Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

chuck00    207

Ta Pani, która miała 96 lat to się raczej cieszy ze swojego wieku. Dlaczego? Po przekroczeniu 100 renta jest wyższa :D A jeśli ktoś się przejmuje swoim wiekiem to się mówi "spokojnie, dopiero pierwsza setka Ci leci" :D

Jeśli chodzi o mnie to długość mojego życia jest mi zupełnie obojętna :) 30,50,70 - nie ma to znaczenia :)


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

no opadają i szok że rolniczki :) tak jakby nam kalosze i ogrodniczki już na stałe przyrosly :)

mnie w lublinie za licealistkę brali :) a ja już dawno po szkole :)

 

chuck ja też się nie przejmuję bo nie mamy na to wplywu :) niektorzy teraz mi docinają że mogłam tak nie tyrać to by mi nic nie było a ja na to że leżysz i samolot ci spadnie na glowe bo co ma być to i tak będzie a życie jedno mam :) i nie mam czasu na smutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

i to całe szczęście :) bo tak tylko byśmy się bali :) i nikt by sie nie chcial zakochać itp.... i po co takie życie wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Jak człowiek ciężko pracuje to ludziom nie pasuje, bo farma się rozwija, ma się ciut więcej niż inni. Gdy się nic nie robi to znowu mówią, że leń, "weź się chłopie do roboty". Co by się nie zrobiło zawsze kogoś będzie razić. Co do życia - jest mocno przereklamowane :P


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

a ja uważam ,że każdy ma tyle lat na ile się czuję:) ja zawsze mówię że mam 18 plus vat :) i na tyle się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Każde ma własne zdanie w tej kwestii i każde należy uszanować. Moje podejście jest raczej odwrotne niż wielu innych; totalnie zakręcone i chore :D Tak to już jest, gdy ma się bałagan w systemie :D


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

ale skaczecie z tematu na temat

 

i zapadła ta niezręczna cisza , co nie??? :)wszyscy śpią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Stara to juz d....pa jestem. Ale jak juz bede stara. :D to diabli wiedza co bedzie za te 30 40lat. :D

 

W "Psach" tak było "Ty stara d*pa jesteś" powiedział do 16 latki :D

 

Bananku za 30 40 lat to będziesz podstarzała d*pa :D

 

Ważne na ile się czujesz :)

 

Ja nie śpię bo mnie w robocie wku...ili. banda "pii" "piii" "pii" Jak tam wpadnę w piątek to "piiii" "piii...


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

do pracy jutro wstaja to trzeba isc spac, a reszta pewnie zalamani porazka hiszpanow. Brawo i won do domu :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mówicie że życie jest za krótkie aby go nie przeżyć. ok rano nadziałbym się na sarne, oszukałem przeznaczenie lecz wieczorem mnie dopadło ale miałem trochę szczęścia bo obyło się bez szycia nogi na szczęście a wyglądało nie za ciekawie. Właśnie jak masz troszkę więcej od innych albo ładniej to już od razu inni by cię zażydowili po całości ale każ im się do roboty wziąć to mają gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Banan i widzisz i tu cię zaskoczę leżę sobie na łóżeczku wczoraj zainwestowałem w inastalacje do nawadniania, jeden przycisk i już po sprawie, teraz zamiast godzinnego podlewania siedze za laptopem iodpalam aplikacje system robi swoje, która szklarnia gdzie i kiedy. I mówiłem ci że nie trzeba tyrać. Ty wstajesz tak rano a ja teraz się będe byczył, ech jednmak życie farmera jest w deche po całości :D . Dobrego weekendu życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ty nie wstajesz rano, po prostu nie śpisz xD


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Banan Ty holero - święto dziś jest. Nie goń ludzi do roboty. Lepiej zrób z siebie "dzage" i idź na procesje :lol: ;)


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

czy zawsze tak musi byc ze co sie nie zrobi to zawsze jest zle

To zależy od mentalności, od człowieka, jak został "ulepiony" w młodości. Nie przejmuj się, ja twierdze, że każdy jest pier**lnięty na swój sposób - jeden mniej, drugi bardziej. Wiem to z autopsji, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Bogdan ja to znam doskonale mam to codziennie <_<

Czego bym się nie tkneła i tak uważają że robie to żle..

Ale jeden prosty sposób ja już nawet ich nie słucham tylko robię to co mam robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolandVip    0

Kobieta chce na gospodarstwo :) takich mało zazwyczaj wolą chłopa co jeździ BMW robi za granicą i przywozi kasę w euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan-BP    0

ale czy nie było by miło gdyby to ktos docenił?

inna sprawa ze czasem nie wychodzi tak jak by sie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj