Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tuning86

Gdzie znajde uzywany lub nowy blok jumz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tuning86    0

Mam taki problem mój blok z koparki zostal z woda i wysadzilo korki, po wyjeciu tulei widac pekniecia miedzy nimi i dostaje sie woda do oleju. Z zewnatrz nie ma sladu zadnego. Gdzie moge dostac nowy lub uzywany blok moze ktos ma?

Wiadomość z agroFakt.pl

grubcio    0

Tablica (OLX.pl), allegro, albo podzwonić, popytać w sklepach internetowych. Złomy jak coś mają to najczęściej wystawiają na allegro, więc tam by była duża szansa dorwać, a internetowe sklepy rolnicze czasem mają różne cuda na stanie, a jak nie to zawsze mogą ściągnąć ;) A przynajmniej niektóre tak robią, z tego co wiem to np. Hurtownia Rolnicza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez klocek
      słyszeliscie cos o tym nowym modelu kombajny deutz-fahr podobno czystorotorowy
      jaki on ma heder bo nigdzie nie pisze, wiem ze ma zbiornik 9ton
    • Przez ursusik1634
      Zamówiłem DF 610 w Jaryszkach. Ciągnik miał być w lutym a już praktycznie jest kwiecień, prace polowe czekają na niego. Zadzwoniłem do pana który się zajmuję sprzedażą i powiedział mi że maszyna stoi na placu we Włoszech co mnie bardzo zdziwiło bo przecież DF to niemiecka firma. Wczoraj przedstawiciel przywiózł mi faktury i autoryzację, powiedział, że ciągniki te składane są w Niemczech. W papierach znalazłem że został wyprodukowany we Włoszech jaka jest prawda, czy może ktoś brał już jakieś maszyny od nich?
    • Przez kamyk86
      Poszukuje koła zębatego 18 ząbków do ustawiania obrotów bębna młócącego do kombajnu fahr m1000 .
    • Przez in2dex
      Witam.
      Zastanawiam się nad kupnem ciągnika który przejął by część prac którą wykonuje U914turbo bo nie wykorzystana jest w pełni moc, a nie są wstanie podołać c360siątki. Zapiął bym go do JD550, rotacyjnej 1.65, a może nawet do nie dużej samozbierającej Pottinger. Dodatkowo ciągał by przyczepy z belkami, zbożem; brony itp.
      Najważniejsze według kolejności :
      Przedni napęd
      Tani (jak najtaniej)
      Nie awaryjny
      ekonomiczny
      Z góry dziękuje!
    • Przez Grzesiek2604
      Witam. Poszukuję części do silnika DEUTZ F4L 812D Do kombajnu Fahr M88, Chodzi mi o tłok, cylinder i głowicę. Będę wdzięczny za wszelkie info o wyżej wymienionych częściach. Są to trudno osiągalne części w Polsce. Średnica tłoka 95mm, na 4 pierścienie, średnica sworznia to 35mm, tłok jest z komorą. Jest to poprzednik serii FL912. Jeśli temat nie w tym miejscu niech admin przeniesie gdzie trzeba. Tonący brzytwy się chwyta...