Zaloguj się, aby obserwować  
celtis

przeróbka d-732

Polecane posty

celtis    12

Witam, chciałbym przerobić wywrót w d-732 z dwustronnego na trzy strony. Dolna rama to ceownik 120 a górna ceownik 100, wytrzyma ten ceownik jak zamknął bym go blachą 10mm? Ewentualnie co jeszcze musiał bym wzmocnić, robił to ktoś? Przyczepa będzie woziła głownie zboże, wiec nie będzie to duży ciężar bo ok 5t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

jak dla mnie nie oplacalne,

jak masz dokladacdo przerobki to lepiej sprzedaj ta przyczepe i poszukaj d55


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtis    12

d-55 nie kupie w tych pieniądzach, a d-47 w większości są połamane i ciężko coś dobrego kupic a poza tym potrzebuje takiej małej przyczepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedaż i dołożysz to co w stal aby tą przerobić to jest nadzieja na d-55. D-47 można kupić w dobrym stanie ale to trzeba szukać w granicach 8tyś zł


KPK KUMURUN TEAM

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez klusek
      witam!Mam pytanie czy warto by było zakładać do ładowacza TROLL 350 koła??I jeżeli tak to jak to wykonać??
    • Przez MAti21
      Witam , mam taki problem , a mianowicie mam ursusa 3512 na szerokim ogumieniu (opony tylne takie jak w c-360)
      i jest on zbyt szeroki np aby zapiąć do niego sadzarke do ziemniaków.
      czy ktoś go kiedyś próbował zwezić ? czy jedynym spodobem jest zmiana ogumienia?
    • Przez AdeXZet
      Witam mam rozdzielacz 3 sekcyjny na dźwignie przy przyczepie zamet t-635 i podczas pracy muszę mieć otwartą szybę w zetorze i przez większość czasu do środka leci mnóstwo syfu.
      Interesuje mnie czy każdy rozdzielacz można przerobić na linki, jeśli tak to czy jest to tylko kwestia odpowiedniego kołpaka, czy też sprawa jest bardziej skomplikowana, każda linka byłaby sterowana oddzielnie przez taką dźwigienkę http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.grene.pl%2Fkatalogi%2Fhydraulika_silowa%2Ffiles%2Fassets%2Fseo%2Fpage65_images%2F0002.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.grene.pl%2Fkatalogi%2Fhydraulika_silowa%2Ffiles%2Fassets%2Fseo%2Fpage65.html&h=306&w=167&tbnid=9oMKrr5WOFF7KM%3A&zoom=1&docid=1hvRvH9fj-D2GM&ei=tKCzVJrMJcvzUtaMghg&tbm=isch&ved=0CFYQMyhOME44ZA&iact=rc&uact=3&dur=759&page=8&start=167&ndsp=26
    • Przez AdeXZet
      Chciałem podzielić się pomysłem zgrupowania kalamitek i rozprowadzenia przewodów od łożysk do nowych kalamitek, tak jak jest rozwiązane w nowych maszynach niektórych producentów, dzięki czemu nie trzeba będzie latać po całym kombajnie z tawotnicą.
      Myślałem wykorzystać zwykły przewodzik do paliwa o średnicy 4-5mm i zwykłe kalamitki, co prawda nie przerobie tak wszystkich kalamitek ale większość powinno się udać co w sporym stopniu ułatwi smarowanie maszyny.
      Wykonywałem już pierwsze testy na stole warsztatowym i efekty są zadowalające.
      Piszcie co myślicie o tym pomyśle, wasze uwagi, pomysły wszystko może się przydać 
       
      Pozdrawiam
    • Przez Artaban
      Cześć! Mam do was sprawę. Chcę stary budynek (schemat na dole) przerobić na oborę dla opasów, i tu moja prośba. Podpowie mi ktoś jak najlepiej to zrobić żeby było jak najmniej roboty z byczkami przy wyrzucaniu obornika, najlepiej turem ale jeśli się nie nie da to będą widły. A może ruszta? Dodam że chcę aby była to obora wolnostanowiskowa.
       
      Proszę nie pomijajcie tego, naprawdę zależy mi na waszych poradach.
       
      Zbieram wszystkie wasze uwagi, piszcie co byście polecili. Pozdrawiam
      Plan.bmp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj