Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

chuck00    207

Przecież nasz wiek to tylko cyfry. Każdy chyba z przyzwyczajenia już określa idealny wiek partera/partnerki; tak już mamy zakodowane.

Czy te dwie cyferki w dowodzie tożsamości są dla Was aż tak ważne? Czy one swiadczą o dojrzałości człowieka, czy się "nadaje" czy też nie? Dla mnie to tylko cyfry, nic poza tym...


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Drobna różnica wieku może być ale bez przesady żeby nie wpadać wskrajności :) Byłem już z młodszymi i starczymi i kazda ma swoje wady i zalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Milosc jest piekna nawet przyjemna, milosc jest piekna gdy jest wzajemna


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

chuck00 masz rację wiek to tylko cyfry :) mój mąz jest młodszy (o rok więc prawie wcale)ale dojżalszy od faceta z ktorym byłam ponad 7lat a był ode mnie starszy prawie o 6 :P a znam kilka malżeństw gdzie kobieta jest starsza i to niekiedy sporo i są to bardzo udane małżeństwa w przeciwieństwie do tych co są równolatkami albo gdzie facet jest starszy (tylko jeden nie traktuje swojej żony jak służacej i opiekunki)

poprostu miłość nie patrzy na metrykę :) tylko ludzie powielają stereotypy:)

 

a odnośnie stereotypów co myślicie o przejmowaniu nazwiska męża lub żony? ja dodalam męża nazwisko do swojego i mam 2 imiona i 2 nazwiska :P moja siostrzenica poszla w moje ślady i ma tak samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

jestem tą której imienia nie wolno wymawiać :D nie wstydzę się go ale trzeba sobie zapsłużyć żeby je poznać...koniec tego wracamy na właściwy temat: ci co są kawalerami zostają, zonaci wynocha, rozwodnicy milczą ;) to ile macie lat i w jakim przedziale szukacie partnera?

Oj Lina czemu tak nie lubisz żonatych ? :( to nam już nic nie można -nawet poczytać :( - a imię masz ładne [ jak podałaś prawdę ] takie jak moja siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

a odnośnie stereotypów co myślicie o przejmowaniu nazwiska męża lub żony? ja dodalam męża nazwisko do swojego i mam 2 imiona i 2 nazwiska :P moja siostrzenica poszla w moje ślady i ma tak samo :P

 

Mi się bardzo podoba moje nazwisko ale zmienię bo chcę mieć takie same jak moje przyszłe dzieci. No chyba że mój partner miałby bardzo krótkie np kot, dzik, lis to wtedy bym mogła dopisać a jak będzie miał dłuższe to zmienam i będzie jedno. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Odnośnie nazwiska to chciałabym swoje sobie zostawić. Podobnie jak @Am miałabym dwa imiona i nazwiska. :) Tylko ciężko byłoby mi zmieścić się w krateczki na jakiś podaniach czy pismach :D

 

@Lina a dlaczego rozwodnicy mają milczeć? :blink: W końcu też mają prawo się zakochać i być szczęśliwi. :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

nazwisko przyszlych dzieci też można wybrać i my podaliśmy oba nazwiska tak jak ja mam :)

i nie martwcie się mieszczą się w kratkach bo moje oba są długie (na 7 i 9 liter) :) a najlepsze jest to że panieńskie czesto ludzie przekręcali dodalam męża i też przekręcają to drugie chociaż proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Ja mam zagraniczne i krótkie nazwisko ale ludzie przekręcają dodają różne zbędne literki. A jak gdzieś idę i muszę podać swoje nazwisko i panie w urzędach nie wiedzą jak zapisać to taki ubaw mam z tego, że stoję i się z nich śmieję :D :D :D

Edytowano przez biala513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja mam jak jeden budynek gospodarczy ale idzie wytrzymać przyzwyczaiłem się już do niego, ale jakby nie chciała mojego to trudno z miłośći trzeba będzie i zmienić albo zrobic podwójne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Yvonne pochwal się na pw jak można to się wyminimy inicjałami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

biala ja mam tak samo to może my mamy takie samo nazwisko? :P i wlaśnie dlatego że oryginalne to nigdy nie chcialam go zmieniać :) no i też dlatego że siostra męża ma tak samo na imię jak ja i pomylki by byly :P

 

Yvonne z ktorej cześci mazur jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj