Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Shaun    242

ja to nie wierze w przesądy bo to przynosi pecha... zresztą w tym tygodniu "raki" są bardzo nieufne... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Drogie Panie jak wy wyobrażacie sobie zakładać rodzinę z rolnikiem jak już na starcie chcecie sabotować wspólną firmę i doprowadzić ją do upadku celowo. Co Wy macie w tych głowach?. No wg. Was to kto będzie pracował na tej roli po ślubie i dbał o wszystko oraz rozwijał ją?. I jak tu Wam się nie chce robić bo to jest praca woła roboczego wg. Was to zapomniejcie o dzieciach bo tu trzeba niespać 24/h i czujnym być zanim dorosną i lecieć do pracy o 6-7 na cały dzień np. do urzędu albo szkoły. Nawet w mieście jak sie chce mieć to trzeba za***przać aż pot z tyłka leci by móc godziwie żyć i by szef nie zwolnił. Tylko tam nie pomądrzysz się bo nie mąż nad Tobą jest a szef. Jak u rolnika żona pracuje rzetelnie bo to wspólna firma i normalne to tyra po waszemu jak wół roboczy ale jak w Biedronce itp. sklepach to za leżenie płacą jej po waszemu a to, że pare ton przenosi na ręcach co dnia to dla relaksu :). A nawet na wysokim stanowsiku to też trzeba robić jak wół roboczy tylko głową aż puchnie. Z takim podejściem to nigdzie nie dacie nikomu ani szacunku ani szczęścia a jedynie tragedie. A największe sobie bo zawsze Wam będzie źle i każdy facet to świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

dzieci przyniesie bocian a rodzina ich przypilnuje ,a kobiety do obory :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

No i oczywiście nocnej zmiany brakuje w tym temacie, rozkładajcie siły na całą dobę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan-BP    0

witam

no z tym wysokim stanowiskiem to nie wiem czy tak jest. Z moich obserwacji wynika, ze raczej sie nie przemeczaja i jest czas na pogaduchy. Sam sie z tym spotkalem co czlowieka irytuje bo trzeba czekac a Ty masz siano na polu i zapowiadali burze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Burza zaraz tu będzie, bo Risto walnął konkretnego posta i pewnie nie jedną to w tyłek "ukłuje". :lol:


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Hej dlugo mnie tu nie było widzę że drugi temat jest podobny a problem dalej pozostaje

Faktycznie długo cię nie było ale to nie znaczy że problem u wszystkich pozostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Dzień Dobry ;)

 

Mnie nic nie ''ukuło'' ja już z jednym głupkiem się ścierałam z kolejnym nie mam zamiaru ^^

Tylko ja się tak zastanawiam co On sobie myśli, że kobiety to nie potrafią pracować na gospodarstwie? Moja mama zapierniczała z wózkiem do obory jak szła doić, bo nie miał kto pilnować mojego starszego brata, i jakoś przy tylu sztukach bydła wychowała nas 3 więc niech mi nie pierniczy że trzeba o dzieciach zapomnieć!!!

 

Czasem sobie myślę, że zrezygnuję z ''poszukiwania'' bratniej duszy tylko Sama będe sobie prowadzić ;;mniejsze'' gospodarstwo bo na głowę to ja nie mam zamiaru dać sobie wejść ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Tak, tak jeszcze będe się przejmować jakimiś rewolucjami, które sobie sami politycy wymyślają....

Mam dość problemów codziennych, jeszcze Nimi mam się przejmować <_<

 

Dobranoc Misie :)

 

No i tu błąd, bo chodzi o naszą przyszłość, naszych dzieci, jeśli nie będziemy się interesowali tym to może być nieciekawie, trzeba obalić ten ustrój zwany też zorganizowaną grupą przestępczą i zacząć normalnie żyć :)

 

CWP!


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Za to ja przeczytałem :D

 

jeszcze moze powiesz że to wypisz wymaluj ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

dzieci to się trzyma jak najdalej od prac w gospodarstwie, bo znam dwa przypadki w okolicy gdzie skończyło to się śmiercią dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

 

a tylko jedno kładz te ręce na stół mam siekierę Fiskarsa' zaraz Ci je odetnę i przy okazji jęzor!!!

 

normalnie kwintesencja kobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

dzieci to się trzyma jak najdalej od prac w gospodarstwie, bo znam dwa przypadki w okolicy gdzie skończyło to się śmiercią dziecka.

Wiem, ale mówiłam o tym jak Moja mama sobię radziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nas też 3 wychowała lekko nie było a jak byłem mały to wszystko się robiło w gospodarstwie to tu to w pole i byle dalej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

Faktycznie długo cię nie było ale to nie znaczy że problem u wszystkich pozostaje ;)

To u Ciebie są jakieś zmiany na lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Daremw to jak dla Ciebie coś te forum przyniosło to może i ja zaczne często tu wpadać. Może i ja kogoś poznam hi hi hi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu dyskusja wynikła temat rzeka dodam tylko coś od siebie samemu na gospodarce to można sobie palec do d*pska włożyć bo nie ma to jak co najmniej 2 osoby do pracy :) Ale heh ożenić jak to mówią wziołes panią zapier/alaj na nią a u nas w okolicy nie ma dziewczyn co by w gospodarce robiły :/ Żeby chociaż sie dzieci wrodziły do mnie i zapierdzielały w gospodarce z pasja tak jak ja :)


KPZ '' Zetor Team '' Sekretarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

coś ja was chłopaki nie ogarniam :( jak piszemy że dajemy sobie radę to żle :) jak piszemy że kobieta w tych czasach ma więcej możliwości niż rodzenie dzieci i rola kury domowej też żle :( ale placzecie że nie ma kobiet na gospodarkę

to wezcie wy się pocałujcie w ....nos bo ja tak jak Kasia mam siekierę fiskersa i potrafię jej użyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Własnie am też tak czytam, i czytam a Oni wiecznie narzekają kobieta zaradna zle, nic nie potrafi też żle ojojoj albo spinacie poślady Panowie albo siekierki idą w ruch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj