Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Oczywiście że można, ale mi pasuję o tej godzinie:): ;)

Każdy ma swoje pory pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

dobrze mówisz Finn po co się zaganiać i ta ciągła walka o kasę aby jej więcej było jak by nie można było na spokojnie sobie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzieś pisała że ma odbiór mleka wczas. Finn a jak ja wstaję o 4 rano czy nawet wcześniej i garuję ileś tam km to co mam wstawać później bo nie samą gosp człowiek zyje, jak ktoś chce wstaje i tyle do mówienia ;) Cinek fajnie się mówi po co bardzo fajnie chcesz sobie cos kupić po co, auto ci się zepsuje po co naprawiać, chcesz mieć wesele, po co nie po co gonić po co wstawać, idziesz do lekarza lekarz iwesz co idziesz do ksiedza wiesz co. i tak w kółko. Jak ktoś chce pracować dlaczego mu bronić, jak ktoś nie chce nie pracuje i tyle nie rozumiem po co drązyc temat

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Nikt się nie zagania, zwyczajnie dobrze jest jak jest mi ta pora odpowiada, chciaż wiadomo po cięższym dniu zdarza się zaspać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Cóż Kasiu, po przeczytaniu SWOJEGO postu nr.448, jedyne co Ci pozostaje, to powiedzieć "przepraszam". Jeśli o mnie chodzi - nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ale kasia ja wiem to tak jak ja bym kwiatka woził wtedy kiedy mi pasuje a wozę wtedy kiedy klienci są, albo chryzantemę sprzedaję na boże narodzenie no mnie by pasowało ale sprzedaję wtedy kiedy jest wszystkich świętych i nie ma uproś aby było lżej bo masz 3 dni i chcesz jak najwięcej uchandlować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Nie miałam najmniejszego zamiaru Cię Przepraszać!

I Nie wyrywaj zdań wyrwanych z kontekstu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Gdzieś pisała że ma odbiór mleka wczas. Finn a jak ja wstaję o 4 rano czy nawet wcześniej i garuję ileś tam km to co mam wstawać później bo nie samą gosp człowiek zyje, jak ktoś chce wstaje i tyle do mówienia ;) Cinek fajnie się mówi po co bardzo fajnie chcesz sobie cos kupić po co, auto ci się zepsuje po co naprawiać, chcesz mieć wesele, po co nie po co gonić po co wstawać, idziesz do lekarza lekarz iwesz co idziesz do ksiedza wiesz co. i tak w kółko. Jak ktoś chce pracować dlaczego mu bronić, jak ktoś nie chce nie pracuje i tyle nie rozumiem po co drązyc temat

widzę że tego jeszcze nie rozumiesz, ale kiedyś będziesz wiedział o co chodzi. Do grobu całego swojego gospodarstwa nie zabierzesz i tych krów i samochodów wiem fajnie się wozić furą mieć coś więcej niż inni

żebyście mieli jeszcze dla kogo masz dzieci albo żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cinek a ja ci powiedziałem że moja sprawa co robię rozumiesz mnie moja wola kolego moje życie moje problemy, nie wnikam w twoje nie obchodzi mnie to wcale a wcale czy ty robisz czy nie rób jak chcesz co ci w życiu pasuje możesz nawet biegać na golasa nie obchodzi mnie to wcale a wcale i tyle w temacie. Uważam temat za wyczerpany, a to czy mam robić dla kogoś czy nie mam to moja osobista sprawa nikogo więcej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

no zdarzało mi się kłaść spać o 4... i wstawac o 4... i jeszcze tego samego dnia kłasć się o 24 i cały dzień na pełnych obrotach... ale nie rozumiem wstawania dzień w dzień o 4:30??? to o której kładziesz się spac?? kiedy masz czas dla siebie??? kiedy pojedziesz sobie do kina ??? na spotkanie ze znajomymi??? Kasiu pamiętaj... roboty nigdy nie przerobisz...

A gadanie że odbiór mleka... to nie usprawiedliwienie... tylko brak organizacji... mieliśmy odbiór o 5 i o 6.... ale nikt nie wstawał o 4 rano aby zdązyć wydoić krowy... wstawało się już po odbiorze mleka, lub stawało się tak że robiło się obrządek a doiło się na końcu.... i człowiek o tej max 9 był już po robocie i siedział na śniadanku... ;) wszystko można sobie dostosowac tak aby się nie zarobić... :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

widzę kolega nie w humorze dziś pewnie ciśnienie zbyt niskie liczyłem na merytoryczną dyskusję, ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

cinek ja jestem w humorze cały czas tylko nie lubię jak się tak do mnie mówi, to tak jak bym tobie mowił co masz czynić to jest twoje życie i twoja sprawa. Finn a moze się tak przyzwyczaiła a wiadomo może po południu cały czas leży nie wiadomo jaki ma dalszy dzień a może pracuje 3 godziny na dzień nie wiemy tego. A wiadomo na kino też trzeba mieć nie na zabawę też bo nawet dziewczynie nie będziesz mieć za co postawić czegoś do picia czy zjedzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Kolego @cinek , mam dobry humor :)

tylko jakoś nie potrafię ogarnąć i zrozumiec wstawania na swoim gospodarstwie skoro świt, w lato to jeszcze miło tak wstać skoro świt, ale w zimę??? bo co innego jak się pracuje u prywaciarza , tam to nie ma dyskusji wstajesz i o 3 ...

 

@zetor, po cześci masz rację , nie zamy całego dnia jak go spędza w gospodarstwie...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A może dziewczyna rano pracuje i wieczorem a potem się opala cały czas nie wiadomo to co robi. No w zimie tez przesrane tak wstawać ale jak trzeba to wstajemy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

do humoru to było do zetora

zetor masz rację nie można mówić jak ktoś ma żyć bi nikt za nikogo nie umrze

ale warto sie zastanowić czy warto się tak zaganiać aby stracić zdrowie i nie mieć życia prywatnego tylko praca i praca

teraz sezon truskawkowy na który czeka się cały rok więc ten miesiac mozna przycisnać wstaje przed 5 kładę sie spać o 23 ale po sezonie zasłuzone wakację nad morzem

 

jak krowy przyzwyczaisz to jednej godziny to tak już trzeba dzień dnia bo jak nie to będzie ryk na pół wsi

a koleżanka idzie spać o 24 bo o 22 ma udój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

@LIna

no rzeczywiście daje , tylko czasem trzeba wyjrzeć za okno aby to zobaczyć.

I po co Ci to było ? Ban za Pkt. 5.3 - reklama forum o tematyce rolniczej .

////SZYMANOX////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

cinek chłopie szanuję cię i zgadzam sie z tobą i nie pisałem też że cały czas tyram człowieku, mam czas dla siebie kino relaks, za tydzień jadę do parku rozrywki, później nad jezioro są plany nad morze mam okresy pracy ale nie cały rok. Oj Lina daje daje to powiedzenie jest prawdziwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

zetor to nie było tak po w całości do ciebie tylko do kasi bo wiem jak jest z warzywami w zimę można poleżeć ale przy krowach jak już pisałem to jak przyzwyczaisz to cały czas tak trzeba zima nie zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgo35    0

eeee gadanie jak przesuniesz dój o godzinę lub dwie w jedną lub drugą stronę to się świat nie zawali ,przyzwyczają się po kilku dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lina a jeszcze tak z ukochaną wstać i tego skowronka posłuchać ;) . Kiedyś wam dodam zdjęcie jakie mam jak wstaje słońce zza tuneli u mnie coś pięknego te promienie, w tedy kawa kocyk i można pooglądać :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Ja na razie z Yvonne słuchamy sobie muzyki także marzenia pozostawiamy innym ;)

Pozdrowienia z Ełku

Darek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Kasia22 czemu Ty taka pystaka i agresywna do bliźniego, strasznie wrogo nastawiona?. Pozabijacie się jak poznasz partnera z charakterem takim jak Ty, że ani jeden ani drugi nie popuści, tylko moje musi być na górze, bo tylko moja racja jest ważna. Nic na tym świecie nie może funkcjonować bez kierownika i rozkazywania pracownikowi wiedz. Bo zawsze ktoś pod kimś jest. Rozmawiamy tylko bo po to forum jest, które ma zbliżać ludzi, pomagać jeden drugiemu w problemach technicznych a i życiowych nawet i spotykać się na zloty. Daj więcej ciepła z siebie tu i w realu i zrozum, że wszędzie musi być ktoś kto mówi co trzeba zrobić i ktoś kto pomoże to zrobić Ci jak to mówi oczywiście bliska osoba a nie osoba postronna. To nie jest dla krzywdy męża czy żony a by firma funkcjonowała tak jak tłoki w silniku a nie każdy swoje jak w PGR. Są drastyczne przypadki, gdzie czy to żona i jej rodzice czy mąż i jego rodzice robią z małżonka czy małżonki bo zależy, kto do kogo pójdzie niewolnika co nawet je w biegu i śpi gdzieś w kącie i zapomnij o opiece medyczne, póki chodzisz. Ale normalnie jest tak, że wspólnie się decyzje podejmuje dnia pracy, czy życiowe i wspólnie robi z tym, że ktoś musi mieć te ostatnie słowo a ktoś musi kogoś poprawić jak źle robi czy myśli i powiedzieć zróbmy to inaczej. Kasia22 jak Ci pasuje praca na roli to idź w to ale nie sama jak mówiłaś. Bo samemu to się w trumnie leży. A w życiu trzeba być kochanym i kochać by prawidłowo funkcjonować. Daj się lubić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj