Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

eryk94    31

a tak moi państwo co sądzicie jak wasza druga połówka np jara fajki ??? nie chodzi mi o inne nałogi :) wiadomo zimne piwko po ciężkiej pracy się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak jak ktoś napisał na wsi są normalni i nienormalni ludzie a miescie jest to samo są kobiety co lubią rolnictwo a są takie co nie lubią nie ma reguły, ja popadłem na taką co lubiała a potem jej sie diametralnie odmieniło ale chwała ze to oszukiwanie trwało krótko i wyszedłem calo z opresji. ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

no ja jarałem ale się na e-fajki przerzuciłem przynajmniej ekologicznie i nikt mi tyłka nie truje że smrodze czy coś innego :) a tak to się jarało przed 18 wiadomo było się młodym chciało się kolegom przypodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Dobry Wieczór Misie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Jaki wieczór jak jeszcze piękny dzień jest :P


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Edytujesz 3 posty wstecz? Nie wiedziałem, że to się da. Dzięki, zwłaszcza za Rosiewicza. Dawno się tak nie uśmiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

o kurcze fajnie że tyle osób mnie kocha :) Ja was też kocham Ryjki :)

nawet ciebie daremw za twoje uwagi bo wiesz co każdy ma czasem problemy i musi się jakoś wygadać a ze czasem pada na forum to co. tu rożne problemy się porusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie jeszcze słonko. Co do fajek niecierpię kiepa w ręce kobiety, normalnie brrrrrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Co do fajek tez nie lubie gdy dziwocha pali.

 

 

Ale napierw trzeba odroznic te dziwochy bo kazda jest inna czyli.

 

-wiesniaczka we wsi

-wiesniaczka w miescie

-miastowa w miescie

-miastowa we wsi.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

Tomek no co ty w jednej ręce fajka w drugiej browar, wulgaryzmy na ustach, rozbiegany wzrok i panna jak się patrzy :P

 

a ja nie lubię jak ktokolwiek pali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Banan wiesz jak jest człowiek ze wszi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Am , przestań, bo nie tylko Tomkowi będą się koszmary śnić. Mam dorastającą córkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Banan wiesz jak jest człowiek ze wszi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy :D

 

 

Masz racje i tak jak pisalam ze jest roznica w dziwosze.

 

Tak i z Wami panowie. Macie kase to macie to co chcecie. Jak poznasz dziewczyne, to powiem tak, strac te 300-600zl i zapros na weekend i patrz jak sie zachowuje. Bo potem mozesz kul......wa zalowac.

 

 

Bo sorki,Ja jestem chamska i wredna ale dzis sie liczy kasa. I Wy to zrozumcie.

 

 

Ale jak moja tesciowa mowi, woli chamska prawde niz slodkie klamstwa.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Piotr spoko nie takie cuda widziałem w klubach, dziewczyna nawalona jak meserschmit, z papierosem w ręku urzygana na całego często już bez majtek, zal patrzeć nieraz a powiem ci że 15-16 latki tak wyglądają, co sie teraz wyrabia to szkoda mówic i pisać :(

bananku a jak ma sie zachowywać podaj przykład. A jak będzie mieć więcej niż ja to co w tedy. Banan z jakiego jesteś znaku powiedz, bo podjeżdża bykiem ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

Suzuki nie wiem po co to piszę bo wyrzucam karty na stół a jak któraś mnie stąd usidli to będzie wiedzeć o mnie wszystko ;) , ona jako lew to tak diabelnie uparte, pracowite, z charyzmą dla niej nie ma niemozliwego może byc nie da sie, jej zawsze musi być na wierzchu no chyba ze zrobi bład to cieżko sie do niego przyznać ale przyzna, nie wszyscy tacy są bo są odstepstwa od reguły ale parę cech musi mieć. jeżli coś do niej czujesz to nigdy nie proś się o coś bo tylko ją utwierdzasz w tym ze sie od niej uzależnaisz ale jeden łatwy sposób naserioo i daję głowę uciąć ze zadziała trzeba wzbudzić w niej zazdrość i to taką aby to ona żałowała że cos straciła nie wiem jak to zrobisz ja bym wiedział bo mnie jak jedna lwica na jesieni wnerwiła to tak zrobiłem ze po pół roku było jej łyso na maksa wyglądała tak jakby świeta Bożego Narodzenia odwołali , mówie ci wzbudź zazdrość w niej ale nie taką małą taką wielka i zobaczysz co się będzie dziać, a mówie ci ze będzie, idę o flaszkę że zadziała, ale to musi być coś, odrazu mówie ze kasa tu nic do rzeczy nie ma, zebyś czasem auta nie kupował bo to nic nie da, to musi byc coś innego. No powodzenia i nie łam sie :D .Dlatego ja sie zawsze pytam dziewczyny o znak zodiaku jest łatwiej bo coś już wiesz ;)

od tego momentu , czyli od postu powyżej jak pisałeś ten, nie pisałem ja tylko moja panna , w domu po całych dniach siedzi to i mnie zhakowała, widzę że jedyny się domyślałeś że coś tu jest nie tak, że niezdecydowany jestem, sorki za to , nudzi się jej

 

widzę że mnie tu po oczerniała , i tak jakby sie usprawiedliwiała ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz co facet idź się ogarnij tyle ci powiem bo zachowujesz sie jak w gimnazjum ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Gdyby bylo wiecej takich jak suzuki to troszke inaczej moze inni by podchodzili do zycia.

 

 

Ale jak to mowia maz zone tlucze, zona boi sie podac meza na policje. I tak to sie zyje, do tragedi. Po tragedi tedy wkraczja sasiedzi. ALE TAM NIGDY NIE BYLO AWANTUR, BOZE CO TO SIE STALO.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Piotr spoko nie takie cuda widziałem w klubach, dziewczyna nawalona jak meserschmit, z papierosem w ręku urzygana na całego często już bez majtek, zal patrzeć nieraz a powiem ci że 15-16 latki tak wyglądają, co sie teraz wyrabia to szkoda mówic i pisać :(

 

 

Tak się teraz bawią, usr**, użygać to jest klimat :D i na fejszbuku foty dodać a wiara "lubi to" hahahahah


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolandVip    0

a tak moi państwo co sądzicie jak wasza druga połówka np jara fajki ??? nie chodzi mi o inne nałogi :) wiadomo zimne piwko po ciężkiej pracy się należy

 

 

nie kręcą mnie kobiety które jarają, odwracam wtedy wzrok i lukam na inną :D sam kiedyś paliłem to świństwo całe szczęście już 5 lat nie palę i oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Pewnie dlatego mnie już do klubów nie wpuszczają... Ostatniemu (z tego, co wiem) obiecałem, że zrobię to samo, co on mojej córce - więcej się nie pokazał, a Kasia potrzebowała kilka dni, żeby to przetrawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Banan rozwiń pierwsze zdanie dokładniej. :blink: Jeden który kombinował za bardzo z moją siostrą a ona nie chciała jak się ojciec dowiedział to 4 policjantów go trzymało, takiego wściekłego jeszcze nie widziałem, gość do tej pory boi się na 10km podjechać ;[

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

 

Tak się teraz bawią, usr**, użygać to jest klimat :D i na fejszbuku foty dodać a wiara "lubi to" hahahahah

 

 

No tak kluby miastowe gdzie sie STOI W MIEJSCU REKOMA WYMAC...UJE I KOLANA UGINA :D

 

 

Potem fajszbuk pare fotek niech sie inni jaraja :D

 

 

Czasami popatrzcie na wiesniaczki w klubach. :D Masakra :ph34r:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak banan popieram cię wsiowe dziewczyny tak robią że normalnie zenada, i ona m,yśli ze jest coool bo inni będą oglądać zdjęcia i się jarać na całego <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj