Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

am1609    0

Kasia bo my to chyba za nowoczesne jesteśmy i niektórzy nas nie ogarniają :P ja mam swoją siekierę w prezencie od męża :) pod choinkę dostalam :) i też życzę ci takiego męża co będzie cię wspieral a nie podcinal skrzydła i w domu zamykał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

wojti121 to może ona ciebie znajdzie bo my zaradne kobiety tak mamy :) ja swojego sama znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

am a ja się tam nie dam zamykać, lepiej niech On uważa żeby sam nie wylądował zamknięty w piwnicy :D

Bo ze Mną to w kulki leciec nie będzie B)

 

Jaki Dobry mąż, taki prezencik dostałaś od Niego :P

 

Dobranoc Misie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Prosze Państwa jakie mamy mocne kobiety :D Normalnie chłopy do roboty ..brać się .lepszych nie dostaniecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Te jasnowidz a skad wiesz ze cos sie nie dzieje co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Te gołębie pocztowe pw jest, czubicie sie jak stare małżeństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Chyba w ełku wczoraj, wczoraj podrywała a dziś sie wypiera, no i bądź mądry człowieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Podrywała ,no ba podrywała,bo Wy nie umiecie to kobieta musi zacząć działać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

@Yvone a i tak tatuś później dziecku mówi jak to on mamusię poderwał a prawda jest taka że sama się musiała porządnie namordować żeby ją poderwał :)


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Nie było cię tam to nie wiesz jak było, ja mam chociaż świadków trzech xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

No niestety u mnie było tak,że to tatuś ganiał za mamusią ..nie odwrotnie:P

 

A ja 1 i straczy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Chyba z maczugą ganiał bo w tym ełku to tak jak by się czas zatrzymał...

1 głos przeciwko 4 to bez dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

czasami wystarczy jak dziewczyna okaże zainteresowanie chłopakiem.... i to już powinno wystarczyć jemu do działania, jeśli tego nie wykorzysta to d... nie chłop :P


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Coś w tym jest :)

Co myśliszo tym Yvonne?

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja taką sytuację wykorzystałem... i już po zaręczynach w Paryżu :D


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Finn popieram ci ja czekam od dziewczyny na zielone światło a potem już wiem co zrobić . Ale ona musi pokazać zielone ;) a nie nonstop czerwone i zadowolona na całego :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

To sobie wyobrazić trzeba że jesteś pojazdem uprzywilejowanym, ostrożność trzeba zachować ale jednak jedziesz dalej na czerwonym xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

albo tak jak kolega pisze, albo daj sobie na spokój.. bo zostaniesz wiecznym kawalerem... ;) a ona będzie miała czerwone światło dla ciebie a inni będą śmigać na zielonym u niej... a ty będziesz stał na stopie całe życie... w tym musi być krótka piłka... albo wóz albo przewóz, a nie czekać... młodość nie czeka tylko przemija... a czekać to można na śmierć jak człowiek już stary i swoje przeżył... jednym zdaniem: daj sobie na luz i poszukaj bardziej poukładanej dziewczyny ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj