Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Roland dokładnie tak, można sobie iść samotnie w pole pomyśleć, a nie wyjdziesz z bloku i każdy sie patrzy kto z kim i dlaczego :P <chociaż na Wsi też Panie wszystko wiedzące się znajdą> :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Zgroza normalnie. Skad tu tyle goryczy i nienawiści do bliźniego. Toż to nie wybory na prezydenta byśmy się użerali między sobą. Widzę, że tu bez pół litra nie podchodź. A nie milej by było łączyć się tu w pary a potem całe AF na ślub?. Za oknem coraz cieplej a w sercach zimny głaz. Z jak bliskich ok. Ełku szukasz?. Forum ma łączyć a nie dzielić a nienawiść i spory zostawmy niech śpi. Tym bardziej, że to matrymonialny pokój, a nie wrestling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

pokój matrymonialny mówisz? to powiem wam Kocham Was wszystkich za wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Pokój matrymonialny? :blink:


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No to komu loda zrobic???? :D bo bede robic czekoladowe.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Banan lody o tej porze ...? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Co by nie zapytac to na wszystko brak czasu lub za pozno. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale ja nie mówię,ze za późno.....;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Daremw, o ile zgadzałem się w kwestii przekonywania przekonanych (jak to fajnie jest na wsi), o tyle Twoje ostatnie posty są po prostu podłe. Zastanów się nad zdaniem - "moment, w którym uważasz się za lepszego - odbiera Ci prawo do takiego myślenia". Sebo, najpierw pokój, a potem matrymonialnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A dziwita sie??? chlop co dopiero panne poznal,, a juz mu na nerwach graja :D

 

 

 

Dobra Grzyby i Podgrzybki zycze slodkich snow i dobranoc. :rolleyes:

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Nie lubie czekoladowych :P


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Darek wyluzuj bo trochę przeginasz co do bystrej :blink:

Jeśli żart jest przegięciem to może trochę powinna wrzucić na luz i skończyć z przewrażliwieniem na swoim punkcie, żebym miał strzelać fochami za każdy żart to bym sie non stop kłucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Nie lubie czekoladowych :P

 

 

 

A tam czekoladowych nie lubisz.

 

Jak ja bym Ci zrobila wg mojego przepisu to gwarantuje Ci zebys polubial. :D :D :D :D :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Daremw, o ile zgadzałem się w kwestii przekonywania przekonanych (jak to fajnie jest na wsi), o tyle Twoje ostatnie posty są po prostu podłe. Zastanów się nad zdaniem - "moment, w którym uważasz się za lepszego - odbiera Ci prawo do takiego myślenia". Sebo, najpierw pokój, a potem matrymonialnie...

Nie przypisuj mi słów których nie użyłem i uświadom mnie w którym momencie powiedziałem że jestem od kogoś lepszy? Śmiało przytocz fragment z taką wypowiedzią. Będę cierpliwie czekał :)

 

A dziwita sie??? chlop co dopiero panne poznal,, a juz mu na nerwach graja :D

 

 

 

Dobra Grzyby i Podgrzybki zycze slodkich snow i dobranoc. :rolleyes:

Równie dobrze mógłbym się za to fochać ale jakoś nie uważam się za nienaruszalnego a i odrobinę poczucia humoru też mam :)

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

A tam czekoladowych nie lubisz.

 

Jak ja bym Ci zrobila wg mojego przepisu to gwarantuje Ci zebys polubial. :D :D :D :D :D

 

 

No może Twoje bym polubił jak takie niesamowite robisz :D ale powaga nie przepadam za czekoladowymi, o smaku gumy są świetne :P

 

Ja mogę jajecznice zrobić :lol:


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a kto się tu kłóci, no może ja z banankiem od czasu do czasu pogramy na nerwach ale zaraz kłóci ;) . Oj bananku co to za niespodzianka bo aż jestem ciekaw :blink: czyżbyś przejeżdżała w okolicach Proszowic :ph34r: , ciekaw jestem co to będzie :D , dla mnie jak lody to tylko bakaliowe :rolleyes: ..

Ludziska jako że aktualnie mam żniwa bobowe zapraszam wszystkich na konsumpcję :D Upuści wam się ciśnienie i będzie wam lżej na sercu i żołądku :lol: .

Lina mówisz mam czuć się kochany, no to powiem miło mi. Darek ty zamiast irytować wszystkich w koło ;) , wziałbyś sie za uczciwą robotę bo mnie coś obiecałeś, a mnie by już tą druzbową wódkę pasowało by załatwić rozumiesz mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Na wszystko przyjdzie pora Tomku :) jak powiedziałem to i wykonam, nie ma zmiłuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

bo Darek się zachowuje jak chłop na wydaniu :P tylko obyś swojej panny nie wystraszyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj