Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

banan575    104
a moim marzeniem było zostanie zona rolnika i nawet skonczyam technikum rolnicze w korym uczyli nas na zony dla rolnikow . niesety nie spotkałam na swojej drodze zadnego rolnika :)

 

 

 

Kochana a jak to ucza w szkole zeby zostac zona rolnika???? Bo mnie nikt nie uczyl a zostalam. A jak to w szkole ucza.????

 

 

Moze sie dowiemy cos ciekawego ???? :rolleyes:

 

ludzie wytłumaczcie jej po ludzku, bo ja już nie mam nerwów, {chroń mnie Panie przed taką żoną} no to już się chyba domyslam czemu fajne dziewczyny pouciekały, bynajmniej nie z mojego powodu, bo mnie tu nie było.

 

 

A moze klamca jestes i teraz na idi.... wyszedles i teraz udajesz wariata???


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

może ktos tu inny ci tu wytłumaczy po której stronie jest racja, bo ty raczej sama do tego już nie dojdziesz, czy ja udaję wariata, czy ty idiotkę. :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Też jak napisalem ze moge skoczyć na kawe to przestaly pisać :D Jeejuuu nie wiem o co chodzilo dziewczynom, i to glupim motorkiem tak ,,po drodze" :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

dzień dobry wszystkim :)

ja nie wiem czy ta pogoda taka (u mnie pada) czy co się dzieje, ze tu takie spory na forum :)

Mam już dość wczoraj kłótnia z teściami na noże prawie, zaglądam na forum a tu tak samo.... a teraz jeszcze dzwoni facet o jałówki, jakiś cwaniak, tak mnie wnerwił że to go pogoniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

umowcie sie na kawe i wyjasnicie wszystko jak nalezy :)

 

a przestań, jeszcze mnie zgwałci zanim kawę zdążę dopić jak pięć razy szczytuje, nie ma głupich :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

a przestań, jeszcze mnie zgwałci zanim kawę zdążę dopić jak pięć razy szczytuje, nie ma głupich :lol:

 

Kolego przeczytaj UWAŻNIE post koleżanki Banan... pięć razy szczytowała koleżanka męża ,a nie koleżanka Banan niech to do Ciebie dotrze!!!

 

Poza tym daj już spokój z tą bezsensowną kłótnią o nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Kochani to nie sa klotnie to jest tylko wymiana zdan.

 

 

Ale Wam powiem ze nikt by w takiej sytuacji nie chcial sie znalezc. Kazdy z Was by wyszedl i pewnie wolal by sie piwa napic.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Dzien Dobry Misie :P

To jak kto wpada do Mnie na kawę ? :)

Bo tak piszecie że dziewczyny się boją ,to ja wypinam pierś do przodu i pokażę Wam że jestem z tych co się nie boi :D

Edytowano przez Kasia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Nie no ja nie rozumiem, jak kobiety się odzywają to facetów nie ma albo na odwrót. Po kilku dniach (swoją drogą bardzo miło spędzonych) bez forum zjawiam się a tu jakieś cuda... kobiety zapraszają, facetów brak i jeszcze jakieś kłótnie. A tylko. Od czwartku (chyba) się nie odzywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Masz negatywny wpływ na atmosferę ?? :D

Wychodzi na to, że jak cię nie ma, to kobiety sa gorące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

No akurat kłótnie raczej były beze mnie więc raczej mam pozytywny wpływ na atmosferę :)

Uwierz że przy mnie też kobiety są gorące :) chyba nie myślisz że praca by mnie od forum odciągnęła na tyle dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

No tak ,teraz to Panowie się pochowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

No, nie mów - w szpitalu byłeś ?? :P

Nie do końca ale leczyłem się... z samotności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Nie do końca ale leczyłem się... z samotności ;)

 

 

I oto chodzi. Tak trzymaj.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Panie też żniwują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

Co kosicie ? Ja rzepaki i zaczynam nie wyrabiać kosimy w Spółdzielni 450 ha ( 225 ha rzepaku i 225 ha jęczmienia ) na 5 kombajnów... a tutaj rolnicy mi już o żytach mówią by im kosić... ;) żniwa ledwo się zaczęły a ja już mam dość :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Mietek Jesteś pewien że cały :P

 

U Mnie sąsiedzi już położyli rzepaki ;)

Edytowano przez Kasia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj