Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Gość   
Gość

gdzie ja tam człowieku coś biorę do siebie a w życiu, i gdzie ja tam o jakiejś robocie mówię bo nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

chłopie idź się wiesz co napisałem ze super ze pada deszcz a potem ze dożynki chcę zorganizować agrofoto a ty jakieś dzikie insynuacje robisz , nie chcesz to nie czytaj, a skoro z ciebie taki mega podrywacz to po co siedzisz tutaj i czekasz na jakąś dziewczynę idź sie przejdź to może spotkasz jakąś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Daj sobie trochę na luz jak nie umiesz z ludźmi rozmawiać chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Korsarz jeżeli będzie chciał nie mam nic przeciwko, bedzie Nami milo poznać kogoś z tamtych stron :D

po to jedziemy żeby spedzić dobrze czas i poznać ciekawych ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ty sobie kolego daj na luz bo prawisz mi jakieś insynuacje ok :rolleyes: Ale dobra bo to kłótnia normalnie bez sensu B)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

PRZEMĄDRZAŁY TO TY JESTEŚ, nie tylko w tym temacie. Masz rację że bez sensu.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power20    0

Kasiu czemu by nie spotkać się można :D Napisz mi jeszcze na priv w jakich okolicach będziecie to postaram się do was wpaść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Też macie o czym dyskutować człowiek inteligentny potrafi rozmawiac na każdy temat :D


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

No właśnie każdy temat jest dobry i nikogo tu na siłę nie trzymamy :P

Ja jestem ciekawa co u innych slychać i jak im się wiedzie, a że forum rolnicze to i o pracy się też pisze :P w końcu w pracy sporo ludzi się poznaje :) A jak bym chciała tylko o milości to są fora dla romantyków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

No kolego, teraz napisałeś tak jakbyś szukał pracownika a nie kogoś do towarzystwa :)


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zapraszam wszystkie panie na własnoręcznie upieczony sernik z brzoskwiniami dla tych co nie lubią rodzynek pół patelni z a pół bez, żeby nie było sam piekłem ale szybko bo jeszcze gorący a domownicy ostrzą już zęby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Z tymi żniwami to nie tak prosto jeszcze sporo do zrobienia zostało :lol:


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj