Skocz do zawartości
tomb2

Malowanie Ursusa/ numery farby

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mf362    8
1 minutę temu, Bartek933 napisał:

1984r a moja 1980r z tym że moja zrobiła między 15-17tyś mth

Ile w tym remontow silnika?

A właściwie jak. Sie odczytuje poprawnie lucznik?

Wszystkie liczby sie odczytuje te pierwsza tez?

Adi96    905

Normalnie na przydział za gotówkę w PL czy dali $$? Z tego ojciec mi opowiadał  jak odbierał swoją krajowa mówił że były czerwone  ale to eksportowe wersje i trzeba było sie dobrze postarać żeby dostać,ale jak miałeś $$ bo w tamtych czasach miał ogromną wartość dawali bez problemu

Nieczy  się tej ostatniej cyfry ona jest naliczająca  czytajac od prawej do lewej pomiając tą pierwszą to  są jedności dziesiątki setki i tysiące po wbicu 9,999 licznik liczy od nowa

Edytowano przez Adi96

Bartek933    174

mf362 ile razy silnik był remontowany to bym musiał ojca i wuja zapytać. W tym złomie zawsze jest coś do zrobienia lub poprawienia ale odpala odkąd pamiętam na przysłowiowy dotyk

Ojciec mi opowiadał że brat dziadka miał c330 eksportów-kę to w porównaniu do krajowej jak mercedes i maluch

Wiadomość z agroFakt.pl

Sean    336

O czywiście że za $ były prawie natychmiast, a te czerwone to nawet już nie wiem jak oni ich kupili.

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

mf362    8
2 minuty temu, Sean napisał:

O czywiście że za $ były prawie natychmiast, a te czerwone to nawet już nie wiem jak oni ich kupili.

Moja ma kabine od ,c362 ale założone w późniejszym czasie.

:)

Traktor pracowal od nowości w tartaku Barlinek S.A. zachodnio pomorskie.

jarek555    1

Masz w nim tabliczkę znamionową? W dowodzie jest wpisany nr nadwozia? Według dostępnych  danych niebieskie korpusy wychodziły do 1976r do momentu zaprzestania produkcji 355M.

mf362    8

Wpisane jest c360.

Numer nadwozia i silnika.

Tabliczki znamionowej nie ma aczkolwiek numery na silniku i moście zgadzają się:)

jarek555    1

Możesz podać nr nadwozia i datę produkcji na pw? 

Edytowano przez jarek555

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtii
      dałem pompe wtryskową do naprawy,przywiozłem naprawioną , zamontowałem ,i nie chce zapalić :-[
      jak ustawić kąt wtrysku.bez momentoskopu? odpwietrzyłem dobrze,próbowałem metodą prób to ustawić i nic , nawet się nie odezwie
      pompa i wtryski są po naprawie ,co robić??
    • Przez PIOTREK86
      Witam ;D. Może ktoś mi napisać jaki sprzęt najlepiej nadawałby się do ursusa 914? Dokładnie chodzi mi o plugi, szerokość agregatu uprawowego oraz liczbe łap i szerokość agregatu ścierniskowego. dodam że mam ziemie 1-3 klasy. Z góry dziękuje ;D
    • Przez xsardas18
      czy jest możliwe wspomaganie w C-330
    • Przez Majster71
      wiecie może jakie miały kolory c-325,c-328 i pierwsze c-330 :rolleyes: jestem tu nowy.pomożecie??
    • Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?