Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

banan575    104

no i o to chodzi :)

 

Tak Malgos tylko gdzie takiego znalezc???? Wszyscy przystojni wytanczeni itp. Tylko gdzie oni sa???????

 

 

Jak pisalam ja moge mojego podeslac. bo sie nie boje. a dla niego to byla by radocha tanczyc i nazrec sie. :D

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

To może ja w miarę umiem tańczyć wzrost pasuje tylko ostatnio dres mi się rozerwał ale krawiec zszyje ma jeszcze czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Malgos a co w zamian oferujesz dla partnera???? :D :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

Super zabawę w super lokalu przy zajefajnej orkiestrze i oczywiście w doborowym towarzystwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryk94    31

a moi państwo uprawiacie jakieś sporty w wolnych chwilach np bieganie pływanie ?? no i tańczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Szkoda. Mojego bym podeslala.

 

 

Tylko co by bylo jakby Tobie sie spodobal???? :rolleyes: A mialby byc tylko osoba do towarzystwa na jeden dzien.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

 

a co byś jeszcze chciał???

 

 

 

Jak jest fajna partnerka. To zabawia sie jà tak, zeby ona sie nie wstydzila przy innych. W doborowym towarzystwie trzeba tematy wycigac i wciagac wszystkich do rozmowy. Z partnerka tylko tanczyc. Przy partnerce pokazac ze nie boisz sie zadnych sytuacji.

 

 

A co po weselu byloby, to juz sama Malgos by wiedziala co dalej zrobic.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

 

tylko i aż :P

 

 

 

Tak kiedys ze slaska chlopaka prosilam na wesele. W dniu wesela dowiedzialam sie ze auto nawalilo mu i nie dojedzie, tydzien po weselu dowiedzialam sie ze panna do niego przyjechala i ona atrakcje mu zaproponowala a ja na weselu tylko zabawe chcialam zaproponowac.

 

Ale jak ona nie wie tylko się pyta co jeszcze facet by chciał :blink:

 

 

Kazdy dobrze wie czym takie wesela sie koncza :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dla młodych nocą poślubną a dla gości wypad do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muminek2202    0

Szkoda nie łapie sie w przedziale wiekowym... ;)

A czym się kończy kazdy powinnien już wiedzieć... zwiedzaniem okolicy w koło lokalu weselnego hehe :P

Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

No i nagle tytuł tematu okazuje się bardzo uzasadniony. Ciężko znaleźć faceta na jedną zabawę (kryteria bardzo łatwe), a co dopiero na całe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan-BP    0

ja mam wyjazd na wesele okolo 10 godz jazdy i sie wybieram a tutaj 250 km i problem :blink:

nie zapominajcie, ze powtorki nie bedzie i wypada isc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

ja mam wyjazd na wesele okolo 10 godz jazdy i sie wybieram a tutaj 250 km i problem :blink:

nie zapominajcie, ze powtorki nie bedzie i wypada isc ;)

 

czasem trzeba tylko chcieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

I tak to właśnie (nie)funkcjonuje. Najpierw narzekanie, że nie ma, że żadna nie chce, a jak jest szansa kogoś poznać, to się zaczynają wymówki (bo daleko, bo nic więcej itp). To czego Wy naprawdę chcecie? Jeśli czekacie, aż pewnego (niezbyt pięknego - bo robota czeka) dnia, ta odpowiednia (najlepiej w bikini), pojawiła się przed Wami, to uzbrójcie się w cierpliwość (będziecie potrzebować mnóstwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

I tak to właśnie (nie)funkcjonuje. Najpierw narzekanie, że nie ma, że żadna nie chce, a jak jest szansa kogoś poznać, to się zaczynają wymówki (bo daleko, bo nic więcej itp). To czego Wy naprawdę chcecie? Jeśli czekacie, aż pewnego (niezbyt pięknego - bo robota czeka) dnia, ta odpowiednia (najlepiej w bikini), pojawiła się przed Wami, to uzbrójcie się w cierpliwość (będziecie potrzebować mnóstwo).

 

 

LUBIE TO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj