Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Sadek    1123

haha ale propozycje, ja raz pomogłem takiej fajnej dziewczynie odpalić auto na kable zimą pod marketem a ja głupi nawet nie zagadałem o numer :(

 

 

A Ona specjalnie symulowała całą sytuację.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolandVip    0

Kasia wstała o 11:09 ileż można spać ja od 6:00 na nogach :D

 

A Ona specjalnie symulowała całą sytuację.

 

Nie bo aku rozładowany bardzo stary to pomogłem :D akurat miałem kable w bagażniku :)

Edytowano przez RolandVip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Roland ileż można spać? Do 6? O 6 to u mnie już odbiór mleka, pobudka o 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Roland ja wstaje o 4:30 i nie zaczynam dnia od wejścia na AF W Przerwie na śniadanko do Was wpadłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a dla czego o 4:30?? ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

No i fajnie, dziewczyny zakopały wojenne fiskarsy :D (a już chciałem je prosić o niestraszenie chłopaków, bo jak przyjdzie co do czego, to ich rozczarują uległością). Wątek rewolucji też się nie przyjął, więc można się skupić na istotnych tematach, czyli "Miłość i jej wpływ na gospodarstwo" oraz "Jak i gdzie znaleźć normalnego faceta" :D :D :D. Mam dwie dobre wiadomości (?): jest całkiem spora grupa dziewczyn i kobiet, które szukają stabilizacji i spełnienia na wsi. Druga grupa, to rolnicy, szukający nie wołów, które można zagonić do roboty, lecz kobiet które będą inspiracją i motywacją, które chcą i potrafią stworzyć DOM. Niestety mało ich na AF (albo się nie ujawniają). A ponoć to silniejsza płeć... Cykory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Prawda jest taka, że trzeba wszędzie rzetelnie pracować jak się chce mieć. Czy to na roli czy jako osoba na stanowisku wysokim a wywyższanie się nad partnekrą czy partnerem lub posiadanie dominującego charakteru na nic dobrego się nie zda. Bo bez zaczunku do człowieka i szczerych chęci nic nie zbudujemy, nawet związku, a życie gna i co dalej? jak każde będzie patrzeć tylko czubka swego nosa i łudzić się, że zawsze będzie piękne i młode oraz zdrowe. Ale coraz więcej jest podejmowania decyzji pohopnie małżeńskich i potem uciekania ktoś do rodziców, zdradzania, są bicia, picia itd. itp. i cierpią na tym dzieci jak już są. A wystarczy tylko wiedzieć co się chce od życia i co w nim robić i już prościej będzie i niepchać tam gdzie nie czujemy się dobrze. A i tym samym nie zabierzemy komuś cennego czasu, zdrowia i uczucia. I mieć cierpliwość by się dopasować poznając i będąc potem razem a nie jak coś nie tak to chodu i już po miłości bo ktoś już inny jest pod ręką. I skąd pojęcie " wół roboczy w rolnictwie, gdzie prawie wszystko się robi maszynami? " jak to rozumieć?. Że jedna osoba leży a druga tylko robi?. Przecież w mieście jest to samo tylko nie pracuje małżeństwo razem we wspólnej firmie a każde osobno i też jak wół roboczy można rzec prawda, czy się mylę?. Czasem się zdarzy, że wspólnie jak mają jakiś biznes i też pracują ciężko by mieć a nie leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Bogdan - jeśli to "piękniejsza", a poza tym, to w którym miejscu? Risto, zgadza się. Tolerancja jest jednym z kluczy w związku, inny to sztuka rozmawiania z partnerem. Kasia idzie bardzo niebezpieczną ścieżką - "nic co robię, nie jest dobre". Na ocenę innych nie ma wpływu, to jasne, ale sposób w jaki sobie z tym radzi, z czasem może doprowadzić do zobojętnienia na rzeczy istotne. Mam nadzieję, że jej to nie spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Eco a co Ty mas do Mojej Osoby?

Co Ci się nie podoba??? Nie znasz mnie to nie oceniaj!!!

Zacznij od Siebie!!!!

Czy to że chce mieć coś do powiedzenia w związku w gospodarstwie, że nie chce być tylko kurą domową oznacza że chce dominować?????

:blink:

Bo co nie pozwolę na to żeby facet mówił mi co mam robić???

 

Risto ja dokładnie wiem czego chce od życia! Wiem co chce robić w życiu i cały czas pracuje nad tym by być coraz lepsza w tym co robię !

 

Ecopiotr nie oceniaj jaką ścieżką ja stąpam to że Jestem młoda nie oznacza że nie wiem co to życie Tak Wszystkiego uczę się ale nie baw się w WSPANIAŁEGO DOSKONAŁEGO znawcę życia i pracy bo ja doskonale wiem co to jest praca, a to jaką ścieżką podążam to moja sprawa najwyżej się potknę, sparzę, ale się podniosę i będe mieć nauczkę na przyszłość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolandVip    0

Kasia nie unoś się, a to że wstajesz o 4:30 oznacza ze pracy się nie boisz :) i już nie pasujemy do siebie bo ja lubię pospać do południa :D :D ile trzymacie bydła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Kasiu, czemu mnie atakujesz? Ja Ciebie ani nie oceniam, ani nie krytykuję. To że się urodziłem wcześniej, nie oznacza wcale, że więcej wiem, a jedynie że miałem więcej czasu, by się czegoś nauczyć. Jak ten czas wykorzystałem, to już inna sprawa. W tym co napisałem jesteś jedynie przykładem. Szkoda, że to tak odebrałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Nie unosze się, tylko jakim prawem bawi się w Dobrego ducha i chce mi dawać jakieś rady życiowe???

Wszystkiego mamy ok 200 sztuk <45 krówek> reszta to byczki, jałóweczki i cielaczki:)

 

Ja Ciebie? To Ty mnie atakujesz, i chcesz mi dawać jakieś wspaniałe rady!

To sobie wybieraj kogoś innego na przykład!!!!

Ale ode mnie z daleka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Oj, za wcześnie się cieszyłem. Jeden topór wykopany, choć nie ma ani terytorium do zdobycia, ani wroga do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

!Wystarczy że Moją Osobę tu będziesz unikał. Bo za wszelką cenę chcesz mi pokazać że w niczym sobie nie poradzę, że idę ''złą drogą'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Dawno mnie tu i nie było a tu widzę na dzień dobry kłótnia :/


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Nikt się nie kłóci tylko strasznie przykro że nawet tu są osoby które za wszelką cenę chcą pokazać że ktoś na starcie nie da sobie rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Skąd te wnioski? Zacytowałem Twoje słowa! Dziewczyno, jaki niby mam mieć interes w udowadnianiu Ci czegokolwiek? Może to nieprawdopodobne, ale nie każdy jest Twoim wrogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

drogie panie i panowie właśnie szczerosć to podstawa pokazać drugiemu komuś co się robi w życiu i jak, nie zakładam że rolą kobiety jak mówiłem ma być tylko dom, przecież obydwoje mogą wszystko ogarnąć czemu by nie kwestia tylko dogadania nie. Jeżeli dziewczyna będzie chciała ze mną pracować rozwijać to pobrudzić się podlewać, wybierać jeździć na handel to ja będę się cieszył z takiej kobiety czemu by nie, nie w sensie pracownika tylko w jej zaangażowaniu i wkładu w pracę przecież nie zakochasz sie w urodzie nie ma szans, pokochasz kogos za charyzmę, za wolę walki za jej zaangażowanie i tyle w całokształcie osoby można się zadużyc bez końca. Co do wolnego czasu nikt nikim dzisiaj nie niewolniczy, sąm maszyny jest wszystko kwestia mechanizacji bo wtedy jest lżej, a przecież zawsze czas wolny jest, kwestia organizacji wypad nad omorze, na jezioro w góry na przyjecie czy też spędzenie romantycznych chwil razem trochę dłużej niz zwykle nie kwiestia dogadania sie i nic więcej naprawdę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Moje słowa? Gdzie ja użyłam takich słów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@kasiu, dla czego wstajesz o 4:30?? jestem rolnikiem, mielismy dojne krowy i jakos nie potrafię pojąć wstawania o 4:30....


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Wstaję o 4:30 bo zaczynamy od wypychania obornikia, żeby dziewczęta chodził sobie po suchutkim, potem dziewczęta mają śniadanko, i dojonką <45 sztuk>

a w miedzy czasie reszta towarzystwa dostaje śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a nie można zacząć o normalnej porze, np o 6 ?? przecież nie samą gospodarką żyje człowiek ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj