Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Piotr3p    20

Wiadomo że na żywo jest inaczej niż przez tel itd :) ale jak się ktoś w kimś zakocha i ufa tej drugiej osobie to można wszystko ;) dla mnie osobiście odległość to nie przeszkoda ;) może jestem wyjątkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

pastereczka- Ja nie karze ani nie proszę żeby jechał do mnie przez pół Polski ,ale można się w połowie spotkać i też jest rozwiązanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Tworkowiak-nie trafił się jeszcze taki,bo jak już pisałam wcześniej zanim się zapyta skąd jestem to już go niema. Odległość, km robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Pisałaś, że mieszkasz niedaleko od Podlasia - chodź spotkamy się w pół drogi do siebie.


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Nie ma sprawy. Tylko zastanawia mnie jedno ..zrobisz to na pokaz czy wcale się nie pojawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroM1984    6

w dzisiejszej wypowiedzi poddam analizie problem "odleglosci"

przeprowadzmy prosty eksperyment myslowy

jade przez polske jestem z okolic krakowa ale akurat przejezdzam kolo Poznania i na trasie (nie wazne jak i gdzie ) spotykam ladna dziewczyne ktora wpada mi w oko

jesli jakis cudem uda mi sie nawiazac z nia kontakt telefoniczny np to wowczas jestem gotow pedziec te 400 czy 500 km by sie z nia spotkac

jesli natomiast poznaje w necie jakas dziewczyne (np na AF) i nie wiem jak wyglada, piszemy, mailujemy etc i dowiaduje sie ze jest 500 km ode mnie to raczej jej nie spotkam

 

PS nie pisze teraz tego co chcecie przeczytac, pisze jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Każdy ma swoje wyobrażenie tego jak jest jak chciałby żeby było więc to czy się spotka czy nie to kwestia obu stron i ich zaangażowania w to spotkanie.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Akurat ten znajomy o którym pisałem poznał swoją dziewczynę ( teraz już żonę ) w necie wiec można ;) tylko trzeba chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Pastereczka - nie mnie to oceniać - na wsi gadają, że dobry ze mnie dzieciak, ale czy tak serio myślą... ja to trochę nieufny jestem. Taką mam naturę, - trzeba się postarać, żeby zdobyć moje zaufanie , żebym uwierzył w to co ktoś mówi.

No Tobie w Twój komplement wierzę ;)

Iwona - My z Pastereczką znamy się tyle co nic. No chyba, że jednak się znamy, a ja o tym nie wiem. :lol:


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj