Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

lukbold    1054

Oj tam gadanie.. starać się... Wpierw trza mieć jakiś obiekt starania a tu na wsi same miastowe :> @artur125 siostre, kuzynke masz w swoim wieku albo troche starszą? bo nie skończyliśmy rozmawiać o byczkach a to mój warunek, żeby gadać na ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

no trochę się spózniłeś siostra już mężatka i na dodatek uciekła w dolnośląskie mam super koleżanke nawet wczoraj u mnie była tylko że poznała chłopaka też ze wsi ona troche się boji bo on ma troche krów(ale pewnie jak masz więcej to się przekona)i nie bardzo chce pracowac tylko w oborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario1986    0

teraz rzadko która chce pomagać na gospodarce,ciężkie czasy przyszły na to żeby dziewczyna chciała na gospodarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Co Wy gadacie. Ja tam chcę na gospodarkę iść, a nawet zgłaszam się na ochotniczkę pomagania na gospodarstwie i dawanie z siebie 90% .. :D:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

A TY to znów nas w konia robisz :P już zeszły tydzień miałas ekipe zbierac na śląsk :P nam to ciezko ruszyć w Polske bo dopiero w innym temacie konstruują nam robota co troche pomoże i umożliwi dalsze wyjazdy :P póki co trza znów do biura iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Yvonne A czemu tylko 90%? ;):P Te 10% zostawiasz dla siebie? :D

Jak chcesz zgłosić swoją kandydaturę to musisz CV i podanie podesłać i poczekać na rozpatrzenie :D :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Chyba odwrotnie hehe, ;) bo ja jedna a Was wielu heehheh :lol: :lol: :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Ja przyjmuje zapisy na miesiące lipiec ,sierpień do pomocy na gospodarstwie w tym dwa wesela-ilość miejsc ograniczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Proszę składać CV.. rozpatrzę w jak najszybszym terminie :P;) :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

hahaha zaraz Ci się skrzynka przepełni i nie wiem czy sama dasz radę to wszystko rozpatrzeć :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Ok mogę być Twoim managerem, tylko że ja wszystkie podania będę od razu odrzucał :P :lol: :lol: a Tobie dam tylko moje CV :D

I co może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Przyjmę kobietę do gotowania i sprzątania. Jedyne dwa warunki: musi być ładna i dobrze gotować. Pisać na PW. Zgłoszenia bez zdjęć kasuje.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

No jakoś bym to darek3 przeżyła... Ale uważaj Twoje CV musi mnie oszołomić, bo inaczej to lipnie się przedstawisz :lol: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Owies jak owies.. Ja poszukuję miejsca dla siebie i w przyszłości komuś jeszcze, ale to tylko marzenia.. :P;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Przyjmę kobietę do gotowania i sprzątania. Jedyne dwa warunki: musi być ładna i dobrze gotować. Pisać na PW. Zgłoszenia bez zdjęć 

wczoraj w Siewierzu przy trasie stała ładna dziewczyna(tylko niewiem czy dobrze gotuje).W poniedziałek będe przejeżdżał to zrobie zdjęcie i Ci wyśle :D

Owies jak owies.. Ja poszukuję miejsca dla siebie i w przyszłości komuś jeszcze, ale to tylko marzenia.. :P;)

oj to mi ulżyło bo bardzo mało mam owsa

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie polecam nie umieją sprzątać  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Owies jak owies.. Ja poszukuję miejsca dla siebie i w przyszłości komuś jeszcze, ale to tylko marzenia.. :P;)

Hmm... Nie wiem czy będzie chętny facet żeby zapewnić miejsce Tobie i kochankowi później.

To zależy. Jak ładna i pojętna to gotować można nauczyć ale z brzydkiej ładnej nie zrobisz.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Krassus- fakt, kochanka mam,ale bardziej pojętnego i piękniejszego niż Ty :P  Jest maści izabelowatej, nawet ma 4 nogi! :D :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybkigrzes    73

krassus, pewnie sporo podróżujesz skoro się tak orientujesz na temat gotowania i wyglądu dziewic przy trasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj