Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Gość   
Gość

Kasiu uwierz mi teraz nie mówie seksistowsko że nawet jakby mi kobieta ugotowała obiad i przesoliła na maksa to zjem nie zająknę się nigdy, nawet choćby nie wiem jak był niedobry to dam rade bo jak będę widział że z miłoscią gotowała dla mnie i się męczyła to o co mieć pretensje nie, taką kobietę to doceniać na każdym kroku :D . Kasia rób swoje i to tak im wpój aby wyszło że to ty robisz dobrze ;) a oni źle :blink: żeby wyszło na twoje ^^ . A tam BMW nie ma jak żółty ciapek to jest coś na co dziewczyny teraz szaleją, ja się reklamuję jestem jak ursus c330 mocny jak na swoje gabaryty, mało przepalam, twardy nie do zdarcia, nie zawodny w każdym aspekcie, i co tu pisać jak się przywiążę to na całe życie do właścicielki, no może nie wyglądam jak fendt za 300tyś ale mam to coś w sobie. No praktycznie same zalety nie drogie panie :lol: . A jak nie to proszę mnie poprawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Jak fendt za 300tys. Normalnie zetorlublin7341 uwielbiam Twoje odpowiedzi czytać hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

za 300 tys euro to była by chyba wersja "black beauty" a ja fenda w tych barwach jakoś nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Yvonne-zetorek cały czas realistycznie pisze,pewnie nie wiadomo jak sytuacyjnie by się zachował :) ,ale to Wy kobietki macie problem,macie przestrzen a nie potraficie wystartować,ciągle psiszycie,jak człek mowi-kochanie nie idz na pole to idziecie,jak człek mowi kochanie idziemy na pole to-ja na pole nie ide,abstrakcyjne spory,miesiąc temu napisałem,nie wyobrażam sobie żeby moja partnerka poszła na pole,podniosł się larum wielki,rozumie ze większość z lubelskieko koleżanek i kolegow ale szanujmy się,potrzeby są sytuacyjne,ja mogę np. dla potrzeby zrobić z np. 2 ha ogrodu,i niech tam np. moje kochanie się sprawdza,ale rozumie rozne rejonizacje w kraju,wiec chłopy do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale linka jaki fendt w serwisie drogi ja wiem że fajny, na pierwszy rzut oka, ale ciapek to ciapek sama powiedz, ma to coś w sobie, ten dreszczyk emocji, to wibrowanie, tę dzwięk serwis tani jak coś nawali to w polu naprawisz, części ogólono dostępne, i co najważniejsze nie kaprysi, wsiadasz odpalasz i jedziesz. No taki facet chyba nie jest zły nie, przez całe życie forma na 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Glicer a ja sobie nie wyobrażam żeby facet mi mówił co mam robić a czego nie, jeżeli żyjemy razem to robimy Razem co się tylko da a nie że Ty na pole nie Ty baw się w ogrodzie!!!

a co masz na myśli pisząc '' np. 2 ha ogrodu,i niech tam np. moje kochanie się sprawdza,''? To co Ty jej sprawdzian robisz???? Dajesz jej ogród a na pole już nie?

:blink:

Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisma    17

@Lina, jakoś dobrze orientujesz się w wersjach Fendta...

Edytowano przez Krisma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

kaśka-to zawsze jej wybor,rolnictwo wszystkim bardziej się kojarzy z facetem,tzn praca w gospodarstwie,rozumiem ze często jest inaczej,wiec osobiście będę w zyciu wolał jak moje kochanie np. przywiezi mi np. obiad na pole,i będę szczęśliwy,ale zawsze np. może isc do pracy,jesli dojdzie do czegokolwiek,bede otwarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Kaśka to była za PGR-u Q!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Życzę powodzenia w znalezieniu takiej kobiety :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

glicer w realu jestem jeszcze lepszy, co poradzę taki typ człowieka. Kasiu jak lubisz pracować i się w tym realizujesz nie przejmuj się na słowa krytyki, rób swoje i żyj pasją. Najgorsza robota to taka na którą jesteś przymuszona i jej nie lubisz a taka która ci sprawia przyjemność to nawet nie wiesz kiedy dzień ci mija. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

kobiety!chcecie się sprawdzc!?proszę,zrozumiec trza ze nie wszędzie możecie,aaaaa,po co ta gadka,robmy swoje,zawsze bądźmy sobą,piszemy z roznych rejonow wiec każdy ma na swój sposób inna sytuacje,wystarczy jak będziemy się szanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Nie wszędzie możecie? Ty chyba Kasi nie znasz, czy innych dziewczyn, które tu piszą. Ja tylko czytam ich wypowiedzi i już sobie opinię wyrobiłem. ;)


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Glicer ale że czego nie możemy robić??? No czego????

Jezdzić kombajnem? Presować? wyrzucać obornika? odbierać porodu? razem z weterynarzem ''wkładać macicy''? czy kurna czego? Bo ja Cie nie ogarniam!!!!!!!!!!!!!

