłego do telefonu'' :D

Albo jak zdarza mi się zadzwonić zamówić paszę czy coś to się dziwią że dziewczyna się tym interesuje i dzwoni ;) No ale akurat Moje tereny to takie są ''Kobiety na ciągniku'' to wymarły gatunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u ciebie martwy a u nas jak dziewczyna jedzie to jest sensacja, zjeżdża się telewizja i radio i momentalnie tłum gapiów się ustawia, wszyscy nawet chcą autografy od niej :D . Normalnie aż nie wiadomo z czego się śmaic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A ja tak lubie. A ze mam ciapka 360 3P (tu na fotce) http://www.agrofoto....s-c-360-3p/ to nim lubie popitalac na piatce 2500obr. ryk na cala wioche. wszyscy mysla ze moj jedzie, a to ja popitalam. :D A jak sie inni patrza to mi zwisa :rolleyes:

 

 

A zeby umiec jezdzic 360 (z silnikiem perkinsa) to wazne zeby silnik chodzil na wysokich obrotach. tak 2200-2500obr :D

 

 

No 3lata temu mialam przygode na podkarpaciu. Maz teraz za to slono zaplaci. :unsure: Dziwochy dziwita sie czego kolesie w sluchawce wolaja mezow do rozmowy???? Bo ich mozna predzej w maliny wprowadzic. ;)

 

A jak ktos sie nie daje, to kombinuja tak ze mu morde zamkna. Tak mojemu chca zamknac. :unsure:

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

AM bo to to pewnie było tak że Ty mówisz coś w stylu : Dzień dobry, telefonuję w sprawie części do zetora. A żeby pan Cię potraktował jako rolniczkę powinnać powiedzieć tak : Dobry !! Panie trza mi czesci do Zetora, ale nie wim jakie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Dzień udany:) Pogoda dopisała, jęczmień wykoszony, pierwsza bardzo krótka lekcja jazdy kombajnem zaliczona wiec nic tylko się cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

 

a ciapek to nie 330?

 

 

Wiec odpowiadam. Czy to 330????

 

Po pierwsze wlot powietrza w masce nia taki co w 330

 

Po drugie blotniki tylne nie takie jak w 330

 

Po trzecie lampy boczne na blotnikach nie takie jak w 330

 

Po czwarte kabina SOKOLKA podchodzaca tylko do 360


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan-BP    0

bardzo trafna wskazowka :)

 

ale ja to wiem, znam te roznice

chodzi mi tylko o okreslenie ''ciapek'' tak jak ''wladek'' itd

ciapek to 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ato moze ja zle odczytalam posta. Faktycznie w polsce ciapek to tylko 330. a poczciwa 360 nazywa sie SZESCDZIESIATKA


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

a ja na 60 mówię cindap :) na john deera jonderek :) na case kotuś bo mi mąż kota w worku kupił :) a na władka i na zetorka normalnie

a na kombajn brata szerszeń :)

 

no nam siana nie udało się zebrać bo dziś raz kropilo raz slońce :( ale za to na randce ciągnikiem po polach widzialam jak ślub jechał a młodzi koparko-ładowarką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A jak moj cos kupi i przeprowadzi albo przywiezie to ja mowie JA PIERD;;;LE :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

U nas 60-tka to ,,klamot'' 30-tka ,,ciapek'' john deer - ,,dżony'' a case to -,,kasa'' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Potwierdam c330 u nas ciapek. A powiedzcie jak u was się na co mówi, potocznie. No u nas ziemniaki, kluski na parze pampuchy, a te okrągłe z śliwkami to gołki, a juak u was na co się mówi, maluch to kaszlak albo pszczółka szerszeń to na duzego fiata wołają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

no mnie najbardziej zdziwilo i przerazilo zarazem jak u męża rodziców byłam i teściowa pyta czy zjem ziemniaki z oczkami bo dla teścia odgrzewa :blink: kurdę wyobrazilam sobie ludzkie oczy na talerzu i ziemniaki :wacko: a to sadzone jajka byly z ziemniakami :D ale trauma pozostała

 

banan dlatego ja jak tylko mogę to jeżdżę z mężem na takie zakupy bo i bardzo lubię.Tylko wtedy w szpitalu bylam, autoryzowałam przelewy przez telefon i nie wiedzialam za co :) ale musze go pochwalić bo się spisal ten mój mąż myślalam że klamota przywiezie

 

Tomek my tu takie pomieszanie kultur mamy że różnie sie mówi na te same rzeczy ;) Ale na to co piszesz tak samo mówimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Powiedzcie co to ,,gracka'' - u nas gracować... [prawie wszędzie mówią inaczej ;) ] a ,,zaklepka'' [ żona przywiozła ] u nas ,, zaprawka''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

gracka to chyba do pielenia bo tak moja bratowa mówi z kujaw albo patelka - patelnia , bambosze - kapcie, no he - to no tak

 

u nas gracka to haczka do pielenia a motyka do kopania ziemniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj