Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cococo12

Urwana przegroda w zbiorniku paliwa Z056

Polecane posty

cococo12    8

Witam,

w zbiorniku paliwa urwała się przegroda, czy można nadal z tym pracować czy konieczna będzie wymiana zbiornik. Miał ktoś taką sytuację?? proszę o odpowiedzi i porady

corrado    324

A jak ta przegroda się wyrwała? Wyrdzewiała?

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

cococo12    8

Sam nie wiem, zauważyłem to jak lałem paliwo, kombajn pracował jeszcze kilka dni później, ale znajomy mówił mi że trzeba to wymienić. Zbiornik nie jest pordzewiały ani dziurawy dlatego szkoda mi kasy na wymianę, no ale jeśli to konieczne to lepiej teraz niż w żniwa.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez koda92
      Witam
      Posiadam beczkowóz HTS 10 000 L i urwało mi się koło. Pękł czop i teraz jest problem że nie wiem jak go wymienić. To wygląda jakby to była całość i nic się nie zdejmowało. Czy tam się zdejmuję obudowę czy to jest całość z belką zawieszenia? Belka jest tego typu. https://www.e-skladnica.pl/pl/p/09-BELKA-ZAWIESZENIA-LEWA-02039110370/631. Jak ktoś by coś wiedział proszę o odpowiedz.
    • Przez DyzioTracor
      Witam. Chcemy kupić bizona z056, silnik po remoncie góry pali od strzała, ciśnienie trzyma i dowiedzieliśmy sie ze mógł ten silnik być przegrzany jakie mogą być teraz objawy z tym związane. 
    • Przez tre_k
      Panowie cieknie mi z jak na zdjęciach poniżej,
      ZDJĘCIE
      Gdzie mogę dostać zestaw naprawczy do tego? czy trzeba wymienić całą pompkę zasilającą? czy można ją uszczelnić? podpowiedzcie coś.
    • Przez TomaszStach
      Witam. Niedawno kupiłem claasa dominatora 76, i problem jest taki, że jak przekręcę kluczyk w stacyjce, to odrazu wskazówka poziomu paliwa ucieka mi na maximum. Zauważyłem, że jak zdejmę przewód z czujnika, to wskazówka tak samo ucieka. Czujnik nie jest zawieszony, w środku na tych drucikach jest dość mocno wytarte. Jestem dość kiepski z elektryki, i szczerze mówiąc nie bardzo wiem od czego zacząć. Ta uciekająca wskazówka to objaw zwarcia, czy raczej przerwy w obwodzie. A może wskaźnik jest uszkodzony. Dodam jeszcze, że ten kombajn nie ma w wyposażeniu czujników awaryjności, napełnienia zbiornika. Może ta informacja jest ważna.  A drugie pytanie tak przy okazji. Jak dobrać się do silnika wycieraczki? Są takie dwie linki przyczepione do kabiny, i obudowy silnika, ale nie czuję  żadnego przycisku nad głową do podnoszenia dachu. Nawet nie widać, żeby ten dach miałby się otwierać. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc. 
    • Przez Kemot007PL
      Zmiana kranika bo oryginał non stop się pocił w Ursusie C 355:
      -Nypel m16x1,5 na 3/8
      -Zawór 3/8 
      -Kolanko 3/8
      -Króciec 3/8
      Części kupiłem w sklepie hydrauliczno-pneumatycznym bo w większości hydraulicznych sklepach był problem z 3/8 zaworem.
      (Wąż dałem jasny bo trochę syfu w baku jeszcze zostało, chce widzieć co leci i kiedy wyczyścić ponownie)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.