Dlaczego Twoim zdaniem nie może kobieta robić tego co facet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tworkowiak chłopie popieram cie w 100%, ciebie oceniam jako równego chłopaka, trochę nieraz różnie się nie zgadywaliśmy ale ogólnie na piwo można z tobą w ciemno walić nie ;) . O Kasi powiem tak żeby takie Katarzyny koło mnie mieszkały to życie było by piękne nie tworkowiak :D Kasia powiedz że jeszcze wózkiem widłowym umiesz jeździć a chyba ci się zaraz oświadczę. Taka żona to tylko pozazdrościć facetowi :lol: .

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@glicer określenie "chcecie się sprawdzić" jak to rozumieć? że my nic nigdy nie robiłyśmy, tylko pindrzymy się i marudzimy? a zamążpójście to dopiero test zycia będzie? bo jak tak myslisz to oświecę cię ze jednak chyba wszystkie dziewczyny stąd sa ze wsi i od dziecka wiedza co to grzebanie rękoma w ziemi, umieją pracowac motyką a jak trzeba pomagać przy tylnim moście jak naprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Glicer ja się pakuje i jadę do Ciebie na sprawdzian i Ci pokaże że kobieta nie Jest wcale gorsza w pracach jak to nazwałeś ''męskich''!!!

 

We wrześniu mam egzamin z jazdy wózkiem widłowym <wymagany taki egzamin w Moim kierunku nauki > :D na pewno pochwalę się ''papierkiem''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Drogie panie nie irytujcie się czasy kiedy kobieta była sprowadzona do roli rodzenia dzieci i ich wychowywania czy bycia kóra domową minęły bezpowrotnie, chociaż przepraszam rodzenie dzieci to wasza domena tego nie zmienimy. Dziś każdy jest wolny i robi to co chce co mu sie podoba, zarówno kobiety jak i mężczyźni, jeżeli facet lubi gotować to czemu mu bronić jak kobieta lubi jeździc traktorem to tylko być zadowolonym z takiej dziewczyny. Dziewczyna która jest uwalana na twarzy błotem, no jak nie pokochać takiego skarbu :D Kasia to w listopadzie pasuje mi ułożyć 400palet kapusty zapraszam cie do siebie, a potem klękam na kolano bo taka dziewucha to coś ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

nie sposób tego uogolnic,bardziej obiektywnie się nie da a nie podejzewam was o jakiekolwiek ograniczenie,osobiscie ,jak oczywiście tego doswiadcze,nie będę swazał okoliczności żeby moja partnerka poszła np. w pole,juz taki charakter,troche mają tu do powiedzenia czynniki ekonomiczne,tzn ze nas na to stać np.,ale gdy miłości ma by się upierała to wydzielę np. z 10 ha i powiem-kochanie rob tam co chcesz,daje sobie rece uciąc ze potrwałoby to z gora 2 lata,i nie ma w tym nic mojej złosci,prowadzmy razem ale nie doradzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Tylko tyle że Glicer chyba został w czasach kiedy kobieta była niewolnicą męską i kurą domową....

Zgadza się zarówno kobiety jak mężczyzni mają prawo robić to co lubią i co im sprawia przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Podsumuję to tak:

Tomek - kiedyś dojdzie do tego spotkania i piwka ;)

Kasia rządzi i wymiata! :D

Lina... :rolleyes: ;)


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Boże Drogi Glicer gdzie Ty masz mózg???? Aż się przeraziłam :o :o :o :o

Ja już nie mam Ci nic do powiedzenia....

 

Oczywiście jak znajdę czas mogę przyjechać i ułożyć te paletusię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Glicer powiem tak życie różnie się układa naprawdę i chłopie nie życzę ci takiej kobiety jak Kasia bo po roku będzie mieć wiecej z tych 10 ha jak ty z całej swojej reszty gospodarki :D Kasia naprawdę trzymam za słowo, dołożę wszelkich starań aby narosło jak najwięcej a ty żebyś u mnie była jak najdłużej, oczywiście zrewanżuję się przy krówkach niewyobrażam sobie inaczej, ja tam dojenia i innych rzeczy nie boję się a jeszcze jak dziewczyna powie co i jak to ekstra ;) .

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale dla mnie to jest irytujace... dzisiejsza wieś to już inna wieś i to ta zmechanizowana, gdzie choćby było i 100 ha to nie trzeba przerzucac wszystkiego łopatą.... więc nie rozumiem? czego nie załapię obsługi ciągnika z turem a moze jazda widlakiem jest tak skomplikowana ze kobiecy umysł tego nie okiełzna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Se Kasia przez zime poszatkuje :( hmmm jeśli 15 lat gotuje i to lubie to nie znaczy ze kobiety do kuchni nie wpuszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Glicer odczep się już ode mnie... Nie mam przyjemności z kimś takim obcować ;)

a tylko jedno kładz te ręce na stół mam siekierę Fiskarsa' zaraz Ci je odetnę i przy okazji jęzor!!!

Edytowano przez Kasia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj