Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Rolnik1973    15354

Dziewczyny a nie myślałyście nad germańskimi chłopakami? Teraz taka moda że polskie to bee, tylko germańskie najlepsze. Przyjedzie od razu na 2 fendy i ałdi na przyczepie przywiezie i od razu lepszy start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

Bogdan zgodze się tobą :) Polskie to polskie ale jak sprzęt to ten zachodni bo nawet wiekowy lepszy niż nasz nowy :)

Rolnik1973 u nas za dużo Niemcow się pląta zeby sobie takiego na męża brać :) brrr :) a fenda to sobie sama moge kupić albo audi tylko że audi na pole nie dojade więc zostaję przy moim (też niemieckim) terenowym opelku co to żadnego blota się nie boi :P a jak trzeba to i ciągnik z przyczepą zboża wyciągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan-BP    0

mogliby sie postarac troche i byloby lepiej ale slyszalem ze kontroli jakosci nie ma to robia jak chca

 

jest tutaj ktos z południa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan-BP    0

maszyna to moze nie tylko czesci zamienne nie pasuja ;) i tu jest problem

sa juz dziewczyny czy jeszcze spia bo mykam do obowiazkow

pozniej zajrze

milego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

i maszyna sie potrafi rozpaść :) a z częśćiami fakt gorzej dostać niż do zachodnich jak wogole są :) tak jak nóż do mojej kosiarki bijakowej (kosiarka dobra aż dziwne :) i wcale nie stara) teraz muszę robić indywidualnie bo firma takich kosiarek już nie produkuje i części też już nie

Ja też mykam bo ma mi facet hybrydę sorga z trawą sudanską siać :) a tak to mam przymusowy urlop zdrowotny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Rolnik1973 - Ty nawet tutaj chcesz siać zamęt i spokój zakłócać? Wszędzie, gdzie się da to zaraz "plujesz" na cały świat i Polskie dobro "wynosisz na ołtarze". Ja też jestem za rozwojem naszego kraju i przeciw pchaniu nosa zachodu w nasz grajdołek, ale Ty to już wyjątkowy fanatyk.


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354

Ja nie sieje zamętu, ale ludzie też chorują. I zaraz po ślubie może się okazać że słabo podnosi i wtrysk słabo daje. A taki niemczyk ma lepszy serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

A Wy chłopy mój post zmieniacie w jakiś serwis niemiecki hehe ;) Jak chcecie pisac o częściach itp to założyć drugie forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15354

To decyzja na całe życie, więc trzeba rozważyć każdy wariant. Ja nim się ożeniłem to wziołem na test na 4 lata. Sprawdziła się i jest już 9 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

4 lata testowałeś hohoho :lol: U dealera ciągnik dają najwyżej na parę dni, a Ty kobietę testowałeś 4 lata - i teść na to pozwolił? :P


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Dzień Dobry ;)

Dziś czas na kolejną porcję robienia sianokiszonki :rolleyes:

Miłego Dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Witam wszystkich, ładny dzień dziś mamy łąka skoszona teraz niech schnie. Co do sprzętu to niestety polski ma bardzo niską jakość wykonania.Popieram koleżankę @am1609 że lepszy używany zachodni niż polski nowy wiem z doświadczenia, a co do Audi na pole to czemu nie też jest terenowe i świetnie się spisuje moim zdaniem nie tylko w terenie ale i w polu :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Wszystko zależy na jaką gospodarkę chce dziewczyna ? czy chłopaka przyciągnąć na swoją czy wyemigrować do przyszłych teściów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzebiska    0

@Yvwonne może w twoich stronach są jeszcze kobiety chętne na gospodarkę. W moich coraz częstszy jest widok gdzie nawet jak rolnik znajdzie żonę, to ona nie jest zainteresowana pracą męża.

Znalazłoby się kilku co najmniej nie0- rolników z tym samym problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